Kavos pupelės “Puro Fairtrade Fino”, 1 kg.

23.90 

Elegantiška, vaisiška, saldi… tai tikra šventė Jūsų skonio receptoriams. Aukščiausios kokybės Arabika rūšies kavos pupelės buvo rūpestingai užaugintos pavėsyje Fairtrade kooperatyvų nariais iš Centrinės ir Pietų Amerikos, o vidutiniškai tamsus skrudinimas padėjo pasiekti tobulos harmonijos ir suteikė kavai jos nepakartojamus akcentus.

2 % sumos nuo šios kavos apyvartos yra skiriami World Land Trust organizacijos iniciatyvoms bei miškų pirkimui, o kiekvienas kavos vartotojas prisideda prie planetos biologinės įvairovės išsaugojimo.

100% Fairtrade Arabika (Shadow Grown)
Kilmė: Peru, Kolumbija ir Hondūras
Sertifikatai: Fairtrade, Halal

Produkto kodas: 501671 Kategorija: Žymos: ,
 

Aprašymas

AUGINTOJAI

Peru
CEPROAP kooperatyvo, įsikūrusio Pichanaki regione, nariai augina kavą 1650 m virš jūros lygio aukštyje. Birželio – spalio mėnesiais šie smulkūs ūkininkai rankomis skina uogas, jas plauna ir valo, o paskui džiovina saulėje.

Kolumbija
„ASPROUNION“ kooperatyvas, įsikūręs Narijone, augina kavą 1300–1800 m aukštyje virš jūros lygio, kur 270 smulkių ūkininkių plantacijos užima 700 hektarų plotą. Pagrindinį kavos derlių jie renka balandžio – birželio mėnesiais, tačiau spalio – sausio mėnesiais nuima ir antrą – smulkesnį. Panašiai, kaip ir kitų kooperatyvų nariai, kavos pupeles jie plauna ir valo rankinių būdu, o paskui išdžiovina savo derlių saulėje.

Hondūras
COAGRICSAL ir COPROCAEL kooperatyvai randasi Copán & Ocotopeque regionuose, kur 1000–1500 m virš jūros lygio aukštyje, kavą augina smulkūs ūkininkai. Gruodžio – vasario mėn. jie rankomis skina uogas, jas plauna, valo ir džiovina saulėje.

 

Papildoma informacija

Sertifikatai

Fairtrade, Halal

Kavos rūšis

100% Arabika