-15%
 

Prabangios kavos pupelės Bazzara “Panafricana”, 1 kg

32.21 

Pajuskite neprijaukintu grožiu viliojančią Afriką ir atraskite paslaptingus laukinės gamtos aromatus besimėgaudami neprilygstama 100% arabika. Žmogaus ir gamtos ryšį atgaivinanti kava nukels Jūs į įspūdingo kraštovaizdžio vietas su didžiosiomis savanomis, atogrąžų miškais ir stulbinama augalų bei gyvūnų įvairove.

Gaivios citrusinių vaisių bei svaiginančios vyno natos išryškina šiltus afrikietiškus aromatus ir nuspalvina nuotaiką nepakartojama žmonijos lopšio krašto magija. Tai unikali, “Panarabica” serijai priklausanti kava.

Trys prabangūs “Panarabica” mišiniai: “Panamericana”, “Panafricana” bei “Panasiatica” – tai pusiausvyros ir kontrastų triumfas bei trijų žeminų tradicijas apimanti patirtis. Unikalus kavos mišinių trio atspindi kelionės po trys pasaulio žemynus maršrutą ir gurkšnis po gurkšnio nukelia kavos mėgėjus į paslaptimis bei gamtos stebuklais žavinčią Ameriką, žmonijos lopšio širdį Afriką bei senovės tradicijomis alsuojančią Aziją.

Leiskitės į nepakartojamų potyrių kelionę ir atraskite naujus skonių horizontus prisiliesdami prie tolimų kraštų kultūrinio paveldo. Kiekvienas šios ypatingos kelionės gurkšnis atskleidžia užburiančius kavos aromatus bei išskirtines skonio natas.

Mišinys: 100% rinktinė arabika
Tipas: prabangi “Panarabica” serijos kava
Skrudinimas: vidutinis
Aromatas: citrusinių vaisių, gėlių ir likeriško saldumo aromatas
Kilmė ir kavos pupelių rūšys: Etiopija, Kenijos AA, Ugandos Natural Dr, drėgno apdorojimo arabika iš Kongo (washed), drėgno apdorojimo arabika iš Ruandos (washed), Burundžio drėgno apdorojimo arabika (washed), Tanzanijos AA, drėgno apdorojimo arabika iš Malavio (washed), Zimbabvės AA.

Produkto kodas: 01212 Kategorija: Žyma:
 

Papildoma informacija

Kavos rūšis

100% Arabika