Kavamalė Rancilio “Stile Black”

599.00 

Kavamalė Rancilio “Stile Black”. Itin kompaktiškas ir universalus malūnėlis, su kuriuo kavos ruošimas namuose taps lengvas. Tai naujasis ” Rancilio STILE”. Juodas elektrinis kavos malūnėlis su skaitmeniniu ekranu. Namele espreso kavai ir “French Press” kavai.

Produkto kodas: STILE-B Kategorija:
 

Aprašymas

Kavos malūnėlis – Rancilio STILE
✔ elektrinis kavos malūnėlis
✔ universalus malimas French Press ir espreso kavai
✔ plokšti 58 mm plieniniai malimo akmenys
✔ galingas 1200 aps/min variklis
✔ malimo našumas (espreso) – 1,5 g/s
✔ bepakopis mikrometrinis malimo reguliavimas
✔ 0,3 kg kavos pupelių talpa
✔ skaitmeninis ekranas su jutikliniais nustatymais
✔ iki 3 pasirenkamų malimo programų
✔ laikmatis ir akmenų keitimo indikacija
✔ Taip pat galima įsigyti baltos spalvos

Namų kavos malūnėlis – “Rancilio STILE
Kad malūnėlį būtų visiškai paprasta naudoti, gamintojai jame įrengė skaitmeninį ekraną. Jame galite pasirinkti 3 malimo programas. Atitinkamai ir dozavimo nustatymus, kuriuos paprastai galite išsaugoti kaip vienos dozės, dviejų dozių arba nepertraukiamo veikimo.

Ekranas yra ne tik skaitmeninis, bet ir lietimui jautrus, kad galėtumėte tiesiogiai nustatyti norimas vertes. Be malimo dozės pasirinkimo, jame taip pat rodomas paskutinio malimo laikmatis. Jis pats nurodo – rodydamas piktogramą ekrane – pakeisti šlifavimo akmenis naujais, kai ateina laikas juos atnaujinti.

Malūnėlis kiekvienam kavos ruošimo būdui – “Rancilio STILE” 
Norėdami reguliuoti malimo smulkumą, pasukite dantytą reguliavimo ratuką, kurį galima pasiekti iš abiejų malūnėlio pusių. Kuris yra maloniai praktiškas. Šiek tiek pasukant keičiasi akmenų padėtis, taigi ir malimo dydis mikrometrinėje smulkumo skalėje.

Malūnėlis yra universalus, todėl tinka malti bet kokiu kavos ruošimo būdu. Jis taip pat gerai mala kavą “French Press” ir “Cold brew”, kaip ir “Moka pot” bei espreso kavą. Ruošiant espreso kavą, jis turi papildomą patogumą. Reguliuojamo aukščio portafilterio šakutės atrama. Dėl to malti kavą tiesiai į kavos aparato svirtį labai patogu.

Garantija 12 mėnesių juridiams asmenims ir 24 mėnesiai fiziniams asmenims

FJB Lithuania, UAB yra oficialus Rancilio atstovas ir autorizuotas aptarnavimo centras