Geriamo vandens aparatas BWT “AQA Pro 20 HCA” karštas, šaltas ir kambario temperatūros vanduo

805.00 

Šiai kompaktiškai vandens sistemai visada atsiras vietos – nesvarbu, kur ją planuojate statyti – ar rinksitės pastatomą ant stalo modelį (table-top), ar modelį su paaukštinimu (floor-standing). Kiekvienas vandens sistemos Aqua drink Pro 20 modelis pasiūlys 3 skirtingas vandens pasirinkimo galimybes. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis iš kambario temperatūros, šalto, gazuoto ar karšto vandens (skirtingose vandens sistemose – skirtingos 3 pasirinkimo galimybės). UV technologija užtikrina nepriekaištingą vandens kokybę, atitinkančią aukščiausius vandens higienos standartus.

Ant grindų pastatomas modelis turi filtro ir angliarūgštės baliono talpyklą, taip pat aparate įmontuotas 3 litrų talpos vandens nuotekų indas su vandens lygio jutikliu. Dar vienas privalumas – integruotas  klasikinio 180 ml talpos kavos puodelių laikiklis.

Magniu prisotinto vandens filtrų technologija

Patentuota BWT Magnio Techologija leidžia transformuoti įprastą stalo vandenį į nepaprasto skonio harmoniją. Higieninio saugumo sumetimais mes rekomenduojame filtrus su integruota ultrafiltracine membrana, kuri pašalina iki 99,9999 % bakterijų ir mikroplastiko dalelių iki 0,001 mm.

 

Aprašymas

Šviežias, magniu prisotintas mineralinis vanduo tiesiai iš Jūsų virtuvės čiaupo!

BWT pritaikė visas savo žinias ir patirtį, kurdami naujausios technologijos produkciją, pritaikytą net ir patiems išrankiausiems žmogaus vandens poreikiams patenkinti – ar vandens sistemą montuosite biure, ar namuose, ar maitinimo įstaigoje – BWT turi sprendimą čia ir dabar!

Ne paslaptis, jog viena svarbiausių erdvių, kur reikalingas kokybiškas ir švarus vanduo – namų virtuvė, kur po dienos darbų susirenka visa šeima. Kokie yra patys svarbiausi gero ir kokybiško maisto ir gėrimų ingredientai? Geriausia apsauga nuo kalkių nuosėdų? Geriausi sprendimai sveikatai ir aplinkai? Atsakymas yra aiškus – mineralizuotas, magniu prisotintas vanduo! BWT Aqua drink Pure komplekto dėka tokį vandenį galite turėti ir Jūs tiesiai iš savo virtuvės čiaupo.

Paverskite savo namus “Zona be butelių!“

 Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau mūsų mėlynoji planeta dėl milžiniško plastiko suvartojimo pasaulyje palaipsniui tampa “plastmasine planeta”. Kiekvienas suvartotas vandens litras naudojant naujausios technologijos BWT Aqua drink Pure vandens sistemą prisideda prie tvarios ir švarios gamtos išsaugojimo. Jeigu mes daugiau nebepirktume vandens iš plastikinių butelių – butelių gamyba, sandėliavimas ir aplinkos teršimas jais tiesiog išnyktų. Galiausiai, mes prisidėtume prie bendro aplinkos taršos sumažinimo. Taigi, tapkime atsakingesni ir grąžinkime mūsų Žemei mėlynosios planetos vardą!

Daugiau skonio!

 Pasaulyje pripažinta BWT Magnio Technologija pavers Jūsų geriamą vandenį išties unikaliu! Skonį keičiančios medžiagos, kaip chloras, sunkieji metalai bei kitos dalelės naujosios BWT technologijos dėka yra beveik visiškai pašalintos. Taip pat vanduo praturtinamas vertingu sveikatai mineralu – magniu. Rezultatas – tyras magniu prisotinto vandens skonis tampa tobulas, puikiai tinkantis paruošti kavą, arbatą ar maistui gaminti.

Gurgšnelis po gurgšnelio gerai savijautai

 Sveiktos mitybos ekspertai rekomenduoja išgerti apie 2-3 litrus vandens per dieną. Vartodami magniu prisotintą BWT Magnio Technologijos vandenį taip pat papildysite ir savo kūno magnio atsargas, taip reikalingas mūsų organizmui.

Kad aplinka taptų švaresnė

 Padaryk ką nors gero sau ir Tave supančiai aplinkai – nustok pirkti ir taip brangų vandenį iš plastikinių butelių! Vietoj to, pasikliauk protinga ir gamtai draugiška plastikinių butelių alternatyva – magniu prisotintas mineralinis vanduo tiesiai iš Tavo virtuvės čiaupo. Nenaudodamas plastikinių butelių, stipriai prisidedi prie plastikinių butelių gamybos bei su tuo susijusių milžiniškų išlaidų  mažinimo (butelių sandėliavimo, transportavimo, atliekų sistemos įvedimo).

Efektyvi apsauga nuo kalkių nuosėdų

Dėka naųjųjų BWT vandens filtrų pamiršite, kas yra kalkių nuosėdos, kurie puikiai apsaugos ir Jūsų virtuvės įrangą – kavos aparatą, virdulį ar kitą su vandeniu besiliečiantį įrenginį nuo nepageidaujamo kalkių sluoksnio.

Papildoma informacija

Vanduo

, ,

Tipas

Pastatomas ant stalo, Pastatomas ant grindų