-35-36%
 

Kavos aparatas Rancilio „Classe 20 ASB“

7,990.00 9,990.00 

Kavos aparatas Rancilio „Classe 20 Classe 20 ASB – Advanced Steady Brew“ – tai visiškai naujos kartos modelis, kuris pasižymi dar didesniu efektyvumu ir funkcionalumu. Jame įdiegta revoliucinė temperatūros stabilumo kontrolės Advanced Steady Brew sistema, nuotolinės diagnostikos technologija bei pažangi nuotolinės telemetrijos sistema, leidžianti internetu pasiekti visas ataskaitas. Kavos aparatas numato 2 ir 3 grupių konfigūracijų variantus. Kiekvienoje kavos aparato grupėje yra įmontuotas momentinis, termostabilumą užtikrinantis elementas. Kiekvienai grupei barista gali nustatyti skirtingą vandens temperatūrą, o kavos aparato valdymas yra atliekamas iš patogios LCD valdymo panėlės, kurioje taip pat galima transliuoti vaizdus, reklamą arba įjungti muziką.
Brošiūra >>

Produkto kodas: CLASSE20ASB Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Standartinė konfigūracija
Portafiltrai, „C-Lever“ garų lazdelės, kaučiuko grotelės padėklui, karšto vandens dozatorius su 2 mygtukais temperatūros ar laiko programavimui (X-Tea), valymo diskai, RGB bei LED apšvietimas, puodelio šildytuvas su temperatūros jutikliu.

Papildoma konfigūracija
– Programuojama “iSteam” garų lazdelė, kuri turi 2 valdymo mygtukus: „Cappuccino“ (pašildyti ir išplakti) bei „Latte“ (tik šildyti).
– “Cool Touch” garų lazdelė, kuri yra termiškai izoliuota, turi dvigubą apsauginę dangą.

Aksesuarai
– DP automatinis arba rankinis vandens minkštiklis
– MD dozavimo malūnėlis

Liečiamas ekranas
Naudotis 4,3 colių liečiamu ekranu yra taip pat paprasta, kaip ir mobiliuoju telefonu – tiesiog braukite pirštu į kairę ar į dešinę.
Barista lengvai pakeis vandens ar kavos nustatymus arba galės valdyti šiuos parametrus realiuoju laiku.

Specialūs ekranai grupėms – tik CLASSE 20 ASB/TP modeliams
Turi laikmatį, ekstrahavimo temperatūros indikatorių, “start” ir “stop” mygtukus.

SQE funkcija (Standard Quality Espresso)
SQE funkcija leidžia baristai kontroliuoti ekstrahavimo laiką, garantuojant vienodą kavos kokybę.

Valdymo lygiai: barista, vadybininkas, technikas.

Firminis Rancilio dizainas
Kavos aparatas yra pagamintas iš plieno, o apdaila iš aliuminio. Elegantišką dizainą pabrėžia šviesos, o darbo zona pasižymi firminiu Rancilio stiliumi.

Energijos taupymas
Izoliuotas garų boileris, išmanusis energijos valdymas, galimybė įjungti energiją taupantį režimą ar išjungti vieną iš kaitinimo elementų.

Ergonominis portafiltras
Ergonomiška rankena suprojektuota taip, kad barista galėtų maksimaliai komfortiškai judinti riešus.

Boilerių valdymas (ABM – Advanced Boiler Management)
ABM – tai programinė įranga, sukurta patobulinti kavos aparato veikimą intensyvaus naudojimo sąlygomis, kai tuo pat metu gaminamas espresso, plakamas pienas ir pilamas vanduo. ABM automatiškai įjungia šildymo elementą, užkerta kelią bet kokiems temperatūros kritimams ir užtikrina pastovų šildymo lygį. ABM taip pat leidžia iki 2/3 sumažinti energijos vartojimą kai jos
prieinamumas yra žemas.

“Easy Clean” sistema
Visiškai automatiškai veikianti valymo sistema, kuri leidžia suprogramuoti 3 kasdienio valymo ciklus, nustatyti automatinį išjungimą jeigu valymas nebuvo atliktas ir peržiūrėti valymo istoriją.

Pažangi diagnostikos sistema
„Techninis“ meniu leidžia išsikviesti visų sistemų patikrinimo funkciją, kuri nustatys gedimus, technines problemas ir komponentų būklę be apžiūros.

Naujovė „Hydro Hub“
Tai integruotas hidraulinės grandinės valdymas, kuris supaprastina vandens cirkuliavimo srautus, mažinant jungties taškų skaičių. Šis sprendimas palengvina techninį aptarnavimą ir užtikrina maksimalų saugumą techninės priežiūros metu.

Puodelių padėklo grotelės
Nuimamos grotelės, pagamintos iš įbrėžimams atsparaus polimero, gali būti patogiai plaunamos indaplovėje. Grotelės yra sukurtos taip, kad kavos likučiai galėtų tekėti į kanalizaciją, palaikant nepriekaištingą darbo zonos švarą.

„Snap & Share“ QR kodo skaitytuvas
Leidžia perduoti techninius parametrus, tikrinti priežiūros procedūras, stebėti vartojimą, registruoti naujus produktus, aktyvuoti garantiją.

Nuotolinės telemetrijos sistema „Time to Connect“
Leidžia nuotoliniu būdu stebėti visas kavos aparato, ar jų grupės operacijas, koreguoti kavos padavimo nustatymus, analizuoti vartojimo statistiką ir skaityti visus, su technine pagalba bei aptarnavimu susijusius pranešimus.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Grupės

2 Grupių, 3 Grupių