Kavos aparatas Melitta „F230-101 Purista Silver“

378.00 

Melitta Purista Series 300 Silver misija – paruošti tikrai gerą kavą! Purista yra vienas siauriausių kavos aparatų modelių pasaulyje – visas malimo ir kavos gaminimo technologijas Melitta sutalpino į 20 cm plotį. Modernus priekinis skydelis, dideli įmontuoti mygtukai ir sukamasis jungiklis užtikrina lengvą kavos aparato valdymą. Kavos aparato lašų padėklas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi integruotą aukštos kokybės plastikinę apsaugą nuo įbrėžimų.

Kavos aparatas turi ypač tylų, 5 malimo rupumo režimų plieninį kavos malūnėlį, kuris greitai ir tyliai sumala kavos pupeles, tad mėgautis šviežiai maltos kavos gėrimu galėsite kol visi dar miega. Vienu metu Melitta® F230-101 Purista® Series 300 Silver pagamina 2 kavos puodelius. Kavos aparato snapelį galima reguliuoti iki 135 mm vienam ar dviem puodeliams kavos arba latte macchiato taurėms. Nukalkinimo programa informuos kada turėtų įvykti nukalkinimas. Kavos stiprumas yra lengvai reguliuojamas – ryte galėsite gerti stipresnę kavą, o vakare – silpnesnę.

Taip pat Purista turi mėgstamiausios kavos funkciją. Jums tereikia išsaugoti pageidaujamą stiprumą ir kavos kiekį, o vėliau galėsite tiesiog paspausti „mėgstamiausios kavos“ mygtuką. Kavos aparatas turi patogų LED ekraną su raudonu apšvietimu. Aromatinės kavos malonumas – šiam modeliui Melitta pagerino siurblį, dėl ko galėsite mėgautis 2 porcijomis klasikinio espresso ar cafe-creme tuo pat metu, o išankstinio sudrėkinimo sistema leidžia atskleisti tobulą kavos aromatą.

Garantija: 24 mėn.

Produkto kodas: 22048218 Kategorijos: , ,
 

Aprašymas

Melitta Purista Series 300 Silver specifikacija

Vandens talpa: 1.2 l
Kavos pupelių talpa: 125 g
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (-iki): 135 mm
Kavos tirščių talpa (porcijomis): 10
Porcijų pasirinkimas juodai kavai: 2
Reguliuojamas malimo rupumas (lygiai): 5
Porcijos dydis: reguliuojamas
Kavos stiprumas (lygiai): 3
Kavos temperatūra (lygiai): 3
Kavos aparatas naudoja: kavos pupeles
Nukalkinimo programa: taip
Valymo programa: taip
Automatinis skalavimas: taip
Ruošiami gėrimai: espresso, juoda kava
Gylis: 455 mm
Aukštis: 325 mm
Plotis: 200 mm
Svoris: 8.7 kg