Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “T3 ProCore+”, 80 l/h

3,699.00 4,799.00 

Futuristiškos išvaizdos įmontuojamas vandens aparatas Borg & Overström T3 ProCore+ yra sukurtas džiuginti išmaniųjų technologijų naujovėmis Jums besimėgaujant atokvėpio valandėle su puodeliu aromatingos arbatos ar stikline gaivaus gazuoto vandens. Ištobulintas ruošti nepriekaištingai šaltą vandenį iškart po karšto vos vienu prisilietimu arba be jokio kontakto su paviršiais, naujasis Borg & Overström T3 ProCore+ peržengia technologijų ribas ir nustato naujus “vandens be butelių” eros standartus.

Tvarus ir inovatyvus vandens aparatas užtikrina aukščiausią šviežiai filtruoto vandens kokybę neaukojant našumo ar energijos vartojimo efektyvumo. Patentuota penkių žingsnių Totality® metodika sumažina nuosėdų, kvapų, chloro bei mikroplastiko kiekį ir leidžia pasiūlyti Jūsų darbuotojams bei klientams neprilygstamos kokybės, sveikesnį, malonaus skonio vandens. Išmanusis ProCore® modulis optimizuoja vandens aparato veikimą, o integruotas EcoMode režimas, pažangi karšto vandens sistema EcoBoil bei unikali beorė momentinio atšaldymo  DryChill®  technologija taupo energiją ir garantuoja, kad kiekvienas vandens gurkšnis yra atšaldytas prieš pat akimirką.

Patentuota Fynil® danga su sidabro jonų apsauga bei antimikrobinis jutiklinis skydelis palengvina vandens aparato priežiūrą ir leidžia jį saugiai naudoti didelius lankytojų srautus turinčiose patalpose, o aplinką tausojančios technologijos paskatins atsisakyti plastikinių butelių ir sumažins Jūsų įmonės paliekamą anglies dioksido pėdsaką. Geriausių inžinierių sukurtas ir visais atžvilgiais išskirtinis vandens aparatas Borg & Overström T3 ProCore+ be jokio vargo patenkins stambių įmonių poreikius nepertraukiamai ruošiant aukščiausios kokybės puikaus skonio šaltą, karštą, gazuotą bei kambario temperatūros vandenį.

T3 ProCore+ brošiūra>>

Techniniai duomenys :
Šalto vandens temperatūra: 2°C
Gazuoto vandens temperatūra: 2°C
Karšto vandens temperatūra: 92°C
Vandens aparato našumas: 80 l/h šalto ar gazuoto vandens ir 16 l/h karšto vandens
Išpilstymo zonos aukštis: 310 mm (tinka stikliėms, buteliams, ąsočiams)

Technologijos:
ProCore®: Galingas ir kompaktiškas energiją taupantis modulinis procesorius.
DryChill®: Efektyvi ir higeniška momentinio vandens atšaldymo technologija.
Bluetooth®: Bekontaktis vandens išpilstymas.
DeepSparkle®: Technologija leidžia prisotinti vandienį anglies dioksidu ilgesniam laikui.
Totality®: Penkų pakopų vandens filtravimo ir higienos užtikrinimo metodologija su Biomaster® skydelio apsauga.
Fynil®: Nepriekaištingą higieną užtikrinanti apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga.
EcoMode: Energiją taupantis režimas.
Viovandt® (pasirinktinai): Ekologiškas UV-LED vandens filtras.
SIMSecure (pasirinktinai): Išmaniosioms paslaugoms skirtas SIMSecure skaitmeninis ryšys, bekontaktis valdymas yra įskaičiuotas į visus pasiūlymus.

 

Aprašymas

Naujoviškos technologijos, originalumas, lakoniškas dizainas ir aukščiausi higienos standartai – tai Borg & Overström vizitinė kortelė. Savo veikloje Borg & Overström remiasi tikėjimu, kad skanus filtruotas vanduo gerina gyvenimo kokybę, padeda talentams sužibėti ir siekti geresnių rezultatų. Norėdami užtikrinti aukščiausią kokybę ir funkcionalumą, Borg & Overström subūrė geriausių dizainerių ir mokslininkų komandą. Ilgaamžiški ir planetai draugiški Borg & Overstrom vandens aparatai yra sukurti taip, kad pranoktų vartotojų lūkesčius.

Temperatūros kontrolė
Borg & Overström išsprendė vieną didžiausių karšto vandens ruošimo iššūkių. Nuo šiol iš to paties čiaupo galima nepertraukiamai ruošti 92 Co karštą, o paskui šaltą ar gazuotą vandenį neperduodant šilumos per vamzdžius ar čiaupą.

Aplinkos tausojimas
Borg & Overstrom T3 ProCore+  – tai tvarus puikaus skonio filtruoto vandens pasirinkimas. Borg & Overstrom vandens aparatai yra gaminami neteršiant aplinkos. Perdirbami, aplinkai nekenksmingi kaimyninių šalių tiekėjų komponentai ir rūšiuojamos bei perdirbamos atliekos leidžia sumažinti gamybos įtaką planetai, o ekologiškas DryChill® šaldymo reagentas bei EcoMode režimas taupo vartotojų energiją ir mažina jų anglies dioksido pėdsaką.

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo 
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Nepriekaištinga estetika
Tobulai pedantiškas modernus vandens aparato dizainas yra suderintas su išskirtine kokybe bei besąlygišku naudojimosi patogumu. Aukščiausios kokybės Fynil® apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga yra lengvai valoma ir užtikrina paprastą vandens aparato priežiūrą bei nepriekaištingą higieną net didelius lankytojų srautus turinčiose vietose.

Naujos kartos modulinė ProCore® sistema
Borg & Overstrom sukurta kompaktiška ir galinga naujos kartos ProCore® sistema užima nedaug vietos ir taupo energiją. Išmani sistemos ventiliacija leidžia optimizuoti šaldymo ir kitus vandens aparato procesus, o unikali jos konstrukcija iš universaliai suderinamų modulinių komponentų palengvina vandens aparato priežiūrą ir garantuoja ilgalaikį patikimumą.

Elektroninis valdymo skydelis
Antimikrobine danga padengtas jutiklinis valdymo skydelis garantuoja nepriekaištingą švarą, o speciali Bluetooth® programėlė leis įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais.

Valdymas išmaniuoju telefonu
Vandens aparate įdiegta Bluetooth® funkcija leidžia įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais taip mažinant užteršimo riziką. Mobiliosios programėlės pagalba galėsite įsipilti šviežiai filtruoto vandens net nepakildami iš savo darbo vietos.

Ventiliacijos komplektas
Lengvai montuojamas ventiliacijos komplektas padidina ProCore™ modulio efektyvumą ir yra įskaičiuotas į pasiūlymą.

DryChill® – energiją taupantis momentinis vandens atšaldymas
Vandens aparate įdiegta talpyklos neturinti DryChill® technologija – tai didžiausią revoliuciją sukėlusi Borg & Overström inovacija. Aliuminio šerdyje įmontuotas šilumokaitis žaibiškai atšaldo vandenį be jokio sąlyčio su oru ir garantuoja aukščiausią higienos lygį bei našumą. Efektyvi, vandens talpos neturinti sistema, sumažina užteršimo riziką ar dezinfekuojančių chemikalų poreikį ir užtikrina, kad kiekvienas vandens gurkšnis yra atšaldytas prieš pat akimirką.

Totality® – saugus ir gaivus vanduo
Patentuota penkių žingsnių Totality® metodika buvo sukurta siekiant užtikrinti saugumą, švarą ir gaivų šviežiai filtruoto vandens skonį. Ši išskirtinė Borg & Overström metodika leidžia pašalinti iš vandens nuosėdas, kvapus, chlorą ir mikroplastiką taip užtikrinant nepralenkiamą šviežiai filtruoto vandens kokybę.

Sertifikuota antimikrobinė, antipatogeninė dezinfekavimo procedūra Sterizen®
Visi Borg & Overström vandens dozatoriai yra sterilizuojami naudojant unikalią, sertifikuotą Sterizen® procedūrą, kurios neturi joks kitas prekės ženklas.

EcoMode režimas
Aukščiausios klasės vandens aparatas skrupulingai taupo energiją ir mažina vartotojų įtaką aplinkai bei jų energijos sąnaudas, o pažangūs EcoMode vandens aparato jutikliai užtikrina, kad vanduo nebus šaldomas nakties metu ar kai aplinkui nėra žmonių. Vandens aparatas bus perjungtas į budėjimo režimą sutemus arba kurį laiką juo nesinaudojant.

Viovandt™ – UV LED filtras (pasirinktinai)
Viovandt™ – tai priežiūros nereikalaujanti ultravioletinių šviesos diodų vandens dezinfikafimo technologija. Energiją taupanti LED-UV sistema sunaikina įvairaus tipo bakterijas ir užkerta kelią virusams, pelėsiui bei kitoms mikrodalelėms. Integruota Viovandt™ UV apsauga – tai šiuolaikiškas būdas užtikrinti nepriekaištingą vandens kokybę.

Išmanusis ryšis (pasirinktinai)
Išmaniosioms paslaugoms sukurtas skaitmeninis ryšys yra paruoštas daiktų internetui (IoT) ir leidžia pasirinkti papildomas, valdymą bei efektyvumą gerinančias funkcijas (techninė diagnostika nuotoliniu būdu, mokėjimai, atsarinės dalys). Valdymas nuotoliniu būdu – tai standartinė vandens aparato funkcija, kuri yra įskaičiuota į visus pasiūlymus.

Apsauga nuo pratekėjimo (pasirinktinai)
Vandens aparate Borg & Overström T3 ProCore+ gai būti įrengta apsauga nuo pratekėjimo. Išmani sistema išjungia įrenginį ir siunčia garsinį perspėjimo signalą Bluetooth® ryšiu.

Papildoma informacija

Vanduo

, , , , ,

Tipas

Įmontuojamas į stalviršį

Spalva

Juoda, Nerūdijančio plieno

Našumas

80 l/h

Jums taip pat gali patikti…