Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “T2+ ProCore”, 80 l/h

3,199.00 4,799.00 

Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “T2+ ProCore” – tai padidinto našumo visiškai naujos kartos vandens aparatas su čiaupu. Rafinuoto minimalistinio dizaino Borg & Overstrom T2+ Pro Core puikiai papildys bet kokią darbo aplinką, o jo kompaktiškas, po stalviršiu pastatomas ProCore™ modulis leis mėgautis kokybišku vandeniu kiekvieną dieną..

Techniniai duomenys:
Šalto vandens temperatūra: 2-11°C;
Vanduo: šaltas, atvėsintas, gazuotas;
Spalva: juoda arba nerūdijančio plieno;
Našumas: 80 l/h;
Čiaupo aukštis (buteliui skirta zona): 31 cm.;
Vandens sistemos tipas: Dry Chill + Viovandt® UV;
UV Viovandt™:  pasirinktinai

T2 ProCore brošiūra>>

 

Aprašymas

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo 
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Dizainas
Modernus, aptakių linijų čiaupas su įmontuotu lašėjimo padėklu bei patogia, 310 mm aukščio buteliams skirta zona, pasižymi elegantiškumu bei naudojimo patogumu.

ProCore™ modulis
Itin tvirta ir kompaktiška po stalviršiu pastatomo ProCore™modulio konstrukcija užtikrina jo ilgaamžiškumą ir nereikalauja papildomos priežiūros.

Elektroninis valdymo skydelis
Antimikrobine danga padengtas jutiklinis valdymo skydelis garantuoja nepriekaištingą švarą, o speciali Bluetooth® programėlė leis įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais.

Energijos taupymas
Energiją taupyti skirtas šviesos jutiklis automatiškai įjungs budėjimo režimą tuščioje patalpoje.

Ventiliacijos komplektas
Lengvai montuojamas ventiliacijos komplektas padidina ProCore™ modulio efektyvumą ir yra įskaičiuotas į pasiūlymą.

Dry Chill® šaldymo technologija
Patentuota Dry Chill® šaldymo technologija efektyviai vėsina vandenį be jokio sąlyčio su oru, užkerta galimybę veistis bakterijoms ir užtikrina gaivesnį vandens skonį. Be to, Dry Chill® taupo energiją ir išjungia prietaisą kai atsiranda vandens pratekėjimo pavojus.

Sertifikuota antimikrobinė, antipatogeninė dezinfekavimo procedūra Sterizen®
Visi Borg & Overström vandens dozatoriai yra sterilizuojami naudojant unikalią sertifikuotą Sterizen® procedūrą, kurios neturi joks kitas prekės ženklas.

Patentuota Totality® technologija
Patentuota Borg & Overström Totality® technologija užtikrina puikų vandens skonį bei kokybę, o aukščiausi higienos standartai bei pažangiausi inžineriniai sprendimai leidžia sumažinti bakterijų skaičių iki 99.999%

Pažangi UV apsauga Viovandt™
Integruota  Viovandt™ UV apsauga – tai šiuolaikiškas būdas užtikrinti nepriekaištingą vandens kokybę. Energiją taupanti LED-UV sistema sunaikina įvairaus tipo bakterijas ir užkerta kelią virusams, pelėsiui bei kitoms mikrodalelėms. Į šią sistemą taip pat įeina ir kai kurios papildomos Borg & Overström Totality® metodikos elementai. Viovandt™ UV apsaugos funkciją galima pasirinkti papildomai

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Nerūdijančio plieno

Vanduo

, ,

UV filtras

Įskaičiuotas, Neįskaičiuotas

Tipas

Įmontuojamas į stalviršį

Našumas

80 l/h