Panettone pyragas su Tiramisu kremu ir šokolado drožlėmis, 800g

Purus kaip debesėlis itališkas Panettone pyragas su Tiramisu kremu ir šokolado drožlėmis papuoš bet kukį šventinį stalą. Tiramisu ir šokoladas dera tobulai! Šventės be Panettone pyrago neįsivaizduojamos ne tik Italijoje, bet ir daugelyje Europos šalių, o taip pat Lietuvoje. Be to, tai skani dovana, kuri maloniai nustebins kiek verslo klientus, tiek artimuosius. Natūraliai kildintas, pagal autentišką receptą pagamintas Panettone pyragas su Tiramisu kremu yra įpakuotas į puošnią tradicinę kartoninę dėžutę. Pradžiuginkite kolegas ar šeimos narius gardžia dovana ir įsileiskite stebuklų kupinas šventes į savo namus!

Pyrago kepimui naudojami: tiramisu įdaras, iš Dramblio Kaulo Kranto šalies kilęs tamsusis šokoladas, šviežias itališkas pienas, laisvai laikomų vištų kiaušiniai.

Iš šviežiausių, kruopščiai atrinktų produktų pagaminti minkšti Panettone pyragai yra kepami rankiniu būdu pagal autentišką receptūrą. Panettone pyragams Zaghis naudoja tik natūralų raugą ir nededa jokių konservantų ar dažiklių. Klasikinės linijos Panettone pyragai įpakuojami į tradicines Kalėdų bei Panettone pyragų simboliu tapusias puošnias kartonines dėžutes.

Panettone pyragų katalogas >>

Produkto kodas: 7374 Kategorijos: ,