Geriamo vandens aparatai Borg & Overstrom “E6”, 50 l/h

1,449.00 3,298.00 

Tvaresnei ateičiai sukurtas vandens aparatas Borg & Overstrom E6 įkūnija visas “vandens be butelių” eros vertybes. Naujasis E6 modelis atskleidžia milžinišką progresą ir sujungia išmaniąsias ekologiškas technologijas, energijos vartojimo efektyvumą ir aukštą našumą. Vandens aparate integruotas EcoMode režimas taupys energiją, penkių pakopų Totality® metodologija ir antimikrobinė skydelio apsauga užtikrins visapusišką higieną, momentinio vandens atšaldymo DryChill® technologija garantuos puikų vandens skonį, o išmaniosioms paslaugoms skirtas SIMSecure skaitmeninis ryšys ir pažangiausios technologijos leis įsipilti vandens vos vienu prisilietimu arba be jokio kontakto su paviršiais.

Modernus, kompaktiškas ir tvarus vandens aparatas itin greitai ruošia šaltą, gazuotą, kambario temperatūros ar karštą vandenį ir yra rekomenduojamas verslams, keliantiems ypač aukštus reikalavimus vandens kokybei bei norintiems greitai pripildyti įvairias talpas.

Brošiūra>>

Techniniai duomenys :
Šalto vandens temperatūra: 2°C
Gazuoto vandens temperatūra: 2°C
Karšto vandens temperatūra: 92°C
Vandens aparato našumas: 50 l/h šalto ar gazuoto vandens ir 15 l/h karšto vandens
Išpilstymo zonos aukštis: 290 mm (tinka stiklinėms, buteliams, ąsočiams)
Ant stalo pastatomo vandens aparato matmenys (PxGxA): 320x400x415 mm
Ant grindų pastatomo vandens aparato matmenys (PxGxA): 320x400x910 mm

Technologijos:
ProCore®: Galingas ir kompaktiškas energiją taupantis modulinis procesorius.
DryChill®: Efektyvi ir higieniška beorė momentinio vandens atšaldymo technologija.
EcoBoil: Energiją taupanti karšto vandens sistema
Bluetooth®:
Bekontaktis vandens išpilstymas.
DeepSparkle®: Ilgai išliekantis vandens prisotinimas anglies dioksidu.
Totality®: Penkių pakopų vandens filtravimo ir higienos užtikrinimo metodologija su Biomaster® skydelio apsauga.
EcoMode: Energiją taupantis režimas.
Fynil®: Nepriekaištingą higieną užtikrinanti apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga.
Viovandt® (pasirinktinai): integruotas ekologiškas UV-LED vandens filtras.
SensorBeam™ (pasirinktinai): Vandens aparato valdymas šviesos projekcijos pagalba.

 

Aprašymas

Ilgaamžiški ir planetai draugiški Borg & Overstrom vandens aparatai yra sukurti taip, kad pranoktų vartotojų lūkesčius. Savo veikloje gamintojas remiasi tikėjimu, kad skanus filtruotas vanduo gerina gyvenimo kokybę, padeda talentams sužibėti ir siekti geresnių rezultatų. Naujoviškos technologijos, originalumas, lakoniškas dizainas ir aukščiausi higienos standartai – tai Borg & Overström vizitinė kortelė. Norėdamas užtikrinti aukščiausią kokybę ir funkcionalumą, gamintojas subūrė geriausių dizainerių ir mokslininkų komandą. Borg & Overström produktai – tai puikus novatoriško dizaino bei skandinaviškos kokybės pavyzdys.

Aplinkos tausojimas
Borg & Overstrom E6  – tai tvarus puikaus skonio filtruoto vandens pasirinkimas. Borg & Overstrom vandens aparatai yra gaminami neteršiant aplinkos. Perdirbami, aplinkai nekenksmingi kaimyninių šalių tiekėjų komponentai ir rūšiuojamos bei perdirbamos atliekos leidžia sumažinti gamybos įtaką planetai, o ekologiškas DryChill® šaldymo reagentas bei EcoMode režimas taupo vartotojų energiją ir mažina jų anglies dioksido pėdsaką.

Nepriekaištinga estetika
Tobulai pedantiškas modernus vandens aparato dizainas yra suderintas su išskirtine kokybe bei besąlygišku naudojimosi patogumu. Aukščiausios kokybės Fynil® apdaila su antimikrobine sidabro jonų apsauga yra lengvai valoma ir užtikrina paprastą vandens aparato priežiūrą bei nepriekaištingą higieną net didelius lankytojų srautus turinčiose vietose.

EcoMode režimas
Aukščiausios klasės Borg & Overström E6 skrupulingai taupo energiją ir mažina vartotojų įtaką aplinkai bei jų energijos sąnaudas, o pažangūs EcoMode vandens aparato jutikliai užtikrina, kad vanduo nebus šaldomas nakties metu ar kai aplinkui nėra žmonių. Vandens aparatas bus perjungtas į budėjimo režimą sutemus arba kurį laiką juo nesinaudojant.

Naujos kartos modulinė ProCore® sistema
Borg & Overstrom sukurta kompaktiška ir galinga naujos kartos ProCore® sistema užima nedaug vietos ir taupo energiją. Išmani sistemos ventiliacija leidžia optimizuoti šaldymo ir kitus vandens aparato procesus, o unikali jos konstrukcija iš universaliai suderinamų modulinių komponentų palengvina vandens aparato priežiūrą ir garantuoja ilgalaikį patikimumą.

DryChill® – energiją taupantis momentinis vandens atšaldymas
Vandens aparate įdiegta talpyklos neturinti DryChill® technologija – tai didžiausią revoliuciją sukėlusi Borg & Overström inovacija. Aliuminio šerdyje įmontuotas šilumokaitis žaibiškai atšaldo vandenį be jokio sąlyčio su oru ir garantuoja aukščiausią higienos lygį bei našumą. Efektyvi, vandens talpos neturinti sistema, sumažina užteršimo riziką ar dezinfekuojančių chemikalų poreikį ir užtikrina, kad kiekvienas vandens gurkšnis yra atšaldytas prieš pat akimirką.

Totality® – saugus ir gaivus vanduo
Patentuota penkių žingsnių Totality® metodika buvo sukurta siekiant užtikrinti saugumą, švarą ir gaivų šviežiai filtruoto vandens skonį. Ši išskirtinė Borg & Overström metodika leidžia pašalinti iš vandens nuosėdas, kvapus, chlorą ir mikroplastiką taip užtikrinant nepralenkiamą šviežiai filtruoto vandens kokybę.

Valdymas išmaniuoju telefonu
Vandens aparate E7 įdiegta Bluetooth® funkcija leidžia įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais taip mažinant užteršimo riziką. Mobiliosios programėlės pagalba galėsite įsipilti šviežiai filtruoto vandens net nepakildami iš savo darbo vietos.

Viovandt™ – UV LED filtras (pasirinktinai)
Viovandt™ – tai priežiūros nereikalaujanti ultravioletinių šviesos diodų vandens dezinfekafimo technologija. Energiją taupanti LED-UV sistema sunaikina įvairaus tipo bakterijas ir užkerta kelią virusams, pelėsiui bei kitoms mikrodalelėms. Integruota Viovandt™ UV apsauga – tai šiuolaikiškas būdas užtikrinti nepriekaištingą vandens kokybę.

Universalumas
Lengvai pajungiamas vandens aparatas gali būti pastatomas kiek ant stalviršio, tiek ir ant grindų.

Sterizen® – sertifikuota dezinfekavimo procedūra
Nepriklausomų laboratorijų sertifikatai patvirtina, kad po dezinfekcinės procedūros Sterizen® bakterijų ir mikroorganizmų sumažėja net 99,99 %!

Išmanusis ryšis (pasirinktinai)
Išmaniosioms paslaugoms sukurtas skaitmeninis ryšys yra paruoštas daiktų internetui (IoT) ir leidžia pasirinkti papildomas, valdymą bei efektyvumą gerinančias funkcijas (techninė diagnostika nuotoliniu būdu, mokėjimai, atsarginės dalys). Valdymas nuotoliniu būdu – tai standartinė vandens aparato funkcija, kuri yra įskaičiuota į visus pasiūlymus.

Apsauga nuo pratekėjimo (pasirinktinai)
Vandens aparate Borg & Overström E6 gai būti įrengta apsauga nuo pratekėjimo. Išmani sistema išjungia įrenginį ir siunčia garsinį perspėjimo signalą Bluetooth® ryšiu.

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Kodėl verta rinktis Borg & Overstrom geriamajo vandens filtravimo sistemas ?

 • Moderni ir kokybiška įranga gerina organizacijos įvaizdį, o švarus vanduo – gyvenimo kokybę bei personalo darbingumą. Šviežias vanduo ir šviežios idėjos – geriausiems darbo rezultatams.
 • Vandens niekada nepritrūksite, Jums nereikės kaupti ar sandėliuoti nei pilnų, nei tuščių vandens talpyklų.
 • Filtruodami vandentiekio vandenį, gausite jį žymiai geresnės kokybės ir švaresnį.
 • Išvengsite BPA (Bisphenol A), kuris dažnai randamas plastikiniuose buteliuose ir gali tapti rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi.
 • Triguba apsauga: patentuota sterilizavimo procedūra užkerta kelią bakterijoms veistis, o speciali vandens aparato bei valdymo panelės danga apsaugo nuo mikrobų ir virusų perdavimo per prisilietimus. Be to, vandens aparatą galima valdyti nuotoliniu būdu.
 • Vizualinis patrauklumas, itin aukštas našumas, patobulintas dozavimo funkcionalumas, aukščiausios kokybės vanduo, patogus elektroninis valdymas.
 • Aukščiausios klasės filtravimas. 3M aktyvuotos anglies vandens filtrai pašalina blogą kvapą, pesticidus, organinius junginius, chlorą, fenolį, benzolą bei mechanines priemaišas.
 • Priklausomai nuo modelio vandens aparatas gali paruošti šaltą, karštą, kambario temperatūros ar gazuotą vandenį.

Momentinis vandens atšaldymas 

Borg & Overstrom momentinis vandens atšaldymas turi daug privalumų, lyginant su rezervuaro sistemomis:

 • Ženkliai sumažėja biologinio užteršimo rizika oru plintančiomis bakterijomis dėl to, kad vanduo nėra kaupiamas,
 • Momentinis vandens atšaldymas nešvaisto energijos perteklinio vandens kiekio šaldymui, o atšaldo tik tiek vandens, kiek dabar reikia;
 • Antimikrobinė dozavimo maišytuvo apsauga užtikrina nepriekaištingą higieną.
 • Mygtukinė dozavimo kontrolė ir išpilstymas nuotoliniu būdu pašalina išpilstymo zonos lietimą rankomis ir sumažina vandens užteršimo riziką. Be to, toks vandens aparato valdymas yra malonus bei patogus.

 

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Sidabrinė

Vanduo

, , , , , , ,

Tipas

Pastatomas ant grindų su SensorBeam valdymu, Pastatomas ant stalo, Pastatomas ant grindų

UV filtras

Įskaičiuotas, Neįskaičiuotas

Našumas

50 l/h