Organiškas nukalkinimo skystis Cafetto “LOD Green”, 1.0 l

22.99 

Organiškas nukalkinimo skystis Cafetto “LOD Green”, 1.0 l.  Organiškai optimizuotos sudėties kalkių šalinimo skystis gretai ir efektyviai pašalina kalkių nuosėdas nepaliekant kenksmingų likučių ir nesukeliant kavos aparato korozijos. Unikalus organinių rūgščių junginys apsaugo kavos aparato mechanizmus nuo apnašų, prailgina jo tarnavimo laiką ir užtikrina visuomet tobulą paruoštos kavos aromatą.

Priemonės sudėtyje nėra fosfatų ar genetiškai modifikuotų organizmų, ji atitinka griežčiausius tarptautinius standartus, greitai suyra biologiškai ir yra įregistruota Australijos sertifikuotos ekologinės gamybos organizacijos (ACO) kaip ekologinėse sistemose leistina medžiaga.

Milteliai nepalieka žmonėms kenksmingų likučių ir nekenkia kavos aparatų detalėms, o jų atitikimą griežčiausiems toksiškumo bei ėsdinimo standartams patvirtina tarptautinės NSF organizacijos išduotas sertifikatas. Išbandyta, NSF laboratorijoje sertifikuota nukalkinimo priemonė leis kaskart paruošti tobulai sodrią kavą.

 

 

Produkto kodas: E25482 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Skysta, aplinkai nekenksminga priemonė, naudojama kalciui ir kalkėms šalinti.  Skystam ekologiškam kalkių šalintojui suteiktas ekologiško naudojimo sertifikatas. Jo sudedamosios dalys yra visiškai suyrančios ir taip pat atitinka tarptautinius standartus. Valiklyje nėra fosfatų ir kitų genetiškai modifikuotų organizmų. Be to, jo sudedamosios dalys yra lengvai biologiškai suyrančios. Produktas buvo išbandytas NSF. Pakuotės turinys – 1000 ml.

Automatinių kavos aparatų nukalkinimo instrukcija:

  1. Išimkite iš vandens rezervuaro filtrą ir kavos aparatą įjunkite;
  2. Įpilkite 100 ml nukalkinimo skysčio  įir 500 l* šilto vandens  į tuščią vandens rezervuarą;
  3. Iš kavos aparato meniu pasirinkite nukalkinimo programą ir paleiskite ją;
  4. Praskalaukite vandens rezervuarą programai pasibaigus, įpilkite ten švaraus vandens ir paleiskite programą dar kartą;

*Griežtai laikykites normų, siekiant kad nukalkinimo skystis būtų efektyvus.

Sertifikavimas
Bendrovė “Cafetto” puikiai supranta, kaip svarbu saugoti visų, kurie liečiasi su jos gaminiais, sveikatą. Todėl jie taiko veiksmingą ir nuoseklią higienos sistemą, kad kavos įranga būtų švari. Produktai viršija pasaulinius standartus, todėl jie leidžia formuoti pasitikėjimą “Cafetto” gaminiais. Bendrovė “Cafetto” didžiuojasi, kad yra sertifikuota nepriklausomų, visame pasaulyje pripažintų pramonės įstaigų.

Įrašyta į OMRI™ sąrašą
Visi OMRI™ logotipu pažymėti “Cafetto®” gaminiai įtraukti į Ekologiškų medžiagų peržiūros instituto (Organic Materials Review Institute) sąrašą kaip atitinkantys Nacionalinės ekologinio ūkininkavimo programos reikalavimus.

Australijoje sertifikuoti ekologiški produktai
Visi ACO logotipu pažymėti “Cafetto®” produktai yra užregistruoti Australijos sertifikuotų ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijoje ir yra patvirtinti naudoti ekologinėse sistemose.

NSF®
NSF (Nacionalinio sanitarijos fondo) tarptautiniame protokole P152 nurodomi espreso valikliai, kurie buvo įvertinti, išbandyti ir atitiko griežtus NSF toksikologinius ir korozijos standartus. NSF sertifikuotų produktų sudedamosios dalys ir formulės yra saugios, nepalieka kenksmingų likučių ir nesukelia espreso aparato korozijos.