Kavos aparatas Melitta “E970-101 CI Espresso Sidabro”

669.00 

Melitta E970-101 CI Espresso Sidabro
Įvairiems kavos gėrimams pagaminti užtenka paprasto paspaudimo. Išskirtinės funkcijos, elegantiškas dizainas, vos girdimas malūnėlis ir intuityvus naudojimas.
My Bean Select technologija (2 skirtingi pupelių konteineriai 2x135g), One Touch Venturi-System pieno plakimo technologija, Galimybė daryti 2 gėrimus su pienu vienu metu, My Coffee 4 profile – galimybė 4 asmenims susikurti savo gėrimus, Išankstinio sudrėkinimo funkcija (Pre-brewing), LED text ekranėlis, 4 kavos gėrimo receptai, 3 kavos stiprumo lygiai, Kavos kranelis 1 arba 2 puodeliams, Reguliuojamas kavos kranelio aukštis iki 140mm, Reguliuojama temperatūra – 3 lygiai (87°/90°/93°), Elektroninis valdymas, Gėrimo kiekis – 30 – 220 ml, Spaudimas – 15 Bar, Vandens bako talpa – 1,8l, (A x P x G): 35.2 x 25.5 x 47.3 cm.
Garantija – 24mėn.

Produkto kodas: 220480 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Melitta E970-101 CI Espresso Sidabro

„PRO AQUA“ filtrų technologija
Naudojant „CI Touch®“ su „Melitta® PRO AQUA“ vandens filtrais, aparatą nukalkinti reikės tik kartą per metus. Filtruotas vanduo ne tik pagerina kavos kokybę bei skonį, bet ir užkerta kelią kalkių susidarymui vandens sistemoje. (Remiantis 6 120 ml kavos puodelių paruošimais per dieną, pakeičiant vandens filtrą 6 kartus atsižvelgiant į prietaiso specifikacijas.)
„My Coffee“
Nenorite kaskart iš naujo nustatinėti kavos nustatymų? Ne problema! Su „My Coffee“ funkcija galite įrašyti savo mėgstamiausius kavos gėrimus. „Melitta® CI Touch®“ išsaugo 4 skirtingus nustatymus.
Itališkas paruošimo procesas
Itališkas paruošimo procesas sukurs jums autentišką skonį, užtikrinant, kad ingredientai yra dedami teisinga tvarka pagal originalų itališką receptą. Taigi, gaminant pieną su espresu, pirmiausiai pilamas pienas ir putojantis pienas, o tik tada espresas. Kapučino – atvirkščiai.
Vieno prisilietimo funkcija
„CI Touch®“ kelia susižavėjimą savo paprastu valdymu. Integruoti kavos pasirinkimai kaip „espresso“, „café crème“, „cappuccino“ ir „latte macchiato“ gali būti pasirinkti vos vienu mygtuko prisilietimu. Jūs taip pat galite pasirinkti šiltą pieną, suplaktą pieną ar karštą vandenį labai paprastai, pasinaudojus vieno prisilietimo funkcija.
Dviejų puodelių režimas
Pasirinkus dviejų puodelių režimą Jūs galite vienu metu ruošti du puodelius kavos gėrimo ar tai būtų su arba be pieno.
Paprastas valymas garais
Spartus ir higieniškas pieno sistemos dalių valymas, naudojant karštą vandenį ir garus.
Prijungiama pieno sistema
Atjungiamą pieno sistemą su išorine pieno talpa galima plauti indaplovėje ir laikyti šaldytuve.
Automatinės valymo ir nukalkinimo programos
Ekrane automatiškai atsispindi informacija, kada reikia išvalyti ar nukalkinti aparatą. Pažingsnės instrukcijos aiškiai nurodo ką reikia daryti vienu ar kitu proceso metu.
Energijos taupymo funkcija
Paspaudus 0 vatų mygtuką Jūs galite išjungti „CI Touch®“ bet kuriuo metu. Užprogramuotas energijos taupymo režimas bei nustatomas automatinis išsijungimas taip pat užtikrina energijos taupymą.