Vandens filtras Dr. Coffee kavos aparatams “CF200A”, 1 vnt.

29.00 

Filtras Dr. Coffee kavos aparatams. Mėgaukitės nepriekaištinga kava naudodami Dr. Coffee vandens filtrą CF200A. Unikali vandens optimizavimo technologija užtikrina puikią vandens kokybę ir yra sukurta siekiant maksimaliai išsaugoti gaminamos kavos aromatą. Dr. Coffee filtras CF200A apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų, prailgina jo tarnavimo laiką ir veiksmingai šalina nepageidaujamas, vandens skoniui bei kvapui įtaką darančias medžiagas. Vanduo Jūsų išskirtinio aromato kavai yra šviežiai filtruojamas kiekvieno puodelio ruošimo metu.

Pagrindinės filtro Dr. Coffee CF200A savybės:

1. Aukščiausios kokybės kokoso drožlių aktyvuotos anglies užpildas (NSF/ANSI 61 sertifikatas).
Kokoso drožlių aktyvuotos anglies užpildas panaikina blogą kvapą ir skonį, pašalindamas vandenyje esantį chlorą bei ištirpusias organines medžiagas, o taip pat sumažina kai kurių sunkiųjų metalų kiekį. Filtravimo rezultatas – švarus ir tyras vanduo, kuris atskleidžia tikrąjį kavos skonį.

2. Jonų mainų dervos technologija (WQA sertifikatas).
Filtre naudojama jonų mainų derva sugeria kalcį ir magnį, todėl ruošiant kavą nesusidaro kalkių nuosėdos. Tai prailgina kavos aparatų tarnavimo laiką ir sumažina nukalkinimo poreikį. Technologija nesunaikina kitų vandenyje esančių naudingų mineralų, leidžiančių atsiskleisti kavos skoniui bei tobulam aromatui.

3. Unikali vandens srovės technologija.
Unikali vandens srovės technologija sumaniai filtruoja kiekvieną vandens lašą, taip prailginant vandens filtro tarnavimo laiką bei sumažinant išlaidas.

4. Korpusas be BPA
Korpusas yra visiškai saugus – pagamintas iš maistinio PP plastiko, nenaudojant BPA cheminių junginių.

5. Paprastas naudojimas vandens rezervuare.
Filtras idealiai tinka Dr. Coffee kavos aparatams su integruotu vandens rezervuaru, jį lengva sumontuoti ir itin paprasta pakeisti.

Produkto kodas: CF200A Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Dr. Coffee filtro CF200A produktyvumas:

Produktyvumas apskaičiuotas, kai, esant 12 °dH vandens kietumui, išfiltruojama 200 litrų vandens.
Su viena kasete galėsite pagaminti (puodeliais):

Vandens kietumas 35 ml 50 ml 100 ml
<8 °dH: 4500 3000 2000
8-12 °dH 3500 2500 1500
>12 °dH 2500 2000 1200