Karališkasis glazūruotas Panettone pyragas su abrikosais ir sūdyta karamele, 750 g

23.90 

Aromatingas Panettone pyragas su skaniausiais abrikosais ir jiems puikiai akompanuojančia sūdyta karamele leis pajusti nuostabų švelnumo bei traškumo derinį viename. Pasimėgaukite tradicijomis alsuojančiais skoniais ar nustebinkite kolegas bei šeimos narius burnoje tirpstančia dovana, pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralių produktų. Karališkas pasirinkimas, sužavėsiantis kiekvieną!

Pyrago kepimui naudojami: cukruoti abrikosai, sūdytos karamelės gabalėliai, sviestas iš šviežio pieno, laisvai laikomų vištų kiaušiniai, meduje lėtai karamelizuoti migdolai, šviežias itališkas pienas, itališkų lauko gėlių medus. 

Iš šviežiausių, kruopščiai atrinktų produktų pagaminti minkšti Panettone pyragai yra kepami rankiniu būdu pagal autentišką receptūrą. Panettone pyragams Zaghis naudoja tik natūralų raugą ir nededa jokių konservantų ar dažiklių. Karališkoji Panettone pyragų linija – tai tobulumas ir kūrybiškumas kiekviename pyrago kepimo žingsnyje – nuo ​​ingredientų maišymo iki juostelės kaspino. Karališkoji (Regale) pyragų linija gali pasigirti skonį atitinkančia ranku darbo pakuote ir rankiniu įpakavimu.

Panettone pyragų katalogas >>

Neturime

Produkto kodas: 7603 Kategorijos: ,