Išmanus rakinamas pieno šaldytuvas About Coffee C4, 4 l indas

599.00 

Minimalistinio dizaino išmanus pieno šaldytuvas About Coffee C4 su aukščiausius higienos standartus atitinkančia kompresorine bešerkšne (Frost Free) šaldymo technologija – tai nepriekaištinga pieno puta jūsų mėgstamai kavai. Žaibiškas pieno atvėsinimas bei stabilus temperatūros palaikymas užtikrina visuomet tinkamą 0~4℃ pieno temperatūrą nuostabiai aksominei pieno putai ruošti.

Iš abiejų šaldytuvo pusių esančios jungtys pieno žarnelėms leidžia pieno šaldytuvą pastatyti iš bet kurios kavos aparato pusės. O galimybė rinktis iš dviejų pieno tiekimo būdų leidžia pritaikyti pieno šaldytuvą individualiems poreikiams. Rinkitės jums patogiausią būdą – pieno pakelius biurų poreikiams (talpa – 3 pakeliai) arba 4 litrų pieno indą profesionaliam vartojimui – viešbučiams ar kavinėms.

Pieno šaldytuvas About Coffee C4 gali būti naudojamas kartu su visais ABOUT COFFEE kavos aparatais. Jo programinė įranga realiuoju laiku stebi, koreguoja ir atvaizduoja pieno temperatūrą, o automatinio prasiplovimo funkcija turi jungtį su M50 modelio pieno sistema.

Pagrindinės pieno šaldytuvo About Coffee C4 savybės:

  • Viešbučiams ar kavinėms pravers virš durelių esantis patogus iš priekio nematomas užraktas, kuris negadina reprezentatyvios išvaizdos.
  • Specialia tamsinta, lengvą priežiūrą užtikrinančia danga padengtos durelės visuomet atrodys patraukliai.
  • Ryškus LED vidaus apšvietimas taupo energiją ir garantuoja naudojimosi patogumą.
  • Pieno indas yra pagamintas iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero, nenaudojant BPA cheminių junginių. Tvirtas ir atsparus 4 litrų talpos pieno indas yra lengvai išimamas ir išvalomas, taip užtikrinant nepriekaištingą higieną. Galima plauti indaplovėje.
  • Šaldymui naudojama aukščiausius higienos standartus atitinkanti kompresorinė bešerkšnė (Frost Free) technologija su priverstine oro cirkuliacija bei ekologišku ir energiją taupančiu R600a reagentu užtikrina žaibišką pieno atvėsinimą bei tolygų ir stabilų temperatūros palaikymą. Garantuojama visuomet tinkama pieno temperatūra nuostabiai aksominei pieno putai ruošti.
  • 4 reguliuojamo aukščio kojos leis pieno šaldytuvą patogiai priderinti prie bet kokio kavos aparato aukščio. Nepriekaištingai darniai atrodanti išvaizda ir jokių kompromisų.
  • Pieno šaldytuve iš abiejų pusių gamintojo numatytos pieno žarnelėms skirtos skylutės užtikrins maksimalų patogumą ir leis pastatyti pieno šaldytuvą iš bet kurios kavos aparato pusės. Tai itin svarbu nedidelėse, ribotos vietos patalpose.
  • Visuomet matoma šaldytuve laikomo pieno temperatūra. Prireikus, ją galima reguliuoti palietus temperatūros indikatorių ir taip aktyvavus valdymo ekraną.
  • Patogus įvairiems poreikiams pritaikytas naudojimas: pilkite pieną į didelį, net 4 litrų, indą arba tiesiog pastatykite 3 pieno pakelius.

About Coffee C4 techniniai duomenys:
Svoris: 13,5 kg
Temperatūros diapazonas: 0℃ – 4℃
Šaldymo technologija: kompresorinė bešerkšnė (Frost Free) technologija su priverstine oro cirkuliacija
Šaldymo reagentas: R600a/10.8g
Šaldytuvo talpa: 9 l
Pieno indas: 4 l talpos indas pagamintas iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero
Užraktas: yra
Vidinis apšvietimas: 1,5 W
Valdymas: sensorinis, valdymo ekranas aktyvuojasi palietus temperatūros indikatorių
Sertifikatai: CE/CB
Išoriniai matmenys (P*G*A): 22× 45 × 45,4 cm
Tūrio matmenys (P*G*A): 19 × 158 × 28 cm
Maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V / 50-60Hz
Spalva: juoda
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Produkto kodas: Dr.CoffeeZC4 Kategorijos: ,
 

Papildoma informacija

Svoris 13500 g
Išmatavimai 220 × 450 × 454 mm