Geriamo vandens aparatas Borg & Overström “T1 ProCore”, 50 l/h

2,399.00 3,799.00 

Borg &  Overström T1 ProCore geriamojo vandens aparatas įkūnija pažangiausius dizaino bei inovacijų sprendimus, leidžiančius mėgautis skaniu ir kokybišku vandeniu vienu prisilietimu. Kompaktiškas geriamojo vandens aparatas su moderniu lenktu čiaupu ir elektronine valdymo panele – tai aukščiausios klasės pasirinkimas, kuris derina įspūdingą 50 l/h našumą, elegantišką stilių ir pažangų funkcionalumą. Lengvai valdomas T1 ProCore modelis ras vietos net mažiausioje erdvejė ir yra puikus pasirinkimas biurams bei visoms kitoms didelius lankytojų srautus turinčioms įstaigoms.

Padidintas našumas ir pagerintas dozavimo funkcionalumas
Naujasis T1 ProCore modelis gali pasigirti padidintu našumu, pagerintu dozavimo funkcionalumu, atnaujinta išvaizda ir dar aukštesniais higienos standartais. Geriamojo vandens aparatas T1 ProCore  pašalina vienkartinių plastikinių butelių poreikį ir leidžia greitai bei saugiai pasiūlyti neribotą aukščiausios kokybės vandens kiekį be dozavimo apribojimų, įskaitant gurkšnio dydžio porcijas, butelius ar kitas išsinešimui pritaikytas talpas.

Techniniai duomenys:
Šalto vandens temperatūra:
2-11°C;
Vanduo: šaltas, atvėsintas, gazuotas;
Spalva: juoda arba nerūdijančio plieno;
Našumas: 50 l/h;
Čiaupo aukštis (buteliui skirta zona): 31 cm.;
Vandens sistemos tipas: Dry Chill®;
UV Viovandt™: pasirinktinai

Brošiūra: T1 ProCore geriamojo vandens sistema

 

Aprašymas

Naujoviškos technologijos, originalumas, lakoniškas dizainas ir aukščiausi higienos standartai – tai Borg & Overström vizitinė kortelė.  Savo veikloje Borg & Overström remiasi tikėjimu, kad skanus filtruotas vanduo gerina gyvenimo kokybę, padeda talentams sužibėti ir siekti geresnių rezultatų. Norėdami užtikrinti aukščiausią kokybę ir funkcionalumą, Borg & Overström subūrė geriausių dizainerių ir mokslininkų komandą. Kiekvienas kompanijos produktas sukurtas taip, kad viršytų pirkėjo lūkesčius. Borg & Overström produktai – tai puikus novatoriško dizaino bei skandinaviškos kokybės pavyzdys.

Pagrindinės savybės:
elegantiškas, minimalistinis dizainas;
higieniškas valdymas lietiminiais mygtukais;
kompaktiška, įmontuojama sistema;
mažos energijos sąnaudos;

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo 
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Higieniškas elektroninis valdymas 
Intuityvus jutiklinis skydelis su antimikrobine danga užtikrina higienišką naudojimo patirtį, tikslų dozavimą ir leidžia patogiai valdyti vandens aparatą vienu prisilietimu. Bluetooth® aplikacijos pagalba vandens aparatas gali būti valdomas be jokio kontakto su paviršiais, o pats vandens apartas yra padengtas specialiu sluoksniu, kuris apsaugo nuo mikrobų ir virusų perdavimo per prisilietimus.

Minimalistinis dizainas
Švarių linijų, lakoniško minimalistinio stiliaus vandens aparatas T1 ProCore yra sukurtas siekiant maksimalaus funkcionalumo ir patvarumo, o jo vizualinio patrauklumo ilgaamžiškumą garantuos moderni PVD čiaupo danga bei spalvotas vidinio bloko GreenCoat® sluoksnis.

Galimybė rinktis kaip integruoti čiaupą
Virš kriauklės arba virš stilingo apvalaus lašėjimo padėklo įmontuojamas čiaupas yra puikus skandinaviško minimalizmo pavyzdys, kuris papildys net įmantriausią interjerą. Klientai gali rinktis kur nukreipti vandenį iš lašėjimo padėklo – į specialų bloką arba į kanalizacijos sistemą kartu su vandeniu iš kriauklės.

Integruota UV apsauga Viovandt®
Borg & Overström neapsiriboja vien pažangiausių inovacijų taikymu, todėl sukūrė gyvsidabrio bei chemikalų neturinčią LED-UV apsaugą Viovandt®. Energiją taupanti galingų UV šviesos diodų Viovandt® apsauga pašalina iš vandens nepageidaujamus mikroorganizmus, bakterijas ir kenksmingus patogenus.

Naujos kartos ProCore™ modulis
Itin kompaktiškas, po stalviršiu paslepiamas ProCore™ modulis, nereikalauja papildomos priežiūros ir naudoja naujoviškas eco R290 šaldymo dujas.

Patentuota Totality® technologija
Patentuota Borg & Overström Totality® technologija užtikrina puikų vandens skonį bei kokybę, o aukščiausi higienos standartai bei pažangiausi inžineriniai sprendimai leidžia sumažinti bakterijų skaičių iki 99.999%.

Sertifikuota dezinfekavimo procedūra Sterizen®
Visi Borg & Overström vandens dozatoriai yra sterilizuojami naudojant unikalią, sertifikuotą Sterizen® procedūrą, kurios nenaudoja joks kitas prekės ženklas.

Mažas energijos suvartojimas
Tylus bei tvarus T1 ProCore modelis nuolat taupo energiją ir atitinka A+ energetinio naudingumo klasės reikalavimus.

Dry Chill® šaldymo technologija
Patentuota Dry Chill® momentinio šaldymo technologija atšaldo tik tiek vandens, kiek dabar reikia. Dry Chill® efektyviai vėsina vandenį be jokio sąlyčio su oru, užkerta galimybę veistis bakterijoms ir užtikrina gaivesnį vandens skonį. Be to, Dry Chill® taupo energiją ir išjungia prietaisą kai atsiranda vandens pratekėjimo pavojus.

Papildomas vėdinimo blokas (įskaičiuotas į pasiūlymą)
Papildomas vėdinimo blokas gerina vidinio ProCore™ modulio efektyvumą ir yra įskaičiuotas į pasiūlymą.

Kodėl verta rinktis Borg & Overström geriamajo vandens filtravimo sistemas ?

  • Moderni ir kokybiška įranga gerina organizacijos įvaizdį, o švarus vanduo – gyvenimo kokybę bei personalo darbingumą. Šviežias vanduo ir šviežios idėjos – geriausiems darbo rezultatams.
  • Vandens niekada nepritrūksite, Jums nereikės kaupti ar sandėliuoti nei pilnų, nei tuščių vandens talpyklų.
  • Sveikiausias yra bėgantis vanduo dėl to, kad sumažėja biologinio užteršimo rizika.
  • Naudodami vandens valymo sistemą išvengsite BPA (Bisphenol A), kuris dažnai randamas plastikiniuose buteliuose. Jis lengvai gali patekti į organizmą bei tapti rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi.
  • Triguba apsauga: patentuota sterilizavimo procedūra užkerta kelią bakterijoms veistis, o speciali vandens aparato bei valdymo panelės danga apsaugo nuo mikrobų ir virusų perdavimo per prisilietimus. Be to, vandens aparatą galima valdyti nuotoliniu būdu.
  • Vizualinis patrauklumas, itin aukštas našumas, patobulintas dozavimo funkcionalumas, aukščiausios kokybės vanduo, patogus elektroninis valdymas.
  • Aukščiausios klasės filtravimas. 3M aktyvuotos anglies vandens filtrai pašalina blogą kvapą, pesticidus, organinius junginius, chlorą, fenolį, benzoną bei mechanines priemaišas.

Tiesioginio Dry Chill® šaldymo technologija 

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Nerūdijančio plieno

Vanduo

, ,

Tipas

Įmontuojamas į stalviršį

UV filtras

Įskaičiuotas, Neįskaičiuotas

Našumas

50 l/h