Kavos aparatas Rancilio “Silvia Pro X Pink”

1,699.00 

“Rancilio Silvia Pro X ” – tai kavos aparatas su dviem virimo katilais, kuriame įdiegta nauja smulkios infuzijos funkcija. Ši funkcija sulėtina slėgį ir padeda išvengti kavos kanalizacijos. Jame gausu nuostabių funkcijų, kurios tikrai sužavės kiekvieną namų espreso kavos mėgėją.

 

Aprašymas

Kavos aparato “Rancilio Silvia PRO” atnaujinimas
“Rancilio Silvia Pro X” kavos aparate “Silvia Pro” panaudotos visos gerosios savybės, kurios klientams patinka dvigubo katilo kavos aparate “Silvia Pro”, ir pridėtos kelios naujos funkcijos. Pavyzdžiui, dabar kavos aparatas turi portafilterį su minkšta ergonomiška rankena, todėl profesionali kokybė yra jūsų rankose.

Pagrindinė patobulinta funkcija yra išankstinis virimas
Dabar virš lašų padėklo yra slėgio matuoklis, rodantis slėgį katilo viduje, taip pat išankstinio užpylimo, t. y. išankstinio garinimo, galimybė. Išankstinio užpylimo laiką galima nustatyti nuo 0 iki 6 sekundžių. Per šį laiką malta kava filtro viduje tolygiai prisotinama vandeniu ir neatsiranda kavos kanalų. Todėl dėl išankstinio užpylimo funkcijos galutinė kavos ekstrakcija yra geresnė ir tolygesnė .

Du katilai ir “Pid” geresniam šiluminiam stabilumui užtikrinti
Dėl dviejų katilų su PID valdymu “Silvia Pro X” ir vėl užtikrina aukščiausią profesionalią kokybę jūsų namuose. Ji užtikrina absoliučiai tikslų terminį stabilumą, todėl “Rancilio Silvia PRO X” lenkia daugumą kitų rinkoje esančių namų kavos aparatų. Vandens temperatūrą abiejuose boileriuose (0,3 l espreso kavos virimo katilas ir 1 l darbinis boileris) galima lengvai reguliuoti naudojant aiškų skaitmeninį ekraną. Kavos aparate taip pat yra du vibraciniai siurbliai.

Garų antgalis puikiai suplaktai putai
Pieniškų kavos gėrimų mėgėjams skirtas galingas garų antgalis, kad galėtumėte suplakti pieną pagal savo skonį.

Daugybę funkcijų rodantis ekranas
Kavos aparatas turi aiškų ekraną, kuriuo labai lengva naudotis. Temperatūrą lengva reguliuoti dviem mygtukais (- ir +), esančiais ekrano šonuose, kuriuose rodoma virimo katilų temperatūra. Be to, ekrane pateikiami temperatūros lygiai, iškrovimo laiko chronometras, siurblio slėgio indikatorius. Jei vandens lygis rezervuare sumažėja, kavos aparato ekranas taip pat įspės apie tai. Naudinga funkcija yra ir automatinė grįžtamojo plovimo programa.