-20%
 

Prabangios kavos pupelės Bazzara “Panafricana”, 1 kg

30.32 

Neprijaukintu grožiu viliojanti Afrika ir paslaptingi gaivališkos laukinės gamtos aromatai, besiskleidžiantys puodelyje nepriekaištingos kokybės 100 % arabikos. Harmoningą žmogaus ir gamtos ryšį atgaivinanti kava nukels Jus į įspūdingo kraštovaizdžio vietas su didžiosiomis savanomis, atogrąžų miškais ir stulbinama augalų bei gyvūnų įvairove.

Gaivios citrusinių vaisių bei svaiginančios vyno natos išryškina šiltus afrikietiškus aromatus, užburdamos nepakartojama žmonijos lopšio krašto magija. Tai unikali, išskirtinei „Panarabica“ serijai priklausanti kava.

Trys prabangios rinktinės arabikos „Panarabica“ mišiniai: „Panamericana“, „Panafricana“ bei „Panasiatica“ – tai pusiausvyros ir kontrastų triumfas bei trijų žemynų tradicijas apimanti patirtis. Unikalus kavos mišinių trio atspindi kelionę po tris pasaulio žemynus ir gurkšnis po gurkšnio nukelia kavos mėgėjus į paslaptimis bei gamtos stebuklais žavinčią Ameriką, žmonijos lopšio širdį Afriką bei senovės tradicijomis alsuojančią Aziją.

Leiskitės į nepakartojamų potyrių kelionę ir atraskite naujus skonių horizontus, prisiliesdami prie tolimų kraštų kultūrinio paveldo. Kiekvienas šios ypatingos kelionės gurkšnis atskleidžia užburiančius kavos aromatus bei išskirtines skonio natas.

Mišinys: 100% rinktinė arabika
Tipas: prabangi “Panarabica” serijos kava
Skrudinimas: vidutinis/lėtas
Aromatas: citrusinių vaisių, gėlių ir likerio saldumo
Kilmė ir kavos pupelių rūšys: Etiopija, Kenijos AA, Ugandos Natural DR, drėgno apdorojimo arabika iš Kongo (washed), drėgno apdorojimo arabika iš Ruandos (washed), Burundžio drėgno apdorojimo arabika (washed), Tanzanijos AA, drėgno apdorojimo arabika iš Malavio (washed), Zimbabvės AA.

Produkto kodas: 01212 Kategorija: Žyma:
 

Papildoma informacija

Kavos rūšis

100% Arabika