Organiškos valymo tabletės profesionaliems kavos aparatams Cafetto “Tevo Maxi” 150 vnt.

34.99 

Valymo tabletės profesionaliems kavos aparatams Cafetto “Tevo Maxi” 150 vnt. Tabletės, skirtos kasdienei kavos aparatų priežiūrai. Pašalina nuosėdas ir nešvarumus nuo vidinių kavos aparato sistemos dalių. Pusiau automatiniams ir tradiciniams kavos aparatams. “Cafetto® Tevo” yra pirmoji sertifikuota ekologiška espreso kavos aparatų valymo priemonė.

Produkto kodas: E27852 Kategorija: Žymos: , ,
 

Aprašymas

“Cafetto®Tevo” yra pirmoji sertifikuota ekologiška espreso kavos aparatų valymo priemonė. Ji pašalina kavos aliejaus likučius, nešvarumus ir dėmes. Tai saugi ir labai veiksminga valymo priemonė profesionaliai ir namų sąlygomis naudojamai espreso kavos įrangai. Nesukelia korozijos ir apsaugo įrangą. Pakuotėje yra 150 tablečių, kurių kiekvienos svoris yra 2,5 g.

Naudojimo instrukcija

Paruoškite aklą svirtį espreso kavos aparatui valyti
Įdėkite vieną valymo tabletę
Įjunkite espreso kavos ciklą, palikite jį veikti 10 sekundžių, kad tabletė ištirptų
Sustabdykite ciklą 10 sekundžių.
Įjunkite ir išjunkite ciklą šešis kartus tuo pačiu režimu – 10 sekundžių įjungti, 10 sekundžių išjungti.
Nuimkite tuščią svirtį ir kruopščiai išplaukite vandeniu.
Vėl uždėkite akląją svirtį ir paleiskite bei sustabdykite ciklą 10 kartų – 5 sekundes paleiskite, 2 sekundes pristabdykite
Išimkite akliną svirtį ir pakeiskite ją įprasta svirtimi
Paruoškite pilstomą espreso kavą, kad milteliai nuo tabletės būtų pakankamai nuplauti

Sertifikavimas
“Cafetto” puikiai supranta, kaip svarbu apsaugoti visų, kurie liečiasi su jų gaminiais, sveikatą. Todėl jie taiko veiksmingą ir nuoseklią higienos sistemą, kad kavos įranga būtų švari. Produktai viršija pasaulinius standartus, todėl jie leidžia formuoti “Cafetto” produktų pasitikėjimą. Bendrovė “Cafetto” didžiuojasi, kad yra sertifikuota nepriklausomų, visame pasaulyje pripažintų pramonės įstaigų.

Įrašyta į OMRI™ sąrašą
Visi OMRI™ logotipu pažymėti “Cafetto®” gaminiai įtraukti į Ekologiškų medžiagų peržiūros instituto (Organic Materials Review Institute) sąrašą kaip atitinkantys Nacionalinės ekologinio ūkininkavimo programos reikalavimus.

Australijoje sertifikuoti ekologiški produktai
Visi ACO logotipu pažymėti “Cafetto®” produktai yra užregistruoti Australijos sertifikuotų ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijoje ir yra patvirtinti naudoti ekologinėse sistemose.

NSF®
NSF (Nacionalinio sanitarijos fondo) tarptautiniame protokole P152 nurodomi espreso valikliai, kurie buvo įvertinti, išbandyti ir atitiko griežtus NSF toksikologinius ir korozijos standartus. NSF sertifikuotų produktų sudedamosios dalys ir formulės yra saugios, nepalieka kenksmingų likučių ir nesukelia espreso aparato korozijos.