-25%
 

Kavos aparatas Dr. Coffee „F2 Plus“

4,799.00 

Stulbinančiai efektyvus, modernaus dizaino ir geriausių technologinių sprendimų derinys – tai naujasis kompaktiškas Dr. Coffee F2 Plus. Sukurtas patenkinti kiekvieno kavos gurmano įgeidžius ir nustebinti jus savo kokybe bei konkurencingomis savybėmis.
Geriausi technologiniai sprendimai – du kavos malūnai su keraminėmis girnomis, itin galingi dvigubi vandens siurbliai, dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei 21 g kavos virimo kamera leis reguliuoti ekstrakcijos procesą ir garantuos gardžią ir kvapnią aukščiausios kokybės kavą. Inovatyvi pieno plakimo sistema ir dvigubi pupelių bei miltelių indai padės sukurti daugybę įvairių gėrimų, patenkinsiančių kiekvieno jūsų kliento poreikius. Nuo patvaraus kavos ruošimo bloko iki patogaus 10.1 colių jutiklinio ekrano – kiekviena šio kavos aparato detalė yra pagaminta taip, kad garantuotų nepaprastą efektyvumą. Kompaktiškas kavos aparatas Dr. Coffee F2 Plus ras vietos net siauriausioje erdvėje ir yra puikus pasirinkimas kepyklėlėms, kavinėms, restoranams, viešbučiams, dideliems biurams bei kitoms, aukščiausios gėrimų kokybės siekiančioms įmonėms, kurių kasdienis poreikis sudaro 300 kavos puodelių.

Rekomenduojama dienos norma: 300 puodelių
Kavos pupelių indo talpa: 2*1200 g
Miltelių indo talpa:  600 g pieno miltelių, 1000 g šokolado miltelių
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Vandentiekio jungtis: Yra
Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišimo
Vandens pompa: Dviguba vibracinė
Karštas vanduo: Yra
Pienas: šviežias, sausas
Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas
Spalva: Sidabrinė
Svoris: 34 kg
Išmatavimai: 34 × 54 × 83 cm

Pagrindinės kavos aparato Dr. Coffee F3 Plus savybės:

  • Kavos aparatas Dr. Coffee F2 Plus padės aptarnauti daugybę žmonių, greitai paruošdamas nepralenkiamą kavos, pieno bei miltelių pagrindu pagamintų gėrimų įvairovę. Net 300 puodelių per dieną ir šimtai patenkintų klientų.

  • Geriausias kavos pupelių savybes padės atskleisti du greiti, itin tylūs, atskirai veikiantys kavos malūnai su plokščiosiomis keraminėmis girnomis bei 9 malimo rupumo nustatymais. Novatoriški, 500 kg resursą turintys kavos malūnai nekaista, užtikrina tolygų kavos sumalimą ir racionalų kavos pupelių suvartojimą.

  • Ilgalaikį nekintantį patikimumą garantuoja patentuota dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei metalinė 21 g talpos kavos virimo kamera. Reguliuojamą, 300 000 puodelių kavos resursą turinti kavos virimo kamera leis nustatyti optimalų kavos kiekį kiekvienam užprogramuotam gėrimui ir pagamins sodrią aukščiausio lygio kavą.

  • Dr. Coffee pasididžiavimas – inovatyvi reguliuojamos temperatūros bei trukmės pieno plakimo sistema patenkins reikliausių kavos gurmanų poreikius. Nepriekaištingą pieno putą gaminantis kavos aparatas kilsteli kokybės kartelę į naują lygį ir suteikia galimybę eksperimentuoti su pieno putos tekstūra, proporcijomis bei konsistencija.

  • Atskiri kavos ir garo ruošimo boileriai bei dvigubi vandens siurbliai su elektromagnetiniu vožtuvo valdymu efektyviai sutrumpina kavos ruošimo laiką išlaikant neprilygstamą kavos kokybę ir leidžia sparčiai aptarnauti gausų kavos mylėtojų būrį.

  • Kavos aparato skalavimo ir valymo ciklai palengvina jo kasdienę priežiūrą ir sumažina darbuotojams tenkantį krūvį tiek aptarnaujamose erdvėse, tiek savitarnos vietose. Pažangi savaiminio prasiplovimo funkcija ir įmontuotas elektromagnetinis vožtuvas automatiškai praplauna pieno sistemą net neišimant vamzdelio iš pieno indo, kai kavos aparatas stovi nenaudojamas. Nepriekaištingą kavos aparato švarą užtikrinsite itin lengvai, vadovaudamiesi ekrane rodoma informacija.

  • Dėl didelių pupelių (2 x 1200 g), pieno (600 g), šokolado (1000 g) miltelių talpų, padidintos kavos tirščių talpos (100 porcijų), didesnio nulašėjimo padėklo ir tiesioginio prijungimo prie vandentiekio, kavos papildymas ar tirščių išvalymas reikalaus itin mažai laiko.

  • Pažangi kavos aparato programinė įranga leidžia pajungti telemetrijos sistemą, stebėti ataskaitas, gauti informaciją apie techninio aptarnavimo poreikį ir įsidiegti bekontakčių atsiskaitymų modulį (veikia per WI-FI ar SIM kortelę). Tai puiki galimybė optimizuoti procesus, taip sumažinant aptarnavimo išlaidas ir padidinant apyvartą. Papildomas mokestis yra numatytas už MDB protokolą.

  • Patogus spalvotas jutiklinis 10,1 colių ekranas ir moderni programinė įranga leidžia patogiai keisti bet kokius kavos, pieno putos, sluoksniavimo ar porcijų dydžių parametrus, kurti gėrimų pavadinimus, keisti ekrano užsklandas ir įkelti vaizdo failus. Papildomas ekrano ir darbo zonos apšvietimas patrauklus akiai ir suteikia maksimalų komfortą.

  • Atskiras vandens piltuvėlis – dar didesniam jūsų patogumui. Užplikyti arbatą, sultinį ar pašildyti puodeliams, suteikiant jiems jaukios šilumos, reikalingos geriausiam kavos aromatui atskleisti.

  • Pasirinkite patogiausią vandens tiekimo būdą ir priderinkite kavos aparatą įvairiems poreikiams ar situacijoms. Rinkitės tarp 4 litrų talpos vandens rezervuaro, išorinio butelio ar pajungimo tiesiai prie vandentiekio.

  • Integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai patikimai neleis be reikalo eikvoti energijos sąnaudas.

Pasirinktinai:
● 8 l. pieno šaldytuvas su automatinio prasiplovimo funkcija
● 3,5 l pieno šaldytuvas ir puodelių šildytuvas.

 

Aprašymas

Dr. Coffee F2 Plus našumas:
Našumas apskaičiuotas pagal DIN18873-2 metodą.

Pagaminama per val. Po 1 puodelį Po 2 puodelius
espresso 120 puodelių 160 puodelių
americano 90 puodelių 110 puodelių
cappuccino 100 puodelių 130 puodelių
karšto vandens 30 litrų

Dr. Coffee F2 Plus techninė informacija:

Rekomenduojama dienos norma: 300 puodelių
Kavos pupelių indo talpa: 2*1200 g
Miltelių indo talpa: 600 g pieno miltelių, 1000 g šokolado miltelių
Kavos tirščių indo talpa: 100 porcijų (kai porciją sudaro 10 g kavos)
Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
Kavos aparato maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V~ 50/60Hz 2500-2900 W
Vandentiekio jungtis: G3/4’ pereinant į G3/8’, 1.5M ilgio metalinė žarna
Vandentiekio jungties slėgis: 80-600 KPa (0.8-6 Bar)
Matmenys (P*G*A): 34*54*83 cm
Kavos aparato svoris: 34 kg

Dr. Coffee F2 Plus konfigūracija:

Galimybė prijungti prie vandentiekio: Yra
Dviejų momentinių kaitinimo elementų vandens sistema: Yra
Dviguba vandens siurblio sistema: Yra
Kavos malūnai: 2 malūnai su plokščiosiomis keraminėmis girnomis
Dvigubos miltelių talpos: Yra
Atskiras karšto vandens piltuvėlis: Yra
Išankstinis pakaitinimas: Automatinis įsijungimas ir išsijungimas
Ekranas: 10.1 colių spalvotas jutiklinis ekranas
Kava pagal individualius nustatymus: Taip
Galimybė programuoti savo receptus: Yra
Karštas vanduo: Taip
Standartinis gėrimų pasirinkimas: 24 gėrimai
Kavos ruošimo sistemos medžiaga: Metalas
Galimybė nuimti kavos ruošimo sistemą: Yra, modulinė sistema
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus: Yra
Galimybė reguliuoti pieno putos gaminimo laiką bei temperatūrą: Yra
Automatinė pieno sistemos prasiplovimo funkcija be žmogaus įsikišimo: Yra
Kavos dozavimo diapazonas: nuo 7 iki 21 gramo

 

 

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

300 puodelių

Vandentiekio jungtis

Yra

Pupelių indas

2*1200 g

Miltelių indas

Numatytas

Vandens rezervuaras

4 litrų

Variantai

F2 PLUS standartinis, F2 PLUS su MDB protokolu