Valymo tabletės Dr. Coffee, 100 vnt.

Nepriekaištingas veikimas ir aukščiausios kokybės aromatinga kava – tai dėl kruopščiai prižiūrėtos jūsų kavos aparato širdies – kavos ruošimo kameros. Dr. Coffee laboratorijoje sukurtos ir ištobulintos aukščiausios kokybės valymo tabletės be jokio vargo išvalo kavos ruošimo sistemą ir kavos ruošimo kamerą. Greitai ir efektyviai pašalinami kavos ir riebalų likučiai, sistema efektyviai apsaugoma nuo užsikimšimo, nuosėdų ir nešvarumų kaupimosi.

Prižiūrėta kavos aparato širdis – tai nepriekaištingos kokybės kava, kuria galite mėgautis kasdien. Didelė, net 100 vnt. pakuotė – tai ilgam pamiršti rūpesčiai dėl pasibaigusios valymo priemonės.

Tobulai priderinta Dr. Coffee kavos aparatams, tačiau puikiai tinka ir kitiems.

Pakuotėje – 100 tablečių po 2 g

Produkto kodas: 8H10014 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Paleiskite kavos aparato valymo programą vienu prisilietimu, prailginkite kavos aparato tarnavimo laiką ir mėgaukitės puikia nepriekaištingos kokybės kava.

Naudojimo instrukcija
Kavos aparato ekrane pasirodo įvairūs pranešimai, pavyzdžiui, būsite paraginti išpilti vandenį iš nulašėjimo padėklo arba pripildyti vandens bakelį.

1. Pamatę pranešimą, kad reikia paleisti kavos aparato valymo programą, išimkite iš kavos aparato tirščių indą ir nulašėjimo padėklą. Išmeskite kavos tirščius ir išpilkite viską iš nulašėjimo padėklo. Pastaba: raginimus išvalyti kavos aparatą matysite tik tuomet, jeigu jie nėra išjungti nustatymuose. Jeigu Jūsų kavos sistemos valymo pranešimai yra išjungti, visada galite inicijuoti kavos aparato valymą meniu pasirinkimuose.

2. Įstatykite nulašėjimo padėklą ir tirščių indą atgal į kavos aparatą.

3. Paleiskite kavos aparato valymo programą – spustelėkite „PATVIRTINTI“ („CONFIRM“).

4. Pamatę raginimą įdėti valymo tabletę, atidarykite kavos ruošimo sistemos dangtelį (toks dangtelis bus Dr. Coffee kavos aparato viršuje, šalia kavos pupelių indo) ir įdėkite vieną valymo tabletę. Svarbu: vadovaukitės ekrane rodomomis instrukcijomis ir nemeskite į kavos ruošimo kamerą jokių tablečių tol, kol kavos aparatas to nepaprašys.

5. Vadovaukitės ekrane rodomomis instrukcijomis ir programai pasibaigus vėl ištuškinkite kavos tirščių indą ir nulašėjimo padėklą.