Kavos aparatas “Egro Next X2 NMS+”

Egro Next X2 NMS+ su dviem Egro Next NMS+ kavos aparatais ir pieno šaldytuvu Next. Stilingas ir ergonomiškas Egro Next kavos aparatas yra sukurtas greitai paruošti ypač plačią kavos, pieno bei miltelių pagrindu pagamintų gėrimų įvairovę. Prireikus, vienu metu galėsite naudoti skirtingus kavos pupelių mišinius, kurti savo receptus, gaminti karštą šokoladą ar gėrimus su šalta pieno puta. Aukštą našumą bei platų funkcionalumą Egro Next derina su ilgaamžiškumu, kurį garantuoja aukščiausios kokybės komponentai, o minimalistinė kavos aparato išvaizda, nerūdijančio plieno detalių apdaila bei papildomas darbo zonos apšvietimas traukia akis ir sukuria maksimalų komfortą darbo metu.

Neprilygstamą kavos kokybę užtikrina 18 g ar 22 g nerūdijančio plieno kavos ruošimo kamera, savaime prisitaikantys kavos malūnai su titano danga, atskiri kavos ir garo ruošimo boileriai bei pažangiausios šveicariškos pieno sistemų technologijos. Savaime prisitaikantys kavos malūnai su plokščiosiomis girnomis realiuoju laiku stebi ir koreguoja maltos kavos dalelių dydį taip užtikrinant tobulą tikslumą bei aukščiausios kokybės kavą, o intuityvus, net 10 colių, jutiklinis ekranas su “Easy Switch” funkcija leidžia greitai perjungti meniu režimą (savitarna/barista), pakeisti receptus, jų pavadinimus ar įkelti nuotraukas bei video failus. Interaktyvi iButton funkcija leidžia suteikti daugiau informacijos apie pasirenkamą gėrimą, pridėti aprašymą, nurodyti kavos kilmę ar gėrimo maistingumą.

Egro Next rekomenduojamas kavinėms, viešbučiams, greito maisto restoranams, savitarnoms, degalinėms, o taip pat kitoms vietoms, kuriose kasdien paruošiama nuo 250 iki 600 porcijų kavos. Egro Next leidžia pasirinkti konkrečiai įmonei pritaikytą sprendimą ir pasiūlyti klientams begalinį gėrimų asortimentą. Galėsite rinktis tarp pieno sistemų, šaldytuvų, o taip pat tarp papildomų modulių bei funkcijų. Papildomi moduliai: miltelių modulis, puodelių šildytuvas, mokėjimo sistema, papildomas kavos tirščių konteineris.

Egro Next siūlo 2 skirtingas pieno sistemas gėrimams su šviežiu pienu ruošti: Quick Milk ir NMS+.

Quick Milk pieno sistema – tai puikus pasirinkimas norintiems pasiūlyti klasikinį kavos bei kavos gėrimų su pienu meniu, pavyzdžiui, kapučino ar latte macchiato. Quick Milk pieno sistemą galima derinti su 4 litų talpos Quick Milk ar FUM pieno šaldytuvais.

NMS+ pieno sistema – tai pažangiausia Egro pieno sistema, kuri užtikrina aukščiausią našumą bei lanksčias galimybes. Reguliuoti galima bet ką – temperatūrą, oro kiekį ir net skirtingų pieno rūšių naudojimą. Kartu su įprastu pienu galėsite drąsiai naudoti avižų, sojų ar nugriebtą pieną. Taip pat pagaminti šaltą pieno putą ir taip dar labiau praplečiant siūlomų gėrimų meniu. NMS+ pieno sistemą galima derinti su 6.5 litrų talpos Next šaldytuvu, 4 litrų talpos po kavos aparatu pastatomu FUM šaldytuvu ar su išoriniu, po stalviršiu pastatomu šaldytuvu.

Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia vos vienu paspaudimu paruošti arbatą ar kitus žolelių gėrimus. Taip pat skirtingoms arbatoms galima nustatyti skirtingą vandens kiekį ar temperatūrą.

Egro Next apjungia maksimalų naudojimo patogumą, aukštus higienos standartus ir paprastą kasdienę priežiūrą, kurią palengvina automatiniai kavos aparato skalavimo ciklai. Kavos aparato priekinis skydelis lengvai atsidaro ir leidžia patogiai pasiekti bet kokį vidinį komponentą.

Galimos 4 Egro Next versijos: „Pure Coffee“, „Quick Milk“, “NMS+” bei “X2 NMS+”. Pasirinkę “Pure Coffee” versiją, kavos gėrimus su pienu gaminsite kapučinatoriaus pagalba, “NMS+” – galėsite pagaminti kavos gėrimus su pienu be laktozės ir su šalta pieno puta, o pasirinkę “Quick Milk” – galėsite naudoti “Quick Milk” pieno sistemą. “X2 NMS+” – tai ypatinga konfigūracija, į kurią įeina 2 Next NMS+ kavos aparatai ir pieno šaldytuvas Next.

Egro Next X2 NMS+ rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis poreikis sudaro 600 kavos puodelių.
Brošiūra >>

 

Aprašymas

Į bazinę komplektaciją įskaičiuota (2 kavos aparatai + šaldytuvas) :
2*10 colių HD ekranai (16 gėrimų viename ekrane)
2 savaime prisitankantys kavos malūnai
2*18 g kavos ruošimo sistema
2*NMS+ pieno sistemos
1 šaldytuvas NEXT (6.5 l talpos, skirtas laikyti vieną pieno rūšį)

Egro Next X2 NMS+ konfigūracija:

Rekomenduojama dienos norma: 600 puodelių;
Savaime prisitaikantis kavos malūnas su titano danga: įeina į konfigūraciją
Papildomas prisitaikantis kavos malūnas: pasirinktinai
18 g kavos ruošimo kamera: įeina į konfigūraciją;
22 g kavos ruošimo kamera: pasirinktinai;
Vandentiekio juntis: yra;
Karšto vandens piltuvėlis: pasirinktinai (iš dešinės pusės)
Cool Touch kapučinatorius: pasirinktinai;
iSteam kapučinatorius: pasirinktinai (leidžia ekrano pagalba nustatyti pieno temperatūrą ir reguliuoti pieno putą);
NMS+ pieno sistema: įeina į konfigūraciją;
Šalta pieno puta: konfigūracijai su dvigubais kavos aparatais netaikoma;
Dviejų rūšių pienas: pasirinktinai;
Puta iš pieno be laktozės: pasirinktinai;
Pieno šaldytuvas Next: pasirinktinai;
Išorinis pieno šaldytuvas; pasirinktinai;
Automatiškai prie kavos puodelio aukščio prisitakantis kavos piltuvėlis: pasirinktinai;
Mokėjimo modulis: pasirinktinai;
Telemetrija: pasirinktinai;

Priedai (pasirinktinai): puodelių šildytuvas, miltelių modulis, papildomas kavos tirščių konteineris.

Papildoma informacija

Išmatavimai 575 × 900 × 770 mm
Rekomenduojama dienos norma

600 puodelių

Vandentiekio jungtis

Yra

Pupelių indas

2*1300 g

Miltelių indas

Numatytas