Geriamas vanduo biurams

Geriamas vanduo biurams – toks pat švarus, kaip ir gaivinantis. Siūlome aukščiausius higienos standartus atitinkančius sprendimus, puikų vandens skonį bei kokybę, nenaudojant plastiko ar butelių. Atskirti lyderius nuo sekėjų padeda originalumas.  “Kiekvienas mūsų produktas meta iššūkį vidutiniškumui ir yra sukurtas taip, kad viršytų Jūsų lūkesčius”. „Borg & Overström“  – tai nepriekaištingas ergonomiškas dizainas, daugybė pažangių technologijų ir daugiapakopis vandens filtravimas. Pasirūpinkite aukščiausios kokybės geriamuoju vandeniu biure ir mėgaukitės kambario temperatūros, atšaldytu, gazuotu, karštu vandeniu, pasidarykite kavos ar arbatos. Visi modeliai pasižymi moderniu dizainu ir yra lengvai integruojami į biuro erdvę. Vandenį taip pat galėsite įsipilti ir be jokio kontakto su paviršiais. Domina nuoma? Daugiau apie nuomą

Geriamasis vanduo biurams - integruoti sprendimai

Susikurkite integruotą geriamojo vandens sprendimą biure, pasirinkdami skirtingus modelius, pritaikytus konkretiems skyriams ir darbo vietoms. Pavyzdžiui, integruotas čiaupas virtuvėje, ant stalviršio pastatomas modelis bei registratūroje ant grindų pastatoma vandens stotelė. Jūsų pasirinkimui gazuotas, karštas, kambario temperatūros, šaltas ar magnio mineralizuotas vanduo.

Modelių būna daugiau, nei turi tradiciniai aparatai, paprastai jie yra skirstomi į tokias kategorijas:

Pastatomi ant stalviršio

Kompaktiškas, pastatomas ant stalvišio (pavyzdžiui, Borg & Overström B3, B4, E4, E6) kuris sutalpina daug inovacijų nedidelėje erdvėje. Suinstaliavus specialią mobilią aplikaciją į savo telefoną, galėsite įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais. Taip pat šiems modeliams galima užsakyti papildomą pedalų rinkinį.

Pastatomi ant grindų

Tai yra pati populiariausia konfigūracija dėl to, kad ji gali būti įdiegta bet kurioje vietoje (Borg & Overström B3, B4, E4, E6, E7). Suinstaliavus mobilią aplikaciją galimas bekontaktis vandens tiekimas.

Įmontuojami, su čiaupu

Tokios sistemos susideda iš čiaupo, kuris yra pritvirtinamas prie stalviršio ir jungiamas su vandens sistema, pvz. Borg & Overström T1, T2, T3, C2 ar C3

Kodėl prie vandentiekio prijungiami įrenginiai geresni

Ekonomiškas sprendimas

Biuruose, kuriuose sunaudojama daugiau nei 5 buteliai per savaitę, šis būdas yra pats ekonomiškiausias. Išpilstyto vandens išlaidos yra tik ledkalnio viršūnė: pristatymas, įrengimas, laikymas ir kitos išlaidos “suvalgo” dalį jūsų įmonės pelno.

Mažiau chemikalų

Tiesioginio vandens tiekimo sistemoms reikia mažiau priežiūros intervencijų, o tuo pačiu ir nuodingų chemikalų. Taip pat, tai padeda sumažinti bakterijų populiacijos atsparumą cheminėms medžiagoms.

Nereikia keisti butelių, todėl į sistema nepatenka bakterijos

„Pseudomonas Aeruginosa“ gali maitintis butelių sistemos komponentais, o naujos bakterijos į sistemą patenka butelių keitimo metu dėl sąlyčio su oru ir rankomis.

Pažangios „Dry Chill®“ ir „Direct Chill ™“ vandens atšaldymo technologijos

Borg & Overström mokslininkai sukūrė pažangiausias vandens atšaldymo technologijas. Naujausia technologija „Dry Chill®“ atšaldo vandenį be sąlyčio su oru. Panašiai veikia ir „Direct Chill“, kai atšaldomas vanduo praleidžiamas per izoliuotą aliuminio bloką.

Tobulas skonis

Pažangios filtravimo technologijos garantuoja puikaus, šviežio skonio vandenį. „Borg & Overström“ gaminių asortimentuose naudojami 3M filtrai, pavyzdžiui, anglies, membranos, o taip pat ViovandtTM – „Borg & Overström“ sukurta UV valymo sistema.

Alternatyva plastikui

Nėra jokių butelių, todėl mažiau teršiama aplinka, plastikas nepatenka į vandenį, kurį geriame. Mikroplastiko tarša yra visuotinė problema, o daugiausiai plastiko žmonės gauna iš vandens. Manoma, kad vidutiniškai suvalgome po 5 gramus plastiko į savaitę, o tai yra kredito kortelės svoris. Mikroplastiko dalelės yra inertiškos, skiriasi dydžiu ir netirpsta vandenyje, todėl jų negalima lengvai pašalinti cheminėmis priemonėmis. Savo konstrukcijoje „Borg & Overström“ pasirinko naudoti 3M vandens filtravimo sprendimus dėl jų kokybės ir ilgaamžiškumo. Filtravimas yra vienas iš paprastų variantų, kurį galima pritaikyti norint sumažinti  dalelių vandenyje kiekį.

Aukštas produktyvumas, paprastas naudojimas

Geriamojo vandens kiekis neribojamas, prie centrinio vandens tiekimo pajungiamos sistemos tampa neišsekančiu švaraus geriamojo vandens šaltiniu.

Vandentiekio vanduo - bakterijoms nesudarytos sąlygos veistis

Prietaisai su buteliais naudoja tai, kas vadinama rezervuarų technologija. Kai vanduo išpilamas, į butelį patenka oras. Laikui bėgant, potencialiai užteršto oro tūris didėja, jame pradeda aktyviai daugintis bakterijos, o tai yra didelis butelių trūkumas. Kai atšaldomas vanduo iš čiaupo, sąlygos bakterijoms veistis tiesiog nesudaromos.

Geriamo vandens sprendimas biurui - kaip rinktis

Priimdami sprendimą, atsižvelkite į šiuos dalykus: vartotojų skaičius vienoje zonoje ir koks planuojamas įrenginio apkrovimas, ką naudosite – stiklines, butelius, puodelius ar viską kartu, kokį vandenį gersite – karštą, šaltą, kambario temperatūros ar gazuotą.

  • Pavyzdžiui, visoje įmonėje gali dirbti 1000 žmonių, tačiau kiekviename aukšte gali būti 100 žmonių bei 3 kavos zonos. Tai reiškia, kad Jums nereikalingas didelis galingumas, o 3 ar 4 prietaisai viename aukšte aptarnaus po 20–25 vartotojų. Valgykloje pietų pertraukos metu gali reikėti aptarnauti 70 žmonių 2 valandų bėgyje. Tuomet valgykloje galėsite įsirengti čiaupą su didelės talpos atšaldymo mechanizmu.
  • Daugelis biurų turi posėdžių sales, kur svečiams siūlomas šaltas vanduo buteliukuose. Norint greitai paruošti didesnį kiekį šalto vandens, reikės didesnio našumo mechanizmo.
  • Karštas, šaltas, kambario temperatūros ar gazuotas vanduo? Šiuolaikines vandens sistemas galima pritaikyti įvairiems parametrams ir skoniams. Pasitarkite su savo darbuotojais ir sužinokite, ko jie norėtų. Virtuvės zonoje jie gali norėti karšto, šalto ir kambario temperatūros vandens, o susitikimų vietoje jie gali pasirinkti šaltą ir gazuotą vandenį.
  • Kai reikalingas didesnis greitis, geriau prietaisą pastatyti ne toliau kaip 1 metro atstumu nuo pagrindinio vandentiekio. Užpildyti 500 ml buteliuką, užtrunka nuo 25 iki 30 sekundžių, tačiau, žmonės pradeda pastebėti kai tai tęsiasi 40–45 sekundžių. Pagrindinėse magistralėse ar vietose, kur yra daug žmonių, rekomenduojama įrenginius pritvirtinti prie grindų ar sienos.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai – paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Koks geriamojo vandens tiekimo būdas yra populiariausias?

Prie vandentiekio jungiami, ant grindų pastatomi įrenginiai yra populiariausi, saugiausi ir ekonomiškiausi.

Kaip užtikrinamas geriamo vandens švarumas?

Gamintojai kuria ir patentuoja specialias vandens valymo bei skonio gerinimo technologijas, taiko specialias antimikrobines procedūras, įrenginius padengia specialia antimikrobine medžiaga, taiko daugiapakopį filtravimą, užtikrina aušinimą be kontakto su oru.

Biurams rekomenduojamas geriamo vandens pasirinkimas

Biurams rekomenduojama karšto + kambario temperatūros + šalto vandens kombinacija arba šalto + kambario temperatūros + gazuoto vandens pasirinkimas.