Filtruoti

Rodoma 1–3 iš 3

Kavos aparatai JURA

Kavos aparatai Jura – tai tikslumas, įrangos patikimumas ir šveicariška kokybė. Dėmesys detalėms yra įkūnytas kiekviename JURA produkte. „Aroma Precision Grinder“ malūnėlis yra šiuolaikinio inžinerijos meno kūrinys – kavos pupelės sumalamos taip, kaip reikia tobulai kavai, išlaikant kavos aromatą bei garantuojant maksimalų našumą ir ilgaamžiškumą. Juk tik tinkamas malimas leidžia atskleisti visą kavos aromatą ir sudaryti švelniai minkštas, sodrias bei subtilias kavos putas. Dešimtmečius JURA gamino visus savo produktus taip, kad jie tarnautų ilgus metus. Šiuolaikinės technologijos padidina energijos vartojimo efektyvumą ir sumažina energijos suvartojimą budėjimo režimu, kas leidžia JURA klientams prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Aistra meistriškumui skatina JURA nuolat kurti naujas technologijas, diegti kavos aparatų kokybės  bei našumo standartus. Štai kodėl mėgstamą kavą gaunate taip, kaip norite – vienu mygtuko paspaudimu.

Kodėl verta rinktis JURA kavos aparatus

Galėsite rinktis iš bet kokios rūšies kavos pupelių mišinių, visada gersite tik šviežiai maltą kavą, puikaus skonio kava bus pagaminta tik vienu paspaudimu, prisidėsite prie aplinkos tausojimo naudodamiesi energiją taupančiais kavos aparatais.

Nuo ristretto iki latte macchiato
Puikus puodelis kavos vienu mygtuko paspaudimu. Automatiniai JURA kavos aparatai yra sukurti taip, kad jus visada galėtumėte mėgautis tobula kava. Kavos aparatai turi daugybę programuojamų nustatymų, tad visada galėsite pasirinkti kavą, kurios  aromatas, sodrumas ir stiprumas atitiks tik jūsų individualų skonį.

JURA kavos aparatuose yra įmontuotos priežiūros programos, kurias galima paleisti vienu mygtuko paspaudimu:
Skalavimo įjungimas / išjungimas, Valymas, Kalkių pašalinimas (naudojant filtrą JURA CLARIS plus), Kapučino sistemos valymas ir skalavimas.

Energijos vartojimo efektyvumas
Siekiant sumažinti energijos vartojimą ir sumažinti žalingą poveikį gamtai, Jura diegia naujoviškas technologijos ir energijos taupymo režimus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis JURA kavos aparatą?

Jeigu mėgstate gėrimus su pienu, atkreipkite dėmesį į tai, ar modelis turi automatinį kapučinatorių. Jeigu geriate kavą be kofeino, patikrinkite, ar pasirinktas modelis naudoja maltą kavą. Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į visas talpas – kavos pupelių, vandens, tirščių. Nuo pasirenkamos talpos priklauso kaip dažnai turėsite įpilti vandens ar išmesti tirščius.

Kokios standartinės funkcijos įeina į kainą?

Automatinis praplovimas, valymo indikatorius, tirščių konteineriai, galimybė pasirinkti gėrimą, jo tūrį ir temperatūrą, iš anksto nustatytas populiariausių gėrimų meniu, aukštos kokybės kapučinatorius, įmontuota plieninė arba keraminė kavamalė su keliais malimo režimais.

Kokius JURA kavos aparatus rekomenduojate daug kavos geriantiems vartotojams?

Daug kavos geriantiems vartotojams rekomenduojame kavos aparatus iš E8 linijos, o taip pat profesionalus produktus – tokius, kaip Jura WE8, X8. Taip pat rekomenduojame apsvarstyti variantus iš GIGA linijos su 2 kavos malūnėliais.

Kokios paslaugos paprastai siūlomos?

Pagalba pasirenkant modelį, konsultavimas, o taip pat montavimas ir techninis aptarnavimas.