Kavos aparatas JURA „X8 Platin“

3,386.00 

Kavos aparatas JURA X8 yra nepaprastai universalus: jis gali paruošti visą asortimentą kavos gėrimų su pienu ir pieno puta, taip pat juodą kavą ir klasikinius kavos gėrimus. Jis taip pat tiekia įvairios temperatūros vandenį arbatos mėgėjams. Su tvirtu reguliuojamo aukščio dvigubu snapeliu jis gali pagaminti vieną ar net du kavos gėrimus vienu metu ir paruošti juos puodeliuose arba stiklinėse vos vienu mygtuko palietimu. Patogi puodelio padėties nustatymo priemonė puikiai tinka savitarnai. Įvairūs kavos gėrimai ekrane gali būti patalpinti, kur tik norite, pagal jūsų poreikius. Jura X8 yra ypač našus, tiek naudojamas kaip mobilusis įrenginys, tiek pastatomas vietoje.

• Nemokamas pajungimas;
• Nemokamas kavos meniu paruošimas ir programavimas;
• Nemokamas pristatymas

Garantija: 24 mėn.

Neturime

Produkto kodas: 15100 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

JURA X8

JURA X8 – pažangiausios technologijos tobulam malonumui

Novatoriška „AromaG3“ kavamalė visada sumala šviežias pupeles kiekvienam gėrimui iki tinkamo smulkumo. Ji sukurta greičiui ir tikslumui, taip išsaugant visą pupelių aromatą. Impulsinis plikymo procesas („P.E.P.®“) užtikrina optimalų plikymo laiką mažiems gėrimams ir atskleidžia ristreto ir espreso skonį. JURA X8 turi reguliuojamo aukščio dvigubą snapelį, dėl smulkios putos technologijos leidžiantį sukurti tobulus populiariausius gėrimus su pienu ir pieno puta.
Visi „X8“ valdymo elementai yra priekyje, aiškiai matomi ir lengvai pasiekiami. Vandens baką ir pupelių talpyklą taip pat galima papildyti iš priekio. Norint apsaugoti juos nuo manipuliavimo, vandens bako ir pupelių talpyklos standartinės įrangos dalis yra užrakto mechanizmas. Varvėjimo padėklas ir maltos kavos talpykla yra ergonomiški, juos galima lengvai išimti viena ranka ir greitai bei švariai ištuštinti.
Valdymo elementai atspindi aiškią valdymo koncepciją. Dėl vertikalaus formato plonasluoksnių tranzistorių ekrano ir didelių, lengvai atpažįstamų paruošimo mygtukų, naudoti paprasta net naudojantiems pirmą kartą. Paruošimo ir priežiūros mygtukus galima išjungti, norint išvengti nepageidaujamo perprogramavimo arba atsitiktinio veikimo, kai aparatas valomas.

TÜV sertifikuotos higienos garantija

JURA X8“ priežiūra yra tokia pat intuityvi, kaip ir valdymas. Integruotos skalavimo ir valymo programos, naudojamos kartu su originaliais „JURA“ priežiūros produktais, užtikrina TÜV sertifikuotą higieną ir švarą. Net „X8“ pieno sistemos valymas yra automatizuotas ir valdomas vienu mygtuko palietimu. Tvirtą dvigubą snapelį galima lengvai išrinkti. Priešais dvigubus snapelius esančius pieno snapelius lengva pasiekti ir esant reikalui labai lengva pakeisti.

Toks pat individualus, kaip ir jūsų poreikiai

„X8“ galima suderinti su papildomais kavos aparatais ir elegantiškais priedais, pvz., puodelio šildytuvu, „Cool Control“, geriamojo šviežio vandens rinkiniu arba apskaitos sistema, todėl tai yra idealus pagrindas išsamiai pritaikytiems kavos sprendimams daugybėje sričių.

JURA standartai

Kintamo dydžio kavos ruošimo kamera 5 – 16 g
Sumani kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©)
Sumani kavos ruošimo pašildymo sistema
Kavos pupelių elektroninė kontrolė
Energijos taupymo sistema (E.S.M.©)
Aukšto slėgio vandens pompa
Greita vandens kaitinimo sistema
Nepriklausomos vandens tiekimo sistemos
Nulašėjimo padėklo elektroninė kontrolė
Priežiūros programos būsenos rodymas
Integruotos prasiplovimo, valymo ir nukalkinimo programos
Nustatomas vandens kietumas
1 arba 2 espresso puodeliai vieno proceso metu
TUV sertifikuota JURA higiena
Vandens fitras CLARIS Pro Smart
Zero-Energy Switch ir/arba klasikinis įtampos jungiklis
Klasikinis jungiklis
Pagaminta Šveicarijoje

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

80 puodelių

Pupelių indas

500 g

Vandens rezervuaras

5 litrų

Vandentiekio jungtis

Yra