Pieno šaldytuvas JURA Cool Control Black 1 l

249.00 

Cool Control – 4 °C pienas tobulai kavai ruošti
Iš vidaus ir iš išorės atnaujintas „Cool Control“ užtikrina dar geresnį madingų kavos gėrimų su pienu skonį.
Pažangus pieno šaldytuvas pamalonins ne tik reikliausių kavos mylėtojų skonį, bet ir akį.
Ideali 4 °C laipsnių pieno temperatūra ir optimali švara leis nepriekaištingai paruošti bet kokios rūšies kavos gėrimą.
Elegantiškas dizainas, patvarios medžiagos, aukštos kokybės aliuminio detalės ir patogus valdymas „Cool Control“ šaldytuvą paverčia tobulu priedu, tinkančiu bet kuriam automatinam kavos aparatui.

Genialus dizainas
„Cool Control“ dizainas pasižymi charakteringomis JURA prietaisų dizaino ypatybėmis, paprastomis valdymo funkcijomis ir optimalia higiena. „Cool Control“ pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojamas vientisas, tvirtas aliuminio dangtelis, turi elegantiškas ventiliacijos angas. 1,0 l „Cool Control“ pasižymi subtiliu minimalistiniu dizainu, kuris dera prie bet kokio JURA kavos aparato.

Idealios temperatūros pienas
Iš „Cool Control“ šaldytuve laikomo pieno kaskart ruošdami madingus kavos gėrimus, pvz., flat white, sukursite šviežią, tirštos konsistencijos pieno putą. Tokį rezultatą užtikrina palaikoma optimali 4° C pieno temperatūra. Nuolatinis bevielis ryšys* tarp „Cool Control“ ir automatinio kavos aparato ir naujai įdiegta lygio indikatoriaus funkcija leis naudotojui laiku pranešti, kada šaldytuvą reikia pripildyti pieno.

Patogumas
Pieno galima įpilti lengvai ir greitai neišimant pieno konteinerio, o pieno temperatūrą matysite skaitmeniniame ekranėlyje pakėlę aliuminio dangtelį.

Optimali švara
Tikslios jungtys užtikrina, kad iš „Cool Control“ į puodelį tekėtų tik švarus pienas. Nuo aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno konteinerio iki išsiurbimo vamzdelio – visus komponentus, kurie turi sąlytį su pienu, galima plauti indaplovėje, todėl labai lengva palaikyti prietaiso švarą.
nerūdijančiojo plieno konteineris
silikono žiedas
dangtelis
metalinis vamzdelis
adapteris

Techniniai duomenys
Talpos tūris 1,1 l
Maitinimo laido ilgis 1,8 m
Įtampa 100 – 240 V ~
Dažnis 50 – 60 Hz
Svoris 1,9 kg
Plotis 14,4 cm
Aukštis 22,5 cm
Gylis 21,7 cm
Gaminio numeris 24071

Produkto kodas: 24055 Kategorija: Žymos: ,