Kavos aparatas Dr. Coffee „F22“

Dr. Coffee F22 – tai unikalaus dizaino šedevras sukurtas džiuginti Jūsų darbuotojus ir klientus visais įmanomais kavos gėrimais ar kavos gėrimais su pagardais, arbata, šaltos pieno putos desertais (pvz., šalta pieno puta su vaisiais) ir visais įmanomais gėrimais iš miltelių (kakava, chai, matcha ir kt.). Profesionalūs du kavos malūnai, dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei profesionalios dvi vandens pompos užtikrina aukščiausią našumą net ir gaminant vieną gėrimą po kito. Tiek su karšta, tiek su šalta pieno puta.

Aukščiausios kokybės kavos aparatas rekomenduojamas kavinėms, viešbučiams, kepykloms, stambiems biurams ir visiems kitiems verslams, norintiems pasiūlyti savo vartotojams nepralenkiamą gėrimų su karšta ar šalta pieno puta pasirinkimą ir kurių kasdienis poreikis sudaro apie 300 kavos puodelių.

Dr. Coffee F22 kavos aparato konfigūraciją sudaro: branduolys – kavos aparatas Dr. Coffee F20 ir 3 talpų miltelių modulis Dr. Coffee P30.

Rekomenduojama dienos norma: 300 puodelių
Kavos pupelių indų talpa: 2*700 g
Miltelių indų talpa: 2 l pieno miltelių indas ir du šokolado bei pagardų indai po 1,5 l
Kavos tirščių indo talpa: 70 porcijų
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Vandentiekio jungtis: Yra
Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišimo
Vandens pompa: Dviguba vibracinė
Karštas vanduo: Yra
Pienas: šviežias, sausas
Šalta pieno puta: Taip
Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas
Spalva: Juoda
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Neprilygstamą kavos kokybę garantuos dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei kintamo dydžio 21 g metalinė kavos ruošimo kamera, leidžianti kiekvienam receptui nustatyti optimalų kavos kiekį ir reguliuoti ekstrakcijos procesą. Tvirta jos konstrukcija bei metalinis korpusas garantuos patikimą eksploataciją. Kavos ruošimo kameros gyvavimo ciklas – net 300 000 porcijų.

Inovatyvi reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks jūsų lūkesčius. Galimybė ruošti šaltą pieno putą – tai unikalių receptų bei desertų įvairovė jūsų verslui.

Paprastas pieno sistemos naudojimas. Integruoti jutikliai ne tik realiuoju laiku tikrina pieno temperatūrą, bet ir ar nepasibaigė pienas. Pienui pasibaigus kavos aparatas blokuoja gėrimų su pienu ruošimą ir praneša, kad reikia papildyti pieno talpą. Pieno sistema turi automatiškai įsijungiančią savaiminio prasiplovimo funkciją, o pažangūs elektromagnetiniai vožtuvai palengvina pieno sistemos priežiūrą, kuri atliekama vos vienu prisilietimu, net neišimant pieno vamzdelio iš indo.

Itin plačios galimybės kurti jūsų mėgstamus gėrimus: 2 kavos pupelių indai bei 3 talpų miltelių modulis (kai pajungiamas Dr. Coffee miltelių modulis P30) leidžia ruošti, ko gero, visus įmanomus kavos gėrimus, kavos gėrimus su pagardais, gėrimus su šalta pieno puta, arbatą, šaltos pieno putos desertus (pvz., šalta pieno puta su vaisiais ar riešutais) ir visus įmanomus gėrimus iš miltelių (kakava, chai, matcha ir kt.).

Išrankiausiems poreikiams pritaikyta moderni kavos aparato programinė įranga leidžia kurti individualius receptus, programuoti įvairaus dydžio porcijas, keisti gėrimų pavadinimus ar pagal asmeninius poreikius keisti piktogramų vietą. Taip pat įdiegta galimybė išjungti nenaudojamas piktogramas, įkelti grafinius bei vaizdo failus. Verslui pritaikyta galimybė įsidiegti telemetrijos bei bekontakčių atsiskaitymų sistemą (veikia naudojant Sim kortelę ar bevieliu internetu – wi-fi).

Taupūs bei apgalvoti integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai užtikrins efektyvų energijos sunaudojimą bei tvarias sąnaudas be jokio švaistymo.

Integruoti 2 kavos malūnai, 2 kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei 2 profesionalios elektromagnetinės vandens pompos garantuoja aukštą našumą ir greitą gėrimų paruošimą.

Galimybe tiksliai reguliuoti malimo rupumą užtikrina tobulai atskleistą sodrų kavos aromatą ir racionalų kavos pupelių suvartojimą. Itin tyliai veikiančios nepriekaištingos kokybės plokščiosios keraminės girnos patikimai tarnaus daugelį metų, kaskart užtikrindamos tolygų kavos malimą. Išnaudokite 9 lygių malimo rupumo reguliavimo galimybes ir užtikrinkite tobulai atskleistą kavos skonį. Girnų gyvavimo ciklas net 500 kg.

Vandens tiekimas gali būti užtikrinamas ne tik iš įmontuoto bako, bet ir iš išorinio rezervuaro arba vandentiekio be papildomos įrangos.

Intuityvus 10,1 colių jutiklinis ekranas leidžia patogiai ruošti mėgstamus gėrimus vos vienu prisilietimu. Vartotojams skirtame meniu galima apriboti gėrimų parametrų keitimą – taip užtikrinant optimalų ir greitesnį gėrimų paruošimo procesą jūsų klientams.

Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia ruošti arbatą, pašildyti puodelius ar užplikyti sultinį.

Paprastas naudojimasis bei nesudėtinga priežiūra užtikrina kasdienį malonumą ne tik ruošiant kavą, bet ir eksploatuojant kavos aparatą. Vos vienu prisilietimu inicijuojami pieno sistemos skalavimo, pieno sistemos prasiplovimo, nukalkinimo, kavos ruošimo sistemos valymo bei miltelių sistemos prasiplovimo ciklai efektyviai taupo darbuotojų laiką. O išmani grafinė įspėjimo sistema informuoja, kai reikia papildyti talpas ar išmesti tirščius.

 

Aprašymas

Kavos aparato Dr. Coffee F20  techninė informacija:

Rekomenduojama dienos norma: 300 puodelių
Kavos pupelių indų talpa: 2*700 g
Kavos tirščių indo talpa: 70 porcijų (kai porciją sudaro 10 g kavos)
Lašėjimo padėklo talpa: 0,7 litro
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Kavos aparato maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V~ 50/60Hz 3000 W
Vandentiekio jungtis: G3/4’, 1.5M ilgio metalinė žarna
Kaitinimo elementai: 2*1400, 1*1350 (0,7 l)
Matmenys (P*G*A): 31*56*66 cm
Kavos aparato svoris: 34 kg

Miltelių modulio Dr. Coffee P30  techninė informacija:

Miltelių indai: 2 l pieno miltelių indas ir du šokolado bei pagardų indai po 1,5 l
Boileris: 1*2000 W (0,7 l)
Matmenys (P*G*A): 21,5*42*66 cm
Miltelių modulio svoris: 19 kg

Dr. Coffee F22 konfigūracija:

Galimybė prijungti prie vandentiekio: Yra
Dviejų momentinių kaitinimo elementų vandens sistema: Taip
Dvigubų vandens siurblių sistema: Taip
Kavos malūnai: 2 malūnai su plokščiomis keraminėmis girnomis
Kavos dozavimo diapazonas: nuo 7 iki 21 gramo
Kavos pipelių indų užraktas: Yra
Atskiras karšto vandens piltuvėlis: Yra
Išankstinis pakaitinimas: Automatinis įsijungimas ir išsijungimas
Ekranas: 10.1 colių spalvotas jutiklinis ekranas
Kava pagal individualius nustatymus: Taip
Galimybė programuoti savo receptus: Yra
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus: Yra
Standartinis gėrimų pasirinkimas: 24 gėrimai
Kavos ruošimo sistemos korpusas: Metalas
Galimybė nuimti kavos ruošimo sistemą: Yra, modulinė sistema
Automatinė pieno sistemos prasiplovimo funkcija be žmogaus įsikišimo: Yra
Galimybė reguliuoti pieno putos gaminimo laiką bei temperatūrą: Yra
Pieno jutiklis: Yra
Šalta pieno puta: Yra

Dr. Coffee F22 našumas

Našumas apskaičiuotas pagal DIN18873-2 metodą.

Kavos aparatas per valandą pagamina:
espresso 100 puodelių
americano 75 puodelius
cappuccino 65 puodelius
karšto vandens 30 litrų

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

300 puodelių

Vandentiekio jungtis

Yra

Pupelių indas

700*2 g

Miltelių indas

Numatytas

Vandens rezervuaras

4 litrų