-35-38%
 

Kavos aparatas Rancilio “Classe 20 SB Steady Brew”

6,385.00 7,250.00 

Kavos aparatas Rancilio “Classe 20 SB Steady Brew” – tai visiškai naujos kartos kavos aparatas su revoliucine temperatūros kontrolės   “Steady Brew” technologija, kuri užtikrina temperatūros stabilumą bei maksimalų pastovumą ekstrakcijos metu. “Steady Brew” technologija leidžia sureguliuoti kiekvienos grupės temperatūrą instaliavimo metu. Kavos aparatas Classe 20 SB taip pat turi nuotolinės diagnostikos sistemą, kuri leidžia nustatyti gedimus be apžiūros, o nuotolinės telemetrijos sistema “Time to Connect” gali būti įdiegta už papildomą mokestį. Kavos aparatą patogu valdyti LCD valdymo panėlės pagalba, kurioje taip pat galėsite transliuoti vaizdus, reklamą arba įjungti muziką. Galimos konfiguracijos: 2 ir 3 grupių.
Produkto brošiūra >>

 

Aprašymas

Standartinė konfigūracija
Portafiltrai, „C-Lever“ garų lazdelės, grotelės padėklui, 1 karšto vandens dozatorius su 2 mygtukais temperatūros ar laiko programavimui (X-Tea), valymo diskai, RGB apšvietimas (virš grupių) bei LED apšvietimas (priekinė ir šoninė panėlės, darbo zona).

Papildoma konfigūracija
– Programuojama “iSteam” garų lazdelė su programuojama temperatūra.
– “Cool Touch” garų lazdelė, kuri yra termiškai izoliuota, turi dvigubą apsauginę dangą.
– Puodelio šildytuvas su temperatūros jutikliu.
– Kapsulių adapteris.
– Telemetrija „Time to Connect“.
– RGB šviesos (valdymo panėlė, šoninės panėlės).

Aksesuarai
– DP automatinis arba rankinis vandens minkštiklis
– MD dozavimo malūnėlis

Liečiamas ekranas
Naudotis 4,3 colių liečiamu ekranu yra taip pat paprasta, kaip ir mobiliuoju telefonu – tiesiog braukite pirštu į kairę ar į dešinę.
Barista lengvai pakeis vandens ar kavos nustatymus arba galės valdyti šiuos parametrus realiuoju laiku.

SQE funkcija (Standard Quality Espresso) – 3GR konfigūracijai
SQE funkcija leidžia baristai kontroliuoti ekstrahavimo laiką, garantuojant vienodą kavos kokybę.

Valdymo lygiai: barista, vadybininkas, technikas.

Firminis Rancilio dizainas
Kavos aparatas yra pagamintas iš plieno, o apdaila iš aliuminio. Elegantišką dizainą pabrėžia šviesos, o darbo zona pasižymi firminiu Rancilio stiliumi.

Energijos taupymas
Izoliuotas garų boileris, išmanusis energijos valdymas, galimybė įjungti energiją taupantį režimą ar išjungti vieną iš kaitinimo elementų.

Ergonominis portafiltras
Ergonomiška rankena suprojektuota taip, kad barista galėtų maksimaliai komfortiškai judinti riešus.

Boilerių valdymas (ABM – Advanced Boiler Management)
ABM – tai programinė įranga, sukurta patobulinti kavos aparato veikimą intensyvaus naudojimo sąlygomis, kai tuo pat metu gaminamas espresso, plakamas pienas ir pilamas vanduo. ABM automatiškai įjungia šildymo elementą, užkerta kelią bet kokiems temperatūros kritimams ir užtikrina pastovų šildymo lygį. ABM taip pat leidžia iki 2/3 sumažinti energijos vartojimą kai jos
prieinamumas yra žemas.

“Easy Clean” sistema
Visiškai automatiškai veikianti valymo sistema, kuri leidžia suprogramuoti 3 kasdienio valymo ciklus, nustatyti automatinį išjungimą jeigu valymas nebuvo atliktas ir peržiūrėti valymo istoriją.

Pažangi diagnostikos sistema
„Techninis“ meniu leidžia išsikviesti visų sistemų patikrinimo funkciją, kuri nustatys gedimus, technines problemas ir komponentų būklę be apžiūros.

Naujovė „Hydro Hub“
Tai integruotas hidraulinės grandinės valdymas, kuris supaprastina vandens cirkuliavimo srautus, mažinant jungties taškų skaičių. Šis sprendimas palengvina techninį aptarnavimą ir užtikrina maksimalų saugumą techninės priežiūros metu.

Puodelių padėklo grotelės
Nuimamos grotelės, pagamintos iš įbrėžimams atsparaus polimero, gali būti patogiai plaunamos indaplovėje. Grotelės yra sukurtos taip, kad kavos likučiai galėtų tekėti į kanalizaciją, palaikant nepriekaištingą darbo zonos švarą.

„Snap & Share“ QR kodo skaitytuvas
Leidžia perduoti techninius parametrus, tikrinti priežiūros procedūras, stebėti vartojimą, registruoti naujus produktus, aktyvuoti garantiją.

Nuotolinės telemetrijos sistema „Time to Connect“
Leidžia nuotoliniu būdu stebėti visas kavos aparato, ar jų grupės operacijas, koreguoti kavos padavimo nustatymus, analizuoti vartojimo statistiką ir skaityti visus, su technine pagalba bei aptarnavimu susijusius pranešimus.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Grupės

2 Grupių, 3 Grupių