-30%
 

David Rio White Shark Chai™ – baltoji CHAI arbata su egzotiniais prieskoniais (1814 g skardinėje)

36.40 

David Rio White Shark Chai™ sudaro nuostabaus aromato baltoji Bai Mudan arbata iš Kinijos Fudziano provincijos ir organiškų prieskonių mišinys, kurio skonyje pajusite malonias cinamono, subtilias juodųjų pipirų ir gaivias citrusinių vaisių natas. Šaltuoju metų laiku sumaišykite šį kreminį chai mišinį su karštu vandeniu arba pienu ir mėgaukitės karštu gėrimu, o karštuoju metų laiku sumaišykite su ledo gabaliukais ir pienu – gausite nuostabiai gaivinantį gėrimą.

Skanaus!

Vegetariška, košerinė, be glitimo, be GMO. Pagaminta San Franciske, JAV.

David Rio yra vienas iš Greater Farallones asociacijos rėmėjų, siekiančios sukurti saugią povandeninę aplinką, kurioje būtų užtikrintas baltųjų riklių ir kitų nykstančių rūšių išsaugojimas. Pavadinimas „White Shark Chai“ buvo pasirinktas siekiant padidinti žmonių susirūpinimą dėl nykstančios baltųjų ryklių populiacijos.

Aukščiausios kokybės David Rio chai arbata – tai rytietiškų tradicijų ir vakarietiškų technologijų derinys. Visos David Rio chai arbatos turi košerinio bei USDA Organic maisto sertifikatus. Be to,  Tarptautinei gyvūnų organizacijai IFAW yra skiriami pinigai nuo kiekvienos parduotos CHAI pakuotės.

 

 

Liko 6

Produkto kodas: 11049 Kategorija: Žymos: ,
 

Papildoma informacija

Svoris 1814 g