Geriamo vandens aparatai Borg & Overstrom “E4”, 50 l/h

949.00 2,797.00 

Estetišku dizainu ir revoliucinėmis technologijomis stebinantis vandens aparatas Borg & Overstrom E4 pakelia vandens filtravimo ir išpilstymo technologijų kartelę į naują lygį. Tvarus, minimalistinio dizaino vandens aparatas derina energijos taupymą su aukštu našumu ir leidžia mėgautis švariu gaivaus skonio vandeniu vos vienu prisilietimu arba be jokio kontakto su paviršiais.

Modulinis vandens aparato ProCore® blokas užtikrina aukštą našumą ir efektyvų energijos suvartojimą, o aukščiausius higienos standartus ir puikų vandens skonį garantuoja integruota momentinio vandens atšaldymo DryChill® technologija ir antimikrobinė jutiklinio skydelio apsauga.

Sumažinkite paliekamą anglies dioksido pėdsaką ir pasiūlykite savo darbuotojams bei lankytojams šviežiai filtruoto vandens. Stilingas Borg & Overstrom E4 itin greitai paruošia šaltą, gazuotą, kambario temperatūros ar karštą vandenį ir yra puikus pasirinkimas biurams, valstybinėms, sveikatos priežiūros, švietimo bei visoms kitoms didelius lankytojų srautus turinčioms įstaigoms.

Brošiūra>>

Techniniai duomenys :
Šalto vandens temperatūra: 2°C
Gazuoto vandens temperatūra: 2°C
Karšto vandens temperatūra: 92°C
Vandens aparato našumas: 50 l/h šalto ar gazuoto vandens ir 15 l/h karšto vandens
Išpilstymo zonos aukštis: 290 mm (tinka stiklinėms, buteliams, ąsočiams)
Ant stalo pastatomo vandens aparato matmenys (PxGxA): 320x400x415 mm
Ant grindų pastatomo vandens aparato matmenys (PxGxA): 320x400x910 mm

Technologijos:
ProCore®: Galingas ir kompaktiškas energiją taupantis modulinis procesorius.
DryChill®: Efektyvi ir higieniška momentinio vandens atšaldymo technologija.
Bluetooth®: Bekontaktis vandens išpilstymas.
DeepSparkle®: Technologija leidžia prisotinti vandenį anglies dioksidu ilgesniam laikui.
Totality®: Penkių pakopų vandens filtravimo ir higienos užtikrinimo metodologija su Biomaster® skydelio apsauga.
Fynil®: Nepriekaištingą higieną užtikrinanti apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga.
Viovandt® (pasirinktinai): Ekologiškas UV-LED vandens filtras.
SensorBeam™ (pasirinktinai): Novatoriškas vandens aparato stovas su vandens aparato valdymu šviesos projekcijos pagalba.

 

Aprašymas

Ilgaamžiški ir planetai draugiški Borg & Overstrom vandens aparatai yra sukurti taip, kad pranoktų vartotojų lūkesčius. Tai puikus novatoriško dizaino bei skandinaviškos kokybės pavyzdys. Borg & Overstrom tiki, kad švarus filtruotas vanduo padeda atskleisti darbuotojų kūrybiškumą ir padidinti produktyvumą biure.

Aplinkos tausojimas
Vandens aparato konstrukcija iš perdirbamų komponentų, tiekimo grandies optimizavimas, ekologiško šaldymo reagento pasirinkimas ir energijos taupymas sukuria tvarų požiūrį į vandens vartojimą, o aplinką tausojančios technologijos leidžia suderinti energijos taupymą su galingu našumu ir atsisakyti plastiko bei butelių Jūsų biure.

Tobulai pedantiškas modernus dizainas
Kiekviena santūraus E4 dizaino detalė alsuoja estetika ir įkvepia kasdieniams darbams. Borg & Overström puikiai suderino minimalistinį stilių, kokybiškas medžiagas ir pažangiausias technologijas, o lengvai valoma vandens aparato Fynil® apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga patikimai užtikrina aukščiausius higienos standartus.

Naujos kartos modulinė ProCore® sistema
Borg & Overström sukurta kompaktiška ProCore® sistema efektyviai taupo erdvę ir energiją. Unikali modulinė sistemos konstrukcija užtikrina išskirtinį patikimumą ir paprastą priežiūrą, o jos išmani ventiliacija optimizuoja vandens atšaldymą ir kitus procesus.

DryChill® – momentinis vandens atšaldymas
Vandens aparate įdiegta DryChill® technologija – tai didžiausią revoliuciją sukėlusi Borg & Overström inovacija. Aliuminio šerdyje įmontuotas šilumokaitis žaibiškai atšaldo vandenį be jokio sąlyčio su oru ir garantuoja aukščiausią higienos lygį bei našumą. Efektyvi, vandens talpos neturinti sistema, sumažina užteršimo riziką ar dezinfekuojančių chemikalų poreikį ir užtikrina, kad kiekvienas vandens gurkšnis yra atšaldytas prieš pat akimirką.

Totality® – saugus ir gaivus vanduo
Totality® – tai penkių žingsnių metodika, kuri pašalina nuosėdas, kvapus, chlorą ir mikroplastiką taip užtikrinant išskirtinai aukštos kokybės gaivaus skonio bei gerti saugų vandenį.

Valdymas išmaniuoju telefonu
Vandens aparate įdiegta Bluetooth® funkcija leidžia sumažinti vandens užteršimo riziką ir įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais. Mobiliosios programėlės pagalba galėsite įsipilti šviežiai filtruoto vandens net nepakildami iš savo darbo vietos.

Viovandt™ – UV LED filtras (pasirinktinai)
Viovandt™ – tai priežiūros nereikalaujanti ultravioletinių šviesos diodų vandens dezinfekafimo technologija. Energiją taupantis “Acuva ECO” (UV Asm EU 720043) filtras puikiai apsaugo vandenį nuo bakterijų ir virusų.

Universalumas
Vandens aparatas gali būti pastatomas kiek ant stalviršio, tiek ir ant grindų. Vandens aparatas patikimai tarnaus ilgą laiką, jį lengva pajungti ir paprasta prižiūrėti.

Sterizen® – sertifikuotas dezinfekavimas
Nepriklausomų laboratorijų sertifikatai patvirtina, kad po dezinfekcinės Sterizen® procedūros bakterijų ir mikroorganizmų sumažėja net 99,999 %!

Apsauga nuo pratekėjimo (pasirinktinai)
Vandens aparate Borg & Overström E4 gai būti įrengta apsauga nuo pratekėjimo. Išmani sistema išjungia įrenginį ir siunčia garsinį perspėjimo signalą Bluetooth® ryšiu.

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Kodėl verta rinktis Borg & Overstrom geriamojo vandens filtravimo sistemas?

  • Visuomet šviežias vanduo.
  • Niekada nepritrūksite vandens. Jums nereikės kaupti ar sandėliuoti nei pilnų, nei tuščių vandens talpyklų.
  • Filtruodami vandentiekio vandenį, gausite jį žymiai geresnės kokybės ir švaresnį.
  • Išvengsite BPA (Bisphenol A), kuris dažnai randamas plastikiniuose buteliuose ir gali tapti rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi.
  • Visi įmanomi variantai yra pasiekiami vos vienu prisilietimu (šaltas, karštas, kambario temperatūros ar gazuotas vanduo).

Momentinis vandens atšaldymas 

Borg & Overstrom momentinis vandens atšaldymas turi daug privalumų, lyginant su rezervuaro sistemomis:

  • Ženkliai sumažėja biologinio užteršimo rizika oru plintančiomis bakterijomis dėl to, kad vanduo nėra kaupiamas,
  • Momentinis vandens atšaldymas nešvaisto energijos perteklinio vandens kiekio šaldymui, o atšaldo tik tiek vandens, kiek dabar reikia;
  • Antimikrobinė dozavimo maišytuvo apsauga užtikrina nepriekaištingą higieną.
  • Mygtukinė dozavimo kontrolė ir išpilstymas nuotoliniu būdu pašalina išpilstymo zonos lietimą rankomis ir sumažina vandens užteršimo riziką. Be to, toks vandens aparato valdymas yra malonus bei patogus.

 

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Sidabrinė

Tipas

Pastatomas ant grindų su SensorBeam valdymu, Pastatomas ant stalo, Pastatomas ant grindų

Našumas

50 l/h