Pieno šaldytuvas ir sirupų stotelė About Coffee C2S, 2 l indas, 2 skoniai

949.00 

Išmanus rakinamas, X serijos kavos aparatams skirtas pieno šaldytuvas About Coffee C2S su pieno indu ir sirupų dozavimo stotele atskleis naujus kavos gėrimų skonius ir leis dar labiau praplėsti ruošiamų gėrimų įvairovę.

Žaibiškas pieno atvėsinimas bei tolygus optimalios 0~4℃ temperatūros palaikymas užtikrina visuomet sodrią aksominio švelnumo pieno putą, o sirupai – siūlomų gėrimų įvairovę ir širdį pasaldinančią gurmanišką natą.

Šaldytuve įdiegta automatinė pieno kiekio ir temperatūros kontrolė, savaiminis prasiskalavimas neišimant pieno vamzdelio iš indo, patogus sensorinis valdymas bei moderni kompresorinė bešerkšnė šaldymo technologija užtikrina aukščiausią naudojimo patogumą ir paverčia About Coffee C2S pieno šaldytuvą nepamainomu X serijos kavos aparatų priedu ruošiant skaniausius kavos gėrimus kavinėje, viešbutyje ar biure.

Pagrindinės pieno šaldytuvo About Coffee C2S savybės:

  • Pieno temperatūra yra stebima ir koreguojama realiuoju laiku. Išmani priminimų sistema, prijungta prie kavos aparato programinės įrangos, užtikrina patogų pieno kiekio stebėjimą bei įspėja jus apie poreikį papildyti pieno talpą. Pamirškite nuolatinį dirsčiojimą į šaldytuvo vidų – išmanioji priminimų sistema tuo pasirūpins už jus.
  • Patogus elektroninis valdymas aktyvuojasi vos palietus temperatūros indikatorių. Reguliuokite ir keiskite reikiamus nustatymus vos vienu prisilietimu prie jutiklinio ekrano.
  • Pažangi savaiminio prasiskalavimo funkcija net neišimant pieno vamzdelio užtikrina nepriekaištingą higieniškumą ir leidžia pamiršti priežiūros rūpesčius. Skalavimas taip pat įsijungia po 24 valandų, kai įranga stovi nenaudojama.
  • Šaldymui naudojama kompresorinė bešerkšnė (Self Defrosting) technologija su priverstine oro cirkuliacija bei ekologišku ir energiją taupančiu R600a šaldymo reagentu užtikrina itin lengvą šaldytuvo priežiūrą.
  • Pieno indas yra pagamintas iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero, nenaudojant BPA cheminių junginių. Tvirtas ir atsparus 2 litrų talpos pieno indas yra lengvai išimamas ir išvalomas, taip užtikrinant nepriekaištingą higieną. Galima plauti indaplovėje.
  • Unikalia tamsinta, patogią priežiūrą užtikrinančia danga padengtos durelės visuomet atrodys patraukliai.
  • Ryškus šaldytuvo vidaus LED apšvietimas taupo energiją ir užtikrina naudojimosi patogumą.
  • Viešbučiams ar kavinėms, kitoms savitarnos zonoms pravers virš durelių esantis iš priekio nepastebimas patogus užraktas, kuris negadina reprezentatyvios išvaizdos.
  • 4 reguliuojamo aukščio kojos leis pieno šaldytuvą subtiliai priderinti prie bet kokio kavos aparato aukščio. Nepriekaištinga darna – aukščiausios kokybės gėrimams.
  • Pieno šaldytuve iš abiejų pusių esančios pieno žarnelėms skirtos jungtys užtikrins absoliutų patogumą ir leis pastatyti jį iš bet kurios kavos aparato pusės. Tai itin pravers turint ribotą vietą kavos aparatui bei jo priedams.

About Coffee C2S techniniai duomenys:
Svoris: 16 kg
Temperatūros diapazonas: 0℃ – 4℃
Šaldymo technologija: kompresorinė bešerkšnė (Self Defrosting) technologija su priverstine oro cirkuliacija
Šaldymo reagentas: R600a/10.8g
Pieno indas: 2 l talpos indas pagamintas iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero, nenaudojant BPA cheminių junginių
Sirupai: 2
Užraktas: yra
Vidinis apšvietimas: 0,5 W
Valdymas: sensorinis, valdymo ekranas aktyvuojasi palietus temperatūros indikatorių
Maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V / 50-60Hz
Spalva: juoda
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Produkto kodas: Dr.CoffeeZC2S Kategorijos: ,
 

Papildoma informacija

Svoris 16000 g