MIKO Coffee

MIKO Coffee – tai daugiau nei 200 metų patirtis kavos rinkoje. Remdamiesi šia patirtimi siekiame užtikrinti kokybiškiausius ir tinkamiausius sprendimus, aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypatingo skonio kavą Jūsų biure. Aukštas techninio aptarnavimo lygis klientams yra svarbiausias kriterijus ir uždavinys mums. Visada išklausysime Jūsų norus, patarsime, pakonsultuosime, rekomenduosime ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

„MIKO“ – tai inovatyvių sprendimų, sėkmės ir sunkaus darbo istorija, kuri prasidėjo dar 1801 metais, kai Leo Michelsonas atidarė savo pirmąją parduotuvę. Kavos pardavimo verslas klestėjo, todėl buvo įkurta atskira kavos skrudinimo įmonė – “Michelson Koffie”. Kavos skrudinimo verslas taip pat buvo  sėkmingas – Michelsono kava buvo prekiaujama visoje Belgijoje, ji buvo eksportuojama ir į kitas šalis. 1930-ais metais įmonė praplėtė savo veiklą ir pakeitė prekės ženklą į “MIKO” (pavardės “Michaelsonas” ir žodžio “Koffie” derinys). Inovacijos bei verslo diversifikavimas padėjo prekės ženklui išlikti pelningam ir sunkiais karo metais.

“MIKO” – tai vieno langelio sprendimas visiems Jūsų poreikiams. “MIKO” grupės vertybėmis ir toliau išlieka išskirtinė kokybė, geras senamadiškas klientų aptarnavimas ir nuolat atnaujinami produktai. Šiandien savo produktais “MIKO” grupė prekiauja visame pasaulyje ir tai yra viena iš nedaugelio bendrovių, kuri geba tuo pat metu gaminti gerus kavos aparatus ir skrudinti puikią kavą. Keli grupės prekių ženklai: MikoPuroFreehand, Grand Milano kavos bei kavos aparatų gamintojai – EgroRancilioCaffitaly.

Miko Coffee Services

Miko Kava Lietuvoje

Latvijoje ir Lietuvoje “MIKO” grupės prekių ženklai yra atstovaujami įmonės FJB Lithuania, kuri užtikrina greitą ir patogią garantinę ir po garantinio laikotarpio įrenginių priežiūrą galutiniam vartotojui. Stipri serviso, rinkodaros bei tiesioginių pardavimų klientams komanda užtikrina nuolatinį atstovaujamų prekių ženklų pardavimų augimą. Įmonė taip pat įkūrė nuosavus serviso centrus Lietuvos ir Latvijos teritorijose.