-3%
 

Vandens filtras Jura “Claris Pro Blue”

33.99 

98 % kavos sudaro vanduo. Kuo geresnė vandens kokybė, tuo grynesnis ir mažiau kavai nebūdingų atspalvių turintis aromatas. CLARIS patikimai filtruoja vandenį, lieka tik tai, kas reikalinga puikiai kavai paruošti – grynas vanduo, kad galėtumėte mėgautis tikra kava.

Nauja apsaugos formulė sukurta specialiai moderniems kavos aparatams, atsižvelgiant į vieno mygtuko paspaudimo cappuccino ruošimo funkciją. Į formulę įtrauktas mineralas, kuris suriša kalcio karbonatą.

Taigi jis nepatenka į kavos aparato vandens sistemą ir apsaugo vamzdelius nuo užsikišimo, net jei kava dažnai ruošiama naudojant garus.
EUR 26,99*

* Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Tačiau CLARIS filtras gali dar daugiau: jis ne tik neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, bet ir pašalina daugelį tų medžiagų, kurios gadina kavos kvapą ir skonį, o mineralai ir fluoridai, kurie svarbūs sveikatai, lieka.

CLARIS vandens filtro veikimas pagrįstas profesionaliu aukštyn tekančio vandens valymo principu. Ruošiant kiekvieną porciją, paskleidžiamos filtro granulės, kad veikimas būtų ypač efektyvus. Vanduo kiekvienu atveju yra šviežiai išfiltruojamas, jis neužsistovi ir jame nesikaupia bakterijos.

Jeigu CLARIS filtras tinkamai naudojamas, kalkių nuosėdų papildomai šalinti nereikia. Todėl aparatu paprasta naudotis, jo priežiūra nereikalauja brangaus laiko. Kadangi vamzdeliai ir šildymo elementai išlieka švarūs, o siurblyje neatsiranda kalkių nuosėdų, aparatą galėsite naudoti daug ilgiau, tuo pačiu mėgausitės kokybiškais kavos gėrimais.

Dėl struktūros ir srauto paleidimo ypatumų tik originalūs CLARIS vandens filtrai visiškai tinka JURA kavos aparatams.

CLARIS Blue filtras tinka visiems JURA kavos aparatams, kurių filtro laikiklis vandens talpykloje yra mėlynos spalvos.

Produkto kodas: 71702 Kategorija: Žyma: