-19%
 

Kavos aparatas NIVONA “NICR 930 CafeRomatica”

1,049.00 

Nesenstantis dizainas yra labai retas derinys, tačiau Nivona NICR 930 siūlo būtent tai! Daugiau malonumo ir daugiau patogumo: juoda kava, cappuccino, latte macchiato dabar vos vieno mygtuko paspaudimu. O jeigu 2 puodeliai vienu metu? Ne bėda! Gundanti elegancija kiekvieną akimirką.

Produkto kodas: NICR930 Kategorijos: , ,
 

Aprašymas

AROMA BALANCE
Ribos skoniui išgauti yra itin plačios. Kavos, esančios Jūsų puodelyje, skonis priklauso nuo daugybės kintamųjų – kavos pupelių kilmės šalies, šviežumo, skrudinimo lygio, malimo rupumo, vandens temperatūros, kavos kiekio ar net kavos puodelio temperatūros! Visa laimė, kad su šiuo kavos aparatu suklysti bus beveik neįmanoma, nes jis lyg Jūsų asmeninis barista, kuris žino, ko Jūs norite labiausiai.

Kiekviena diena prasideda nuo geros kavos. Štai kodėl jūs gaunate puikius įrankius tam, naudodamiesi Nivona 9 serija – nes čia yra integruotos aromato technologijos. Viena tokių – Barista dėžutėje („Aroma Balance System“), skirta įvairioms pupelėms. Mėgaukitės kapučino, kaip Piazza del Popolo, švelnia late ar aromatinga espresso.

PAPRASTUMAS
Dėka atnaujinto TFT ekranėlio, galėsite lengvai ir aiškiai matyti ne tik patinkančius receptus, bet ir patarimus prižiūrint kavos aparatą.
Paprastas valdymas ir automatinis valymas kada tik prireikia – būtent tuo išskiskiria šis naujasis Nivona modelis.

ELEGANCIJA
Elegantiška 9 serija: su NICR 930 modeliu, Nivona dar kartą pristatė elegancijos ir paprastumo derinį. „Chrome“ elementai ir elegantiškas dizainas išskiria šį ypatingą modelį ir padeda papuošti kiekvieną virtuvę.

Techniniai duomenys:

   Gamintojas NIVONA
   Spalva Titano pilka
   Kavos tipas Kavos pupelės, malta kava
   Valdymo ekranas Spalvotas TFT, lietuvių kalba
   Receptai Americano, Cappuccino, Espresso, Juoda kava, Latte, Latte Macchiato. Karštas pienas, karštas vanduo, 8 ind. receptas
   Kava su pienu Yra
   Pieno sistemos tipas Automatinė pieno sistema su žarnele
  2 porcijos vienu metu: Espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato ir latte
   Vandens talpa 2,2 l
   Kavos pupelių talpa 270 g
   Matmenys (DxHxW) 50 x 36 x 28 cm