Kavos aparatas About Coffee E60

2,199.00 2,348.00 

Kavos aparatas About Coffee E60 į darnią visumą sujungia pažangiausius inovacijų sprendimus, nuolankiai tarnaujančius visiems, besąlygiškai mylintiems gerą kavą.

Minimalistinio industrinio dizaino About Coffee E60 pavers kasdienius kavos ritualus dar malonesniais ir leis išbandyti daugybę kavos gėrimų vos vienu prisilietimu. Patogus, sklandžiai valdomas 7 colių liečiamas ekranas bei Android operacinė sistema padės atskleisti kūrybiškumą keičiant receptus ar jų pavadinimus, o perjungiami meniu režimai lengvai pritaikys kavos aparatą kavinių, viešbučių ar biurų poreikiams. Įdiegta novatoriška telemetrijos sistema paspartins optimizavimą ir palengvins techninę priežiūrą, o prireikus – leis čia ir dabar gauti techninę diagnostiką. Pažangos dvasią įkūnijančios išmaniosios technologijos, bekompromisė kavos kokybė ir nuotolinė techninė pagalba – visa tai atnaujintame About Coffee E60.

Sukurtas džiuginti nuostabiu kavos aromatu ir ruošti kavą gausiam lankytojų ar darbuotojų būriui, kavos aparatas About Coffee E60 yra rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis suvartojimas – apie 80 puodelių kavos.

Pagrindinės kavos aparato About Coffee E60 savybės:

Telemetrija + žaibiška nuotolinė diagnostika*: yra
Metinės telemetrijos prenumeratos kaina (perkant atskirai): 89 Eur 
Rekomenduojama dienos norma:
80 puodelių
Kavos pupelių bunkeris: 750 g talpos rakinamas išimamas bunkeris
Vandens rezervuaro talpa: 6 litrai
Vandentiekio jungtis: yra (be papildomo mokesčio)
Vandens tiekimo būdai: 6 litrų talpos vandens rezervuaras, išorinis butelis, pajungimas prie vandentiekio
Pieno sistemos praplovimas: vienu mygtuko paspaudimu
Ekranas: 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas su 3 meniu režimais bei galimybe transliuoti vaizdines ar garsines reklamas
Kavos tirščių talpa: 50 porcijų
Nulašėjimo padėklo talpa: 2 litrai
Reguliuojamo aukščio piltuvėlis: 75-155 mm
Termoblokai: 2
Vandens pompos: 2
Kavos ruošimo mazgas: kintamas, 7-14 g talpos
Meniu režimai: standartinis, savitarnos, profesionalus
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus:
yra
Spalva: sidabrinė
Standartinis gėrimų pasirinkimas: daugiau nei 20
Papildomos galimybės: galimybė įsirengti automatinį nuotekų nuleidimą
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn., perkant iki 2024-10-31 -> prailginta 36 mėn. garantija
Svoris: 20 kg
Išmatavimai (gylis x plotis x aukštis): 55,9 x 39,1 x 57,2 cm

Metinė priežiūra telemetrijos pagalba – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką, bei nuotolinę techninę pagalbą.

Metinė nuotolinė priežiūra + pakaitinis kavos aparatas – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką bei nuotolinę techninę pagalbą. Techninėms problemoms atsiradus, klientui bus suteiktas pakaitinis kavos aparatas.

*Per Wi-Fi, GSM prijungiama telemetrija galioja tik About Coffee E60 kavos aparatui, paslaugos administravimą ir jos priežiūrą vykdo UAB “FJB Lithuania”.

 

Aprašymas

Aukštas našumas
Integruoti du galingi termoblokai ir dvi profesionalios elektromagnetinės vandens pompos užtikrina, jog sodraus skonio, kerinčio aromato kavą galėsite ruošti be jokios pertraukos, o atnaujinta pieno sistema bei kavos ruošimo mazgas leidžia mėgautis plačia, net 20 skaniausių gėrimų įvairove.

Temperatūros kontrolės technologija
Mėgaukitės kavos teikiamu malonumu net intensyvaus kavos aparato naudojimo metu. Revoliucinė temperatūros kontrolės technologija palaiko stabilią vandens temperatūrą kavos ekstrakcijos metu ir užtikrina aukštą stabilumą ir užburiantį kavos aromatą nuo pat pirmo puodelio. About Coffee E60 – tai garantuotas slėgio, tūrio ( ± 5 %) ir temperatūros (± 3℃ ) stabilumas.

Patentuota reguliuojamo laiko ir temperatūros pieno sistema
Mėgaukitės harmoningu kavos skoniu bei aksomo švelnumo pieno puta – tiršta ir kreminė iki paskutinio gurkšnio. Atnaujinta patentuota reguliuojamo laiko ir temperatūros pieno sistema realiuoju laiku analizuoja pieno bei pieno putos parametrus, taip užtikrindama, kad kaskart lepinsitės nepriekaištingos kokybės aukštos temperatūros (65 ℃) pieno puta.

Patentuotas kūginis metalinis kavos malūnas
Patentuotas kūginis metalinis kavos malūnas – tai subalansuoto kavos skonio garantas. Itin tyliai veikiantis malūnas tolygiai sumala bet kokio jūsų pasirinkto skrudinimo kavos pupeles, taip maksimaliai atskleisdamas nepriekaištingą kavos aromatą. Kavos malimo metu neįkaistantis kūginis malūnas garantuoja ruošiamos kavos kokybę. Tik tolygiai sumalta kava – ir jokių smulkių frakcijų! Unikali malimo technologija užtikrina patikimą ir nuo užsikimšimo apsaugotą kavos pupelių malimą, kurio efektyvumas siekia 1,5 g/s. Užtikriname, jokios maltos kavos likučių kavos malūne – jūsų puodelyje kaskart pati šviežiausia, ką tik sumalta kava.

Didelės talpos
Mėgaukitės kavos ritualais, nesijaudindami dėl nelaiku sutrikdytų malonumų. Dar didesnis vandens rezervuaras, talpesnis kavos pupelių indas ir kavos tirščių talpa leis pamiršti laiką eikvojančius nuolatinius papildymus ir garantuos maksimalų patogumą.
Kavos pupelių indas – 750 g, vandens – net 6 l, nulašėjimo padėklo talpa – 2 l ir kavos tirščių talpa – net 50 porcijų.

Moderni telemetrijos sistema
Patirkite konkurencinį pranašumą ir platesnes galimybes nei galėjote įsivaizduoti besinaudodami modernia, penkių žvaigždučių verta telemetrijos  sistema. Valdykite kavos aparato nustatymus, administruokite reklamą ar išbandykite nuotolinę kavos aparato diagnostiką ir gaukite informaciją apie techninę komponentų būklę čia ir dabar – nepakildami nuo savo darbo stalo. Nuotolinė pagalba bei novatoriška telemetrijos sistema – tai sutaupytas jūsų laikas ir nei dienos be mėgstamos kavos.

Patrauklus dizainas, lengvai išsiimami moduliai
Minimalistinė išvaizda, aukščiausios kokybės komponentai ir profesionaliai ištobulintas dizainas atspindi aukščiausius gamybos standartus. Patvarus kavos aparato korpusas turi tekstūrinį paviršių, o metalinis padėklas užtikrina nepriekaištingą higieniškumą ir visuomet patrauklią išvaizdą. Lengvai išsiimantys atskiri kavos aparato moduliai palengvina kavos aparato techninę priežiūrą ir didina patogumą vartotojui. Prireikus, galėsite lengvai išimti 750 g talpos kapos pupelių indą, nelaukiant kol pasibaigs kavos pupelės.

Galimybė įsirengti automatinį nuotekų nuleidimą
Techninės kavos aparato galimybės leidžia dar labiau taupyti jūsų laiką. Galimybė įsirengti automatinį nuotekų nuleidimą – štai kas daro mėgavimąsi kava išties patogų.

Lengva priežiūra
Atnaujintos konstrukcijos kavos aparate About Coffee E60 sukurti inovatyvūs automatizuoti daugiafunkciniai priežiūros ciklai ir išmani pranešimų bei vedlio sistema realiuoju laiku stebi kavos aparato naudojimo dažnį, informuoja apie visas reikiamas priežiūros procedūras ir padeda atlikti kiekvieną plovimo žingsnį. Mėgaukitės nepriekaištinga švara, pamirškite rūpesčius ir pasikliaukite pranešimais, kurie informuos jus, kai reikės papildyti talpas, išmesti kavos tirščius ar paleisti kavos aparato plovimo programą.

Galimybė pasirinkti vandens tiekimo būdą
Pasirinkite jums patogiausią vandens tiekimo būdą iš skirtingų galimybių: didelio, net 6 litrų, talpos vandens rezervuaro ar galimybės pasijungti tiesiai prie vandentiekio, kuris leis absoliučiai eliminuoti vandens indo pripildymo rūpesčius.

Išmanusis energijos taupymo režimas
Nenaudojamas kavos aparatas automatiškai įjungs snaudimo režimą, taip taupydamas energiją.

About Coffee garantinės sąlygos

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

80 puodelių

Pupelių indas

750 g

Vandentiekio jungtis

Yra

Vandens rezervuaras

6 litrų