-5%
 

Kavos aparatas NIVONA “NICR 799 CafeRomatica”

899.00 

Greitas. Paprastas. Modernus. Jūsų mėgstamiausia kava – vienu mygtuko paspaudimu. Nauju dizainu, kuris lengvai prisitaiko prie Jūsų virtuvės stiliaus, Nivona savo naujoje 7 serijoje nustebino kiekvieną.

Aukštos kokybės medžiagos ir estetika – garantuota. Cappuccino, kava su pieno, stipri Espresso ar švelni Latte Macchiato džiugins Jus kiekvieną rytą. Naujausiomis technologijomis pasižymintis Nivona NICR 799 leis mėgautis aromatinga ir beprotiškai skania kava. Kodėl? Kavos pupelių „išspaudimo“ technika perteikia kiekvieną skonio natą ir poskonį, todėl galėsite džiaugtis maksimaliais rezultatais vos per minutę.

Šiuose automatiniuose kavos aparatuose dabar veikia „Aroma Balance System“ ir „Cappuccino – Connaisseur“. Kava bus tokia kokybiška ir skani, jog net ir pačiam kils klausimas „ar aš netikėtai tapau profesionaliu barista?“.

Produkto kodas: NICR799 Kategorijos: , ,
 

Aprašymas

Kapučinas toks skanus, kad neįmanoma atsispirti
Portafilterio kokybė vienu mygtuko paspaudimu. Pažadame. Nes mūsų 7-oji serija dovanos jums šį skonį itin patogiau – net verdant puodelį kapučino ar latės makiato.

Čia puodelyje skamba muzika.
Nuo 7-osios serijos turite ir programavimo galimybę. Kurkite savo NIVONA receptus tiesiog ruošdami kavą – pagal savo reikalavimus ir savo puodelį. Automatinis aparatas išsaugos jūsų mėgstamiausios kavos receptą kaip naują standartinį receptą.

Techniniai duomenys:

   Gamintojas NIVONA
   Spalva Nerūdijančio plieno
   Kavos tipas Kavos pupelės, malta kava
   Valdymo ekranas Spalvotas TFT, yra lietuvių kalba
   Receptai Espresso, cafe creme, cafe lungo, cafe americano,
cappuccino, karštas pienas, karštas vanduo, 5 ind. receptai
   Kava su pienu Yra
   Pieno sistemos tipas Automatinė pieno sistema su žarnele
  2 porcijos vienu metu: Espresso, cafe creme, cafe lungo, cafe americano
   Vandens talpa 2,2 l
   Kavos pupelių talpa 250 g
   Matmenys (DxHxW) 24 x 34 x 46 cm