Kavos aparatas About Coffee M50

2,699.00 2,948.00 

Gaminkite neprilygstamos kokybės kavą pasinėrę į spalvomis nutviekstą šypsenų sūkurį. Kavos aparatas About Coffee M50 su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu ekrano rėmeliu suteiks kavos pertraukėlėms daugiau spalvingų emocijų bei džiaugsmo.

Išpuoselėtas minimalistinis kavos aparato dizainas traukia akis, o novatoriškų technologijų gausa suteikia dar daugiau galimybių. Sukurtas džiuginti pojūčius nepriekaištingai sodriu aromatu, About Coffee M50 nenuvils kavos kokybe net ir didžiausio piko metu. Ištobulintas kavos ruošimo mazgas užtikrina stabilų slėgį ir neprilygstamą kavos aromato harmoniją, o du termoblokai ir dvi vandens pompos su elektromagnetiniu vožtuvų valdymu – nepertraukiamą veikimą ir aukštą našumą.

Ženkite naujų galimybių link ir atraskite išmanią telemetrijos sistemą, kuri palengvins techninę priežiūrą, atliks nuotolinę diagnostiką ir leis valdyti kavos aparatą per nuotolį. Neapsakomas patogumas visiems, branginantiems savo laiką.

Lengvai pritaikomas specifiniams kavinių, viešbučių ar biurų poreikiams, kavos aparatas About Coffee M50 yra rekomenduojamas verslams, kurių kasdienės išgeriamos kavos kiekis sudaro 100 puodelių.

Pagrindinės kavos aparato About Coffee M50 savybės:

Telemetrija + žaibiška nuotolinė diagnostika*: yra
Metinės telemetrijos prenumeratos kaina (perkant atskirai): 89 Eur 
Rekomenduojama dienos norma:
100 puodelių
Kavos pupelių bunkeris: 1000 g talpos rakinamas išimamas bunkeris
Vandens rezervuaro talpa: 6 litrai arba 2 litrai
Vandentiekio jungtis: yra (be papildomo mokesčio)
Vandens tiekimo būdai: vandens rezervuaras, išorinis butelis, pajungimas prie vandentiekio
Pieno sistemos praplovimas: prasiplauna automatiškai neišimant pieno vamzdelio iš indo
Ekranas: 10.1 colių spalvotas jutiklinis ekranas su 3 meniu režimais bei galimybe transliuoti vaizdinę ar garsinę reklamą
Kavos tirščių talpa: 50 porcijų
Nulašėjimo padėklo talpa: 2 litrai
Reguliuojamo aukščio piltuvėlis: 75-155 mm
Termoblokai: 2
Vandens pompos: 2 pompos su elektromagnetiniais vožtuvais
Kavos ruošimo mazgas: kintamas, 7-14 g talpos
Meniu režimai: standartinis (biurams), savitarnos (viešbučiams), profesionalus (kavinėms)
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus:
yra
Spalva: sidabrinė
Standartinis gėrimų pasirinkimas: daugiau nei 20
Papildomos galimybės: galimybė įsirengti automatinį nuotekų nuleidimą
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn., perkant iki 2024-10-31 -> prailginta 36 mėn. garantija
Svoris: 2 l vandens rezervuaras – 18,8 kg, 6 l vandens rezervuaras – 20,8 kg
Išmatavimai (gylis * plotis *aukštis): 2 l vandens rezervuaras – 55,9 * 30,4 * 62,8 cm, 6 l vandens rezervuaras – 55,9 * 39,1 * 62,8 cm

  • *Telemetrija prijungiama per Wi-Fi, GSM tinklą.  Paslaugos administravimą ir jos priežiūrą vykdo UAB “FJB Lithuania”.

Metinė priežiūra telemetrijos pagalba – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką bei nuotolinę techninę pagalbą.

Metinė nuotolinė priežiūra + pakaitinis kavos aparatas – tai vienerių metų trukmės nuotolinis aptarnavimas, kuris užtikrina žaibišką nuotolinę diagnostiką, nuolatinę techninės būklės stebėseną, nuotolinį gėrimų meniu ar kavos aparato nustatymų administravimą, statistiką bei nuotolinę techninę pagalbą. Techninėms problemoms atsiradus, klientui bus suteiktas pakaitinis kavos aparatas.

 

 

Aprašymas

Aukštas našumas
About Coffee M50 – tai neprilygstamas efektyvumas. Dvigubos vandens pompos su elektromagnetiniu vožtuvų valdymu leidžia tuo pačiu metu ruošti ir kavą, ir pieno putą. Arba prireikus – ir kavą, ir vandenį. Patirkite tikrąjį efektyvumą ir greitį, kai vos panorėjus espresso kava paruošiama per vos 30 sekundžių.

Revoliucinė temperatūros kontrolės technologija
Patikimos konstrukcijos kavos aparato širdis – kavos ruošimo mazgas – užtikrina stabilų slėgio valdymą, o revoliucinė temperatūros kontrolės sistema – aukščiausią kavos kokybę nuo pat pirmo puodelio.

Patentuota reguliuojamo laiko ir temperatūros pieno sistema
Iki smulkmenų ištobulinta patentuota pieno sistema, realiuoju laiku stebinti ir koreguojanti pieno putos gaminimo parametrus, užtikrins nepriekaištingą aksomo švelnumo pieno putą bei plačią virš 20 kavos gėrimų įvairovę.

Patentuotas kūginis metalinis kavos malūnas
Patentuotas kūginis metalinis kavos malūnas – tai subalansuoto kavos skonio garantas. Itin tyliai veikiantis malūnas tolygiai sumala bet kokio jūsų pasirinkto skrudinimo kavos pupeles, taip maksimaliai atskleisdamas nepriekaištingą kavos aromatą. Kavos malimo metu neįkaistantis kūginis malūnas garantuoja ruošiamos kavos kokybę. Tik tolygiai sumalta kava – ir jokių smulkių frakcijų! Unikali malimo technologija užtikrina patikimą ir nuo užsikimšimo apsaugotą kavos pupelių malimą, kurio efektyvumas siekia 1,5 g/s. Užtikriname, jokios maltos kavos likučių kavos malūne – jūsų puodelyje kaskart pati šviežiausia, ką tik sumalta kava.

Didelės talpos
Nuolatinio papildymo ir laiko gaišimo nereikalaujančios didelės talpos: kavos pupelių – 1000 g, vandens – 2 ar 6 l, nulašėjimo padėklo – 2 l ir kavos tirščių – 50 porcijų – tai About Coffee M50 naudojimosi patogumas, maksimaliai taupantis jūsų laiką.

Moderni telemetrijos sistema
Pasinaudokite išskirtiniu kavos aparato About Coffee M50 bruožu – modernia telemetrijos sistema, kuri ne tik užtikrins naudojimosi efektyvumą, bet ir taupys brangų jūsų laiką. Modernios šių laikų technologijos leidžia stebėti įrangos būseną realiuoju laiku. Nepakilę nuo savo darbo stalo matykite ruošiamų gėrimų statistiką, keiskite gėrimų parametrus, administruokite reklaminius įrašus, registruokite gedimus ir gaukite profesionalią pagalbą nuotoliu. Norite dar daugiau technologijų savo verslui – įsidiekite atsiskaitymų sistemą bei mokėjimams reikiamą MDB protokolą. Taip savitarnos zonoje kavos aparatas galės funkcionuoti visiškai autonomiškai.

Patrauklus dizainas, lengvai išsiimami moduliai
Minimalistine estetika alsuojantis dizainas su patvariu tekstūriniu korpusu ir metalo detalėmis tiks net įmantriausiam interjerui. O veidrodinė priekinė dalis bei papildomas spalvotas LED ekrano apšvietimas suteiks dar daugiau išskirtinumo ir spalvomis nutviekstų emocijų. About Coffee M50 – tai naudojimo patogumas bet kurioje situacijoje. Modulinė, lengvai ardoma kavos aparato konstrukcija palengvina kavos aparato aptarnavimą ir užtikrina greitą prieigą prie visų konstrukcijos mazgų. Nuimamas kavos pupelių bunkeris leidžia patogiai pasirūpinti nepriekaištinga kavos aparato higiena, o panorėjus ir lengvai pakeisti kavos pupeles.

10.1 colių jutiklinis ekranas
Lengvai valdomas, didelis, net 10,1 colių, spalvotas jutiklinis ekranas ir Android operacinė sistema leidžia kavos aparatą dar labiau pritaikyti individualiems verslo poreikiams. Vienu prisilietimu keiskite gėrimų pavadinimus, jų parametrus, įkelkite vaizdines reklamas ar įrašus su garsu.

Galimybė įsirengti automatinį nuotekų nuleidimą
Galimybė įsirengti automatinę nuotekų nuleidimo funkciją – štai, kas daro mėgavimąsi kava išties be rūpesčių.

Lengva priežiūra
Mėgaukitės gardžia kava ir leiskite kavos aparatui dirbti už jus. Sukurti automatizuoti daugiafunkciniai priežiūros ciklai – kavos ruošimo mazgo valymo, nukalkinimo, pieno sistemos skalavimo ir plovimo – leidžia pamiršti apie visus kasdienės priežiūros rūpesčius, o sumani pranešimų sistema informuoja apie reikiamas priežiūros procedūras priklausomai nuo kavos aparato naudojimo intensyvumo. Automatinis pieno sistemos prasiskalavimas neišimant pieno tiekimo vamzdelio – štai kas yra maksimalus automatinės priežiūros patogumas.

Galimybė pasirinkti vandens tiekimo būdą
Pasirinkite jums patogiausią vandens tiekimo būdą iš skirtingų galimybių: 2 ar 6 litrų talpos vandens rezervuaro ar galimybės pasijungti tiesiai prie vandentiekio, kuris leis absoliučiai eliminuoti vandens indo pripildymo rūpesčius.

Išmanusis energijos taupymo režimas
Nenaudojamas kavos aparatas veikia išmaniuoju energijos taupymo režimu, tačiau neišsigąskite – jokio laukimo panorėjus kavos. Išmani technologija – tai pasirengimas iškart ruošti gardžiausią kavą. Net ir prieš akimirką „snaudus“.

About Coffee garantinės sąlygos

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

100 puodelių

Pupelių indas

1000 g

Vandentiekio jungtis

Yra

Vandens rezervuaras

2 litrų, 6 litrų