Panettone pyragas su Limončelo kremu ir baltojo šokolado drožlėmis dėžutėje, 800g

13.90 

Be galo skanus, burnoje tirpstantis, purus itališkas Panettone pyragas su saldžiai gaiviu limoncello kremo įdaru ir baltojo šokolado drožlėmis taps šventinės vakarienės puošmena ir pagrindiniu patiekalu arba… gardžia dovana jūsų kolegoms, klientams bei artimiesiems. Baltasis šokoladas ir limoncello kremas – tai švelnus ir harmoningas duetas, kuriame baltojo šokolado skonis persipina su aromatingu limoncelo kremu. Natūraliai kildintas, pagal autentišką receptą pagamintas Panettone pyragas su limoncelo kremu yra įpakuotas į puošnią firminę kartoninę dėžutę. Pradžiuginkite kolegas bei šeimos narius gardžia dovana ar įsileiskite stebuklų kupinas šventes į savo namus!

Pyrago kepimui naudojami: limoncello kremas su Kalabrijos citrinomis, šviežias itališkas pienas, laisvai laikomų vištų kiaušiniai.

Iš šviežiausių, kruopščiai atrinktų produktų pagaminti minkšti Panettone pyragai yra kepami rankiniu būdu pagal autentišką receptūrą. Panettone pyragams Zaghis naudoja tik natūralų raugą ir nededa jokių konservantų ar dažiklių. Klasikinės linijos Panettone pyragai įpakuojami į tradicines Panettone pyragų simboliu tapusias puošnias kartonines dėžutes.

Panettone pyragų katalogas >>

Neturime

Produkto kodas: 7375 Kategorijos: ,