Pieno šaldytuvas su dviem pieno variantais About Coffee C22, 2×2 l indai

899.00 

Išmanus rakinamas pieno šaldytuvas About Coffee C22 – tai dar platesnis gėrimų pasirinkimas ir tobulai švelni pieno puta iš jūsų mėgstamo pieno. Rinkitės veganišką, augalinį, paprastą karvės ar mažai laktozės turintį pieną ir patenkinkite net įmantriausius savo klientų poreikius. Du skirtingi pieno variantai – jūsų patogumui.

Šaldytuve įdiegta pieno kiekio bei temperatūros kontrolės sistema garantuoja, kad aksominę pieno putą visada ruošite iš nepriekaištingai atvėsinto pieno. Visada tinkama 0~4℃ laipsnių temperatūra užtikrina kaskart sodrią pieno putą, kad ir kokią pieno rūšį pasirinksite.

Pamirškite nuolatinį pieno šaldytuvo durelių varstymą – išmanioji priminimų sistema, prijungta prie X serijos kavos aparatų programinės įrangos, užtikrina patogų optimalios pieno temperatūros stebėjimą bei įspėja jus apie poreikį papildyti pieno talpą.

Šaldymui naudojama kompresorinė bešerkšnė technologija, savaiminis prasiskalavimas neišimant pieno vamzdelio iš indo ir nesudėtinga kasdienė priežiūra paverčia About Coffee C22 pieno šaldytuvą tobulu X serijos kavos aparatų priedu, leidžiančiu sutalpinti du 2 litrų pieno indus ir džiuginti kavos gurmanus naujais skonių atradimais.

Pagrindinės pieno šaldytuvo About Coffee C22 savybės:

  • Patogus elektroninis pieno šaldytuvo valdymas aktyvuojasi vos palietus visada rodomos temperatūros atvaizdavimo sritį. Reguliuokite ir keiskite reikiamus nustatymus pažangiame jutikliniame ekrane.
  • Savaiminio prasiskalavimo funkcija neišimant pieno vamzdelio užtikrina nepriekaištingą higieniškumą ir leidžia pamiršti priežiūros rūpesčius. Skalavimas taip pat įsijungia po 24 valandų, kai įranga stovi nenaudojama.
  • Šaldymui naudojama aukščiausius higienos standartus atitinkanti kompresorinė bešerkšnė (Self Defrosting) šaldymo technologija su priverstine oro cirkuliacija bei ekologišku ir energiją taupančiu R600a šaldymo reagentu užtikrina itin greitą pieno atvėsinimą bei visada stabilų temperatūros palaikymą, taip garantuojant kaskart tinkamos temperatūros pieną, iš kurio paruošite šilko švelnumo, purią, bet nepriekaištingai tvirtą pieno putą.
  • Pieno indas yra pagamintas iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero, nenaudojant BPA cheminių junginių. Tvirtas ir atsparus pieno indas yra lengvai išimamas ir išvalomas, taip užtikrinant nepriekaištingą švarą ir higieną. Galima plauti indaplovėje.
  • Pieno temperatūra yra stebima ir koreguojama realiuoju laiku. Išmani priminimų sistema, prijungta prie kavos aparato programinės įrangos, užtikrina patogų pieno kiekio stebėjimą bei įspėja jus apie poreikį papildyti pieno talpą.  Pamirškite nuolatinį dirsčiojimą į šaldytuvo vidų – išmanioji priminimų sistema tuo pasirūpins už jus.
  • Preciziškos išvaizdos, unikalia tamsinta, lengvą priežiūrą užtikrinančia danga padengtos durelės visuomet atrodys idealiai.
  • Šaldytuvo viduje naudojamas ryškus LED apšvietimas taupo energiją ir užtikrina maksimalų naudojimosi patogumą.
  • Savitarnos zonoms viešbučiuose ar kavinėse pravers virš durelių esantis, iš priekio nepastebimas, patogus užraktas, kuris negadina prekinės išvaizdos.
  • Lengvai priderinkite pieno šaldytuvą prie reikiamo kavos aparato aukščio. Tai padės padaryti 4 reguliuojamo aukščio kojelės. Nepriekaištinga harmonija – nepriekaištingos kokybės gėrimams.
  • Pieno šaldytuve iš abiejų pusių esančios pieno žarnelėms skirtos jungtys užtikrins absoliutų patogumą ir leis pastatyti jį iš bet kurios kavos aparato pusės. Tai itin pravers taupant vietą kavos aparatui bei jo priedams.

About Coffee C22 techniniai duomenys:
Svoris: 16 kg
Temperatūros diapazonas: 0℃ – 4℃
Šaldymo technologija: kompresorinė bešerkšnė (Self Defrosting) technologija su priverstine oro cirkuliacija
Šaldymo reagentas: R600a/10.8g
Pieno indas: du 2 l talpos indai pagaminti iš amorfinio, maisto ir šaldymo įrangai skirto saugaus ABS polimero, nenaudojant BPA cheminių junginių
Užraktas: yra
Vidinis apšvietimas: 0,5 W
Valdymas: sensorinis, valdymo ekranas aktyvuojasi palietus temperatūros indikatorių
Maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V / 50-60Hz
Spalva: juoda
Matmenys (P*G*A): 25 × 45,9 × 47,9cm
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Produkto kodas: Dr.CoffeeZC22 Kategorijos: ,
 

Papildoma informacija

Svoris 16000 g