Kavos aparatas Dr. Coffee „C12“

1,349.00 

Kavos aparatas Dr. Coffee C12 – tai pažangiausias C serijos flagmanas, sukurtas ir ištobulintas pamaloninti nedidelio biuro darbuotojus aukščiausios kokybės kava, tarsi ją būtų paruošusi barista geriausiame kavos restorane. Sujungus geriausias namams skirto C11 modelio savybes su papildomais našumą didinančiais sprendimais C12 modelis patenkins nedidelio biuro kavos mylėtojų poreikius nepertraukiamai ruošiant aukščiausios kokybės kavą.
Dr. Coffee C12 brošiūra >>
Dr. Coffee C12 instrukcija >>

Efektyvus šilumos išskaidymas, dvigubai talpesnis vandens rezervuaras, aukštesnis nulašėjimo padėklas ir patobulintas dizainas – tai ne tik praplėstos geriausios C11 ir su papildomais, verslo poreikiams pritaikytais moduliais sujungtos C12 modelio techninės galimybės, tai daug didesnis vartojimo patogumas bei kavos gėrimų ruošimo efektyvumas.

Modernus minimalistinio dizaino kavos aparatas Dr. Coffee C12 veikia itin tyliai, taip užtikrindamas malonumą mėgautis kokybiška kava neblaškant kolegų biure dėmesio, o paprasta priežiūra užtikrina kasdienį patogumą geriant nepriekaištingos kokybės kavą jūsų biure. 15-os skirtingų receptų pasirinkimas bei individualiai pritaikomi 8 vartotojų profiliai – tai išskirtinis dėmesys kiekvieno kavos gurmano poreikiams.

DOVANA PERKANT KAVOS APARATĄ DR. COFFEE C12:
Kavos pupelės iš turimo asortimento pasirinktinai (100€ vertės)

Rekomenduojama dienos norma: 30 puodelių
Kavos pupelių indo talpa: 280 g
Kavos tirščių indo talpa: 30 porcijų
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Pieno sistemos prasiplovimas: vienu mygtuko paspaudimu
Vandens pompa: viena
Pienas: šviežias
Ekranas: 7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas, 355.72 mm * 255.54 mm * 62.7 mm dizaineriškas rėmas
Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Pagrindinės kavos aparato Dr. Coffee C12 savybės:

 • Itin svarbus C12 modelio patobulinimas – įmontuoti ventiliatoriai, dėl kurių užtikrinamas efektyvus šilumos išsklaidymas. Ši technologija ne tik prailgina kavos aparato tarnavimo laiką, bet ir puikiai leidžia kavos aparatą pritaikyti komerciniam naudojimui, kadangi užtikrinamas nepertraukiamas kavos ruošimas.

 • Dvigubai didesnė negu pirmtako C11 modelio, net 4 litrų, vandens rezervuaro talpa garantuos retesnį rūpestį dėl poreikio papildyti talpą vandeniu ir taupys brangų jūsų laiką.

 • Patobulinto dizaino 7 colių jutiklinis ekranas užtikrina patogų valdymą ir dar patrauklesnį vaizdą. Speciali ekrano danga apsaugo nuo pirštų antspaudų bei užtikrina paprastą ekrano priežiūrą. Įdiegta galimybė įkelti nuotraukas bei vaizdo failus ar reklaminius klipus.

 • Net išrankiausiems poreikiams pritaikytas 15-os gėrimų receptų pasirinkimas ir 8 vartotojų profiliai leis susikurti valdymo patogumą ir individualų gėrimų meniu. Gėrimų receptų nustatymus galite keisti ne tik jūs, bet ir dar 7 kavos mylėtojai. Kad ir kokią kavą mėgstate labiausiai, vos paliesite gėrimo simbolį ekrane – už akimirksnio galėsite mėgautis gundančia coffee crema, latte macchiato, o gal tonizuojančia ristretto ar klasikiniu espresso. Net jei tereikia šilto pieno ar karšto vandens arbatai – su Dr. Coffee C12 bet kurį gėrimą ruošite su malonumu.

 • Inovatyvi patentuota dviejų kaitinimo elementų sistema leis paruošti nepakartojamą, aukščiausio barista lygio kavą, atskleidžiant nepriekaištingai subtilų kavos aromatą – nesvarbu, ką pasirinksite – sodrų espresso, šilkinę juodą kavą ar pienišką latte. Platus dozavimo diapazonas (nuo 7 iki 16 gramų) bei 19 barų slėgio ekstrakcijos sistema garantuoja, jog bus paruošta būtent tokio stiprumo kava, kokią mėgstate labiausiai.

 • Pažangus, net 500 kg gyvavimo ciklo kavos malūnas su plokščiosiomis keraminėmis girnomis tolygiai sumala kavos pupeles, išryškindamas unikalų kavos skonį.

 • Itin svarbus C serijos patobulinimas – įmontuoti ventiliatoriai, dėl kurių užtikrinamas efektyvus šilumos išsklaidymas. Ši technologija ne tik prailgina kavos aparato tarnavimo laiką, bet ir puikiai leidžia kavos aparatą pritaikyti komerciniam naudojimui, kadangi užtikrinamas nepertraukiamas kavos ruošimas.

 • Kruopščiai apgalvota prietaiso konstrukcija ir unikalios keraminės girnos užtikrina itin tylų kavos aparato veikimą.

 • Šilkinę, burnoje tirpstančią pieno putą ruošianti reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks net didžiausio gurmano lūkesčius.

 • Inovatyvi programinė įranga įgalina malonumą eksperimentuoti ir lengvai keisti bet kokius gėrimo parametrus – malamos kavos kiekį, išankstinio plikymo laiką, porcijos dydį bei kavos pupelių kaitinimo temperatūrą. Kad paruošta kava atitiktų net išrankiausiųjų poreikius.

 • Itin paprasta priežiūra gerokai palengvina kasdienį kavos aparato valymą. Automatinės inovatyvaus vedlio pagalba kuruojamos skalavimo, kavos virimo mechanizmo valymo, nukalkinimo ir pieno sistemos skalavimo bei valymo programos užtikrina dar didesnį eksploatavimo patogumą bei nepakitusį mėgstamos kavos skonį..

 • Kruopščiai apgalvota prietaiso konstrukcija ir unikalios keraminės girnos užtikrina itin tylų kavos aparato veikimą.

 • Patrauklus dizainas ir nepriekaištinga išvaizda papuoš bet kurį nedidelį biurą, o viliojantis kavos aromatas užburs ne tik darbuotojus, bet ir jūsų svečius. Nedidelėms erdvėms itin svarbu tai, jog modernus kavos aparatas Dr. Coffee C12 yra kompaktiškas, neužima daug vietos.

 • Integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai patikimai neleis be reikalo eikvoti energijos sąnaudas jūsų biure..

 

Aprašymas

Kavos aparato Dr.Coffee C12 našumas

Kavos aparatas per valandą pagamina:
espresso (50 ml) 65 puodelius
americano (240 ml) 45 puodelius
cappuccino (180 ml) 40 puodelius
karšto vandens 12 litrų

Kavos aparato Dr.Coffee C12 techninė informacija

Rekomenduojama dienos norma: 30 puodelių per dieną
Kavos pupelių indo talpa: 280 g
Kavos tirščių indo talpa: 30 porcijų (kai porciją sudaro 10 g kavos)
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Nulašėjimo padėklo aukštis: 58.98 mm
Kavos aparato maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V 50Hz 1500W
Matmenys (P*G*A): 30.2*46.3*44.5 cm
Kavos aparato svoris: 15 kg

Kavos aparato Dr.Coffee C12 konfigūracija

Galimybė prijungti prie išorinio vandens rezervuaro: Nėra
Reguliuojamo aukščio piltuvėlis: iki 16 cm
Patentuota kavos ruošimo sistema: Taip
Automatinio išsijungimo funkcija: Yra
Kavos malūnas: Keraminis malūnas su plokščiosiomis girnomis
Ekranas: 7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas su dizianerišku rėmu (355.72 mm * 255.54 mm * 62.7 mm)
Pieno sistemos prasiplovimas: Vienu mygtuko paspaudimu
Kavos dozavimo diapazonas: nuo 7 iki 16 gramų
Karštas vanduo: Yra
Galimybė prijungti prie išorinio vandens rezervuaro: Nėra
Kava pagal individualius nustatymus: Taip
Galimybė programuoti savo receptus: Yra
Galimybė reguliuoti pieno putos gaminimo laiką bei temperatūrą: Yra
Standartinis gėrimų pasirinkimas: 15 gėrimų, 8 vartotojai
Kavos ruošimo sistemos korpusas: Plastikas
Galimybė nuimti kavos ruošimo sistemą: Nėra
Grafinės sąsajos: 2
Lietuviškas meniu: Yra

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

30 puodelių

Vandens rezervuaras

4 litrų

Pupelių indas

280 g