Kavos aparatas JURA „WE8 Dark Inox“

2,055.00 

JURA WE8. Kavos aparatas JURA WE8 Dark Inox patiks visiems vertinantiems platų kavos gėrimų pasirinkimą ir estetiką. Profesionalaus naudojimo elegantiškas kavos aparatas su 3 litrų talpos vandens bakeliu, 500 g talpos pupelių rezervuaru ir maltos kavos talpa, kuriose telpa 25 porcijos, yra tobulas sprendimas vietoms, kur per dieną išgeriama apie 30 puodelių kavos gėrimų. Naujos JURA WE8 technologijos visiškai pakeičia mėgavimąsi kava. Vienu mygtuko palietimu galima paruošti populiarius kavos gėrimus, kaip latte macchiato, flat white arba cappuccino. Aparatą valdyti paprasta net nepatyrusiems naudotojams.

• Nemokamas pajungimas;
• Nemokamas kavos meniu paruošimas ir programavimas;
• Nemokamas pristatymas

Garantija: 24 mėn.

Neturime

Produkto kodas: 15286 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

JURA WE8

Paruošimas vienu mygtuko paspaudimu su JURA WE8: Ristretto, 2 x Ristretto, Espresso, 2 x Espresso, Juoda kava, 2 x Juoda kava, Cappuccino, Espresso doppio, Espresso macchiato / Macchiato, Latte macchiato, Flat white, Porcija pieno, Karštas vanduo, Karštas vanduo žaliajai arbatai, Malta kava, Ypatinga kava.

Švelnios putos plakiklis

Naujasis švelnios putos plakiklis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, malonus pažiūrėti ir liesti. Plakiklis specialiai sukurtas kavos gėrimams su pieno puta, jį naudodami kaskart paruošite cappuccino ir kitus gėrimus su puikia, švelnios tekstūros puta.

Kavos gėrimų mėgėjams

Sėkmės sulaukęs biurams skirtas automatinis kavos aparatas dabar dar tobulesnis. Su naujuoju WE8 iš viso galima paruošti 16 skirtingų rūšių kavos gėrimų – tereikia paliesti mygtuką. Vienu palietimu galite pagaminti latte macchiato, dvigubą espresą ar užkaitinti vandens žaliajai arbatai.

Modernios technologijos tobulam malonumui

Nesvarbu, ar naudosite vieno palietimo cappuccino funkciją, kad paruoštumėte madingus kavos gėrimus kaip latte macchiato, flat white arba cappuccino, ar pasirinksite kavos ruošimo technologiją impulsiniu būdu (P.E.P.®), optimizuojančią plikymo trukmę ir garantuojančią geriausią greitai paruošiamų kavos gėrimų aromatą – pakaks paliesti mygtuką ir naujuoju WE8, kuriame įdiegtos moderniausios JURA technologijos, galėsite paruošti įspūdingą kavos gėrimų įvairovę.

Pritaikomas bet kokiems reikalavimams

Reikalavimai kiekvienu atveju gali skirtis, todėl kavos aparatas JURA WE8 yra su daugybe programavimo ir pritaikymo galimybių. Maltos kavos ir vandens kiekį galima pritaikyti pagal asmeninius pageidavimus ir naudojamą puodelių ar stiklinių dydį. Be to, galima suteikti pirmenybę tam tikriems kavos gėrimams, kitų rūšių gėrimus padarant neaktyviais. Pageidaujant galima pasirinkti įvairius režimus, kurie, tik įvedus tam tikrą klavišų derinį, leidžia keisti išankstines nuostatas ir puodelio tūrį.

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

30 puodelių

Vandens rezervuaras

3 litrų

Pupelių indas

500 g