Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “T2+ ProCore” (šaltas, kambario temp. vanduo), 80 l/h

2,790.00 

Įmontuojamas geriamojo vandens aparatas Borg & Overstrom “T2 ProCore”, tiekiantis šaltą ir kambario temperatūros vandenį – tai aukščiausios kokybės, visiškai naujos kartos vandens aparatas su čiaupu. Rafinuoto minimalistinio dizaino Borg & Overstrom T2 puikiai papildys bet kokią darbo aplinką, o jo kompaktiškas, po stalviršiu pastatomas ProCore™ modulis leis mėgautis kokybišku vandeniu kiekvieną dieną.

Dizainas
Modernus, aptakių linijų čiaupas su įmontuotu lašėjimo padėklu bei patogia, 310 mm aukščio buteliams skirta zona, pasižymi elegantiškumu bei naudojimo patogumu.

ProCore™ modulis
Itin tvirta ir kompaktiška po stalviršiu pastatomo ProCore™modulio konstrukcija užtikrina jo ilgaamžiškumą ir nereikalauja papildomos priežiūros.

Elektroninis valdymo skydelis
Antimikrobine danga padengtas jutiklinis valdymo skydelis garantuoja nepriekaištingą švarą, o speciali Bluetooth® programėlė leis įsipilti vandens be jokio kontakto su paviršiais.

Energijos taupymas
Energiją taupyti skirtas šviesos jutiklis automatiškai įjungs budėjimo režimą tuščioje patalpoje.

Ventiliacijos komplektas
Lengvai montuojamas ventiliacijos komplektas padidina ProCore™ modulio efektyvumą ir yra įskaičiuotas į pasiūlymą.

Dry Chill® šaldymo technologija
Patentuota Dry Chill® šaldymo technologija efektyviai vėsina vandenį be jokio sąlyčio su oru, užkerta galimybę bakterijoms veistis ir užtikrina gaivų vandens skonį. Be to, Dry Chill® taupo energiją ir išjungia prietaisą kai atsiranda vandens pratekėjimo pavojus.

Patentuota Totality® technologija
Patentuota Borg & Overström Totality® technologija užtikrina puikų vandens skonį bei kokybę, o aukščiausi higienos standartai bei pažangiausi inžineriniai sprendimai leidžia sumažinti bakterijų skaičių iki 99.999%.

Sertifikuota antimikrobinė, antipatogeninė dezinfekavimo procedūra Sterizen®
Visi Borg & Overström vandens dozatoriai yra sterilizuojami naudojant unikalią, sertifikuotą Sterizen® procedūrą, kurios neturi joks kitas prekės ženklas.

Pažangi UV apsauga Viovandt™ (papildoma funkcija – neįskaičiuota)
Integruota  Viovandt™ UV apsauga – tai šiuolaikiškas būdas užtikrinti nepriekaištingą vandens kokybę. Energiją taupanti LED-UV sistema sunaikina įvairaus tipo bakterijas ir užkerta kelią virusams, pelėsiui bei kitoms mikrodalelėms. Į šią sistemą taip pat įeina ir kai kurios papildomos Borg & Overström Totality® metodikos elementai. Viovandt™ UV apsaugos funkciją galima pasirinkti papildomai.

Techniniai duomenys:
Šalto vandens temperatūra: 2-11°C;
Vanduo: šaltas, kambario temperatūros;
Spalva: juoda arba nerūdijančio plieno;
Našumas: 80 l/h;
Čiaupo aukštis (buteliui skirta zona): 31 cm.;
Vandens sistemos tipas: Dry Chill®;
UV Viovandt™: neįskaičiuotas

T2 ProCore brošiūra>>

Išvalyti
 

Papildoma informacija

Vanduo

,

Tipas

Įmontuojamas į stalviršį, Įmontuojamas

Spalva

Juoda, Nerūdijančio plieno

Našumas

80 l/h