-9%
 

Kavos aparatas Rancilio “Silvia Black”

679.00 

Rancilio “Silvia” juodas. Rancilio – italų kompanija, turinti ilgas kokybiškų espreso kavos aparatų gaminimo tradicijas. Šiandien Rancilio siūlo platų spektrą aukščiausios klasės aparatų su įdiegtomis naujomis technologijomis ir moderniu dizainu. Puoselėdama tradicijas, kompanija turi tikslą neužleisti lyderio pozicijų ir populiarinti itališko espreso skonį visame pasaulyje.

Ruošia kavą iš maltų kavos pupelių . Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno.  Termostatai (kavos, garo ir saugumo). Pasyvus puodelių šildytuvas šešiems espresso puodeliams.

Kavos aparatu paruošite tikrą juodą kavą ir espresso. Taip pat, dėl įrengtos pieno sistemos, galėsite pasigaminti įvairius kavos gėrimus su pienu (latte, cappuccino ir kt.).

Kavos aparate Silvia yra įtaisytas specialus boileris su aukšto lygio karščio absorbcija. Dėl šios ypatybės energijos sunaudojimas, įjungus prietaisą, yra ženkliai mažesnis. Taip pat, vidinės kavos aparato dalys, turinčios kontaktą su vandeniu, nepraleidžia toksiškų medžiagų, tokiu būdu užtikrinant gėrimo kokybę. Pagrindinis tikslas – užtikrinti patikimumą ir šilumos stabilumą. Kaip buvo nuo pat Rancilio Home Line kavos aparatų serijos pradžios, taip liko ir iki šiol.

Komercinis filtro laikiklio dizainas. Naujas ergonomiškas filtro laikiklis chromuotu paviršiumi sustiprina kuriamą profesionalų Silvia įvaizdį. Patogus garo antgalis, rankena ir nulašėjimo padėklas. Naujas nulašėjimo padėklas buvo sukurtas tam, kad kavos aparato valymas taptų dar paprastesnis ir greitesnis.

Standartinė komplektacija
1 filtro laikiklis dviem kavom ir 1 filtro laikiklis vienai kavai, grūstuvas, matavimo samtelis maltai kavai

Techninės savybės
Matmenys P x G x A : 235 x 290 x 340 mm
Boilerio talpa: 0.3 L
Svoris: 14 kg
Boilerio galia: 1100W

Garantija 2 metai fiziniams asmenis,  1 metai juridiams asmenims

Produkto kodas: MSRA21-00103 Kategorija: