Filtruoti

Rodoma 1–19 iš 19

Kaip išsirinkti geriamo vandens aparatą

Pasirinkdami geriamojo vandens aparatą, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

Kiek žmonių naudosis vandens aparatu?
Įsitikinkite, kad renkatės tinkamo našumo sprendimą. Valgykloms ir kitoms, daug žmonių aptarnaujančioms įstaigoms, rinkitės sistemas su didelės talpos vandens atšaldymo bloku.

Kokia yra jūsų pasirinkta konfigūracija?
Įmontuojama su čiaupu, pastatoma ant stalviršio ar pastatoma ant grindų.

Kokį vandenį gersite?
Suprojektuokite Jūsų biurui pritaikytą geriamojo vandens sistemą derindami karšto, šalto, kambario temperatūros ar gazuoto vandens galimybes.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Alytus, Palanga – aptarnaujame įmones visoje Lietuvoje.

Kodėl prie vandentiekio prijungiami vandens aparatai yra geresni

Žmogaus sveikata priklauso nuo vandens kokybės, o prie vandentekio prijungto vandens aparato dėka bet kuriuo metu turėsite švaraus geriamojo vandens. Vanduo iš tinkamai neprižiūrimo tradicinio, butelinio vandens aparato gali būti labai užterštas. Deja, dauguma žmonių nė nesusimąsto, ką geria ir nepagalvoja, jog vanduo iš tradicinio butelio gali būti pavojingas sveikatai. Tradicinis aparatas taip pat turi būti valomas, o vandens švara priklauso ir nuo butelius keičiančių darbininkų. Toks darbininkas nenuplauna rankų ir neužsimauna pirštinių ir liečia butelio kakliuką, kuris yra įsukamas į aparatą. Įsipilant vandens, vartotojai nuolat liečia kranelį, todėl ant jo susikaupia bakterijos, kurios vėliau patenka į filtrą ir į bakelį.

Kokių būna vandens aparatų tipų

Vandens aparatai yra skirstomi į stacionarius butelinius bei prijungiamus prie vandentiekio.

Kokie vandens aparatai rekomenduojami

Rekomenduojami šiuolaikiniai vandens aparatai be butelių, kurie užtikrina saugų švaraus geriamojo vandens tiekimą.

Koks yra vandens pasirinkimas

Vandens pasirinkimas priklauso nuo gamintojo naudojamų technologijų bei filtrų. Dažniausiai klientai gali rinktis tarp karšto, salto, gazuoto bei kambario temperatūros vandens. Dažnai papildomi yra naudojami ir vandens skonį gerinantys filtrai.

Kur gali būti naudojami vandens aparatai

Vandens aparatai puikiai tinka įvairioms verslo šakoms: biurams, verslo centrams, mokymo įstaigoms (mokykloms, kolegijoms, universitetams, bibliotekoms), sveikatos priežiūros institucijoms (ligoninėms, poliklinikoms, laukimo salėms, dantų klinikoms), viešbučiams, pramonei, kavinėms, restoranams, barams, sporto salėms