Kavos aparatas About Coffee E30

1,499.00 1,648.00 

Kavos aparatas About Coffee E30 talpina savyje daugybę inovacijų, paverčiančių kiekvieną kavos gurkšnį neapsakomo malonumo akimirka. About Coffee E30 – tai lakonišku industriniu dizainu pasižymintis technologinis pažadas klientui – dar mažiau priežiūros rūpesčių ir dar daugiau tobulos kavos!

Pažangiausius technologinius sprendimus About Coffee E30 derina su bekompromisiu naudojimosi patogumu. Spalvotas 7 colių liečiamas ekranas bei Android operacinė sistema leidžia greitai ir patogiai keisti receptus ar jų pavadinimus, o trys nesudėtingai perjungiami meniu režimai – standartinis, savitarnos bei profesionalus – akimirksniu pritaiko kavos aparatą specifiniams kavinių, viešbučių ar biurų poreikiams.

Įdiegtos išmaniosios technologijos ir telemetrija leidžia stebėti statistiką, valdyti kavos aparato nustatymus ar priežiūros duomenis, o prireikus – žaibiškai gauti techninę diagnostiką tiesiai iš savo darbo vietos. Aukštas našumas, valdymo patogumas ir nuotolinė techninė pagalba – visa tai atnaujintame About Coffee E30.

Intensyviam naudojimui pritaikytas ir ištobulintas dar efektyviau ruošti neprilygstamos kokybės kavą, About Coffee E30 rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis suvartojimas – apie 30 puodelių kavos.

Pagrindinės kavos aparato About Coffee E30 savybės:

Telemetrija + žaibiška nuotolinė diagnostika*: yra
Metinės telemetrijos prenumeratos kaina (perkant atskirai): 89 Eur 
Rekomenduojama dienos norma:
30 puodelių
Kavos pupelių bunkeris: 550 g talpos rakinamas išimamas bunkeris
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Vandens tiekimo būdai: 4 litrų talpos vandens rezervuaras
Pieno sistemos praplovimas: vienu mygtuko paspaudimu
Ekranas: 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas su 3 meniu režimais bei galimybe transliuoti vaizdines ar garsines reklamas
Kavos tirščių talpa: 30 porcijų
Nulašėjimo padėklo talpa: 1,2 litrai
Reguliuojamo aukščio piltuvėlis: 80-160 mm
Termoblokai: 2
Kavos ruošimo mazgas: kintamas, 7-14 g talpos
Meniu režimai: standartinis, savitarnos, profesionalus
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus:
yra
Spalva: sidabrinė
Standartinis gėrimų pasirinkimas: daugiau nei 16
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn., perkant iki 2024-10-31 -> prailginta 36 mėn. garantija
Svoris: 15 kg
Išmatavimai (gylis x plotis x aukštis): 52,6 x 34,9 x 47,3 cm

  • *Telemetrija prijungiama per Wi-Fi, GSM tinklą.  Paslaugos administravimą ir jos priežiūrą vykdo UAB “FJB Lithuania”.

Metinė priežiūra telemetrijos pagalba – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką, bei nuotolinę techninę pagalbą.

Metinė nuotolinė priežiūra + pakaitinis kavos aparatas – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką bei nuotolinę techninę pagalbą. Techninėms problemoms atsiradus, klientui bus suteiktas pakaitinis kavos aparatas.

 

 

Aprašymas

Puiki kava
About Coffee E30 – tai garantuotas slėgio, tūrio ( ± 5 %) ir temperatūros (± 3℃ ) stabilumas. Patentuota 7–14 g talpos kavos ruošimo kamera yra sukurta nepertraukiamai ruošti bet kokio dydžio neprilygstamos kokybės kavos partijas, o du galingi termoblokai garantuoja, jog ypač aromatingą ir sodraus skonio kavą paruošite dar greičiau. Revoliucinė temperatūros kontrolės technologija realiuoju laiku stebi vidinių komponentų temperatūrą ir leidžia mėgautis nuostabaus skonio kava nuo pat pirmo puodelio. Tinkama temperatūra ir įdiegta stabilaus slėgio valdymo sistema užtikrina maksimalią ekstrakcijos kokybę ir visuomet tobulą kavos aromatą.

Aukštos temperatūros pieno puta
Atnaujinta patentuota kavos aparato About Coffee E30 reguliuojamo laiko ir temperatūros pieno sistema realiuoju laiku analizuoja pieno bei pieno putos parametrus, taip užtikrindama, kad kaskart lepinsitės aksomo švelnumo pieno puta.

Didelės talpos
Pamirškite apie jausmą, kai jau beveik rankose laikomo aromatingo kavos puodelio iliuziją sudrumsčia pasibaigusios kavos pupelės ar poreikis ištuštinti kavos tirščių indą. Didelės talpos leis mėgautis kavos ritualais, kuo rečiau trikdant papildymo ir valymo reikalams.
Kavos pupelių – 550 g, vandens – 4 l, nulašėjimo padėklo – 1,2 l ir kavos tirščių – 30 porcijų.

Lengva priežiūra
Mėgavimosi kava netrikdys bereikalingi rūpesčiai. Išmanios sistemos apie būtinus žingsnius pagalvos už jus! Moderniame kavos aparate About Coffee E30 sukurti automatizuoti daugiafunkciniai priežiūros ciklai ir išmani pranešimų bei vedlio sistema realiuoju laiku stebi kavos aparato naudojimo dažnį, informuoja apie visas reikiamas priežiūros procedūras ir padeda atlikti kiekvieną kavos ruošimo mazgo valymo, nukalkinimo ar pieno sistemos plovimo ciklo žingsnį. Pamirškite rūpesčius ir pasikliaukite pranešimais, kurie informuos jus, kai reikės papildyti talpas ar išmesti kavos tirščius.

Išmanusis energijos taupymo režimas
Išmanusis kavos aparatas nenaudojamas veikia snaudimo režimu, taip taupydamas energiją, tačiau – vos panorėjus gardžios kavos – kavos aparatas bus pasiruošęs gaminti iškart.

Moderni telemetrijos sistema
Atraskite konkurencinį pranašumą ir praplėskite įprastas galimybių ribas besinaudodami modernia telemetrijos sistema. Stebėkite visas kavos aparato ar jų grupės operacijas, optimizuokite kavos suvartojimą ir koreguokite kavos pardavimo nustatymus iš savo darbo vietos. Novatoriška telemetrijos sistema leis keisti receptus, administruoti reklamą ar patikrinti visus su technine priežiūra susijusius veiksmus. Išbandykite nuotolinę kavos aparato diagnostiką ir gaukite informaciją apie techninę komponentų būklę žaibišku greičiu. Optimaliai nuotoliu sprendžiami techniniai iššūkiai – tai sutaupytas jūsų laikas ir nei dienos be tobulos kavos.

Patentuotas kavos malūnas
Patentuotas kūginis metalinis kavos malūnas – tai tolygiai sumaltos bet kokio jūsų mėgstamo skrudinimo kavos pupelės, maksimaliai atskleidžiančios nepriekaištingą kavos aromatą. Kavos malimo metu neįkaistantis, tyliai veikiantis kūginis malūnas garantuoja ruošiamos kavos kokybę. Tik tolygiai sumalta kava – ir jokių smulkių frakcijų! Unikali malimo technologija užtikrina patikimą ir nuo užsikimšimo apsaugotą kavos pupelių malimą, kurio efektyvumas siekia 1,5 g/s. Garantuojame, jokios maltos kavos likučių kavos malūne – jūsų puodelyje kaskart pati šviežiausia, ką tik sumalta kava.

Modulinė konstrukcija
Lengvai išsiimantys atskiri kavos aparato About Coffee E30 moduliai ne tik palengvina kavos aparato techninę priežiūrą, bet ir užtikrina patogumą vartotojui. Norite išbandyti kitas kavos pupeles nei jau supiltos bunkeryje? Jokių problemų. Jums nereikės laukti, kol pupelės pasibaigs. Tiesiog išimkite bunkerį ir jį ištuštinkite. Be to, nuimamas 550 g talpos kavos pupelių indas puikiai apsaugo kavos pupeles nuo aromato praradimo, o prireikus jį galima greitai ir lengvai ištuštinti bei išplauti.

Android OS
Išnaudokite visas išmaniojo kavos aparato galimybes – kol bus ruošiama kava, spalvotame jutikliniame ekrane transliuokite reklaminius vaizdo įrašus ar įrašus su garsu.

About Coffee garantinės sąlygos

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

30 puodelių

Pupelių indas

550 g

Vandens rezervuaras

4 litrų