Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “C3+ ProCore”, 80 l/h

4,299.00 4,699.00 

Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “C3+ ProCore” – tai pažangiausio dizaino bei vizualiai neįprastų sprendimų derinys, kuris dovanoja prabangos, aukščiausios kokybės ir išskirtinumo pojūtį. Itin aukšto našumo įmontuojamas geriamojo vandens aparatas su trigubais čiaupais pilnai patenkins bet kokius komercinius poreikius, o aiškių elegantiškų linijų chromo apdaila užtikrins vizualinį patrauklumą. Šis naujos kartos vandens aparatas puikiai tiks biurams, kavinėms, sveikatingumo ir laisvalaikio centrams ar bet kokioms kitoms intensyvaus naudojimo vietoms.

Techniniai duomenys:
Šalto vandens temperatūra: 2°C;
Vanduo: šaltas, kambario temperatūros, gazuotas;
Spalva: chromas;
Našumas: 80 l/h;
Čiaupo aukštis (buteliui skirta zona): 28,5 cm.;
Vandens sistemos tipas: Dry Chill®  + Viovandt® UV;
UV Viovandt™: įskaičiuotas į kainą;

C3+ ProCore brošiūra>>

 

Aprašymas

Deep Sparkle® – skanus gazuotas vanduo 
Patentuota momentinio prisotinimo Deep Sparkle® technologija užtikrina aukščiausius higienos standartus, optimalų gazuoto vandens skonį ir leidžia pasigaminti tik tiek gazuoto vandens, kiek dabar reikia.

Aukštas našumas ir ilgaamsžiškumas
Vandens aparatas pasižymi patogiu ir intuityviai lengvu valdymu, beveik nereikalauja priežiūros, o jo kokybiška konstrukcija ir unikalūs inžineriniai sprendimai garantuoja ilgaamžiškumą ir įspūdingą, net 80 litrų per valandą našumą.

Nereikalaujantis daug vietos ProCore™ modulis
Itin kompaktiškas, po stalviršiu pastatomas vandens aparato ProCore™ modulis naudoja tvarias, eco R290 dujas, o jo patvari metalo konstrukcija yra padengta specialiu GreenCoat® sluoksniu.

Dry Chill® šaldymo technologija
Patentuota Dry Chill® šaldymo technologija efektyviai vėsina vandenį be jokio sąlyčio su oru, užkerta galimybę bakterijoms veistis ir užtikrina gaivų vandens skonį. Be to, Dry Chill® taupo energiją ir išjungia prietaisą kai atsiranda vandens pratekėjimo pavojus.

Patentuota Totality® technologija
Patentuota Borg & Overström Totality® technologija užtikrina puikų vandens skonį bei kokybę, o aukščiausi higienos standartai bei pažangiausi inžineriniai sprendimai leidžia sumažinti bakterijų skaičių iki 99.999%.

Sertifikuota antimikrobinė, antipatogeninė dezinfekavimo procedūra Sterizen®
Visi Borg & Overström vandens dozatoriai yra sterilizuojami naudojant unikalią, sertifikuotą Sterizen® procedūrą, kurios nenaudoja joks kitas prekės ženklas.

Pažangi UV apsauga Viovandt™
Integruota  Viovandt™ UV apsauga – tai novatoriškas būdas užtikrinti nepriekaištingą vandens kokybę. Energiją taupanti galingų UV šviesos diodų sistema sunaikina įvairaus tipo bakterijas ir užkerta kelią virusams, pelėsiui bei kitiems mikroorganizmams. Ši priežiūros nereikalaujanti, gyvsidabrio ar chemikalų neturinti Viovandt® UV vandens dezinfekcijos sistema yra sukurta pagal patentuotą Borg & Overström Totality® metodiką.

Veikimą gerinantis ventiliacijos modulis
Kompaktiškas, lengvai įmontuojamas ventiliacijos modulis užtikrina nepertraukiamą oro srovės cirkuliaciją, pagerina ProCore™ sistemos veikimą ir yra įskaičiuotas į pasiūlymą.

Papildoma informacija

Vanduo

Spalva

Chromo

UV filtras

Įskaičiuotas, Neįskaičiuotas

Tipas

Įmontuojamas į stalviršį

Našumas

80 l/h