-9%
 

Kavos aparatas NIVONA “NICR 695 CafeRomatica”

618.00 

NAUJASIS Nivona 695 tai solidumo ir minimalistinio dizaino modelis, prabangiu titano spalvos paviršiumi. Jis atveria dar didesnes galimybes individualizuoti savo kavos gėrimo patirtį. Tikslingi nustatymai leidžia paprasčiau nei bet kada susikurti savo tobulą puodelį kavos!

Šis kavos aparatas puikiai tiks moderniuose namuose, kuriuose vyrauja skandinaviškas stilius bei klasicizmas. Naujausiomis technologijomis pasižymintis Nivona 695 leis mėgautis aromatinga ir nuostabaus skonio kava. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite pasigaminti klasikinius kavos gėrimus ‒ espresso, cafe creme, caffe lungo, americano ar gėrimus su pienu ‒ cappuccino bei latte macchiato, taip pat pasigaminti karšto pieno ar užsiplikyti karštu vandeniu arbatą.

NIVONA – Vokietijos kompanija, kurios produkcija pasižymi ne tik aukštos klasės kokybe, bet ir sąžininga kaina. Tai patvarūs ir elegantiško dizaino kavos aparatai su itin paprastu valdymu bei priežiūra.

Produkto kodas: NICR695 Kategorijos: , ,
 

Aprašymas

Kapučinas toks skanus, kad neįmanoma atsispirti
Puri ir standi pieno puta su NIVONA 695 vos vienu mygtuko paspaudimu! Pasirinkite savo pamėgtą kavos receptą su pienu, pauspauskite mygtuką ir stebėkite kaip kavos aparatas paruoš idealios konsistencijos pieno putą, o ant viršaus užpils espresso iš ką tik šviežiai sumaltų kavos pupelių.

Be to, dabar kava ir pieno puta į puodelį patenka per vieną piltuvėlį!

Individualūs nustatymai
Galite reguliuoti kavos pupelių malimo rūpumą, vandens temperatūrą, kavos kiekį ir jos stiprumą. Be to, trys aromatingumo profiliai (dinaminis, pastovus ir intensyvus), suteikia dar didesnę laisvę individualiam skoniui, reguliuojant ekstrakcijos laiką bei slėgį. Su NIVONA 695 kavos aparatu galėsite susikurti savo tobulą kavos puodelį paprasčiau nei bet kada bei jį išsaugoti kitam kartui „My Coffee“ funkcijos pagalba.

Viskas Tavo patogumui
Spalvotas TFT ekranas leis itin paprastai paruošti visus Jūsų mėgstamus gėrimus. Naudodami du sukamuosius reguliatorius pasirinksite pageidaujamą kavos gėrimą ir jo stiprumą. Tokiu būdu visada galėsite gardžiuotis tokia kava, kokios tuo metu trokštate.

Kūgio formos malūnas ir papildoma garso izoliacija rūpinasi Jūsų miegančiais šeimos nariais, kadangi kavamalė dirba dar tyliau nei senesni modeliai. Be to, NIVONA 695 kavos aparato priežiūra itin paprasta, o pieno sistemos valdymas atliekamas vieno mygtuko paspaudimu! Įdėkite pieno žarnelę į padėklą, pasirinkite pieno sistemos skalavimą ir palikite aparatą valytis.

Techniniai duomenys:

   Gamintojas NIVONA
   Spalva Titano pilka
   Kavos tipas Kavos pupelės, malta kava
   Valdymo ekranas Spalvotas TFT, yra lietuvių kalba
   Receptai Espresso, cafe creme, cafe lungo, cafe americano,
cappuccino, karštas pienas, karštas vanduo, 5 ind. receptai
   Kava su pienu Yra
   Pieno sistemos tipas Automatinė pieno sistema su žarnele
  2 porcijos vienu metu: Espresso, cafe creme, cafe lungo, cafe americano
   Vandens talpa 2,2 l
   Kavos pupelių talpa 250 g
   Matmenys (DxHxW) 24 x 34 x 46 cm