Puodelių šildytuvas JURA

199.00 

Visada karšta kava
Kavą skaniausia gerti, kai ji karšta. Štai kodėl visi profesionalai prieš ją patiekdami visuomet pašildo puodelius. Jeigu karšta kava supilama į šaltus puodelius, tuomet ji iškart atvėsta. Tiesa sakant – per daug.
Beje, pašildytuose puodeliuose aromatas atsiskleidžia pilnai. Elegantiškas, siauras JURA puodelių šildytuvas – puikus priedas prie bet kurio automatinio kavos aparato. Dėl dviejų kaitinimo elementų nuolatos palaikoma apie 55°C temperatūra – ideali liepsnojančiam espresso puodeliui ar cappuccino kavai su aksomine pieno puta.

Produkto kodas: 72229 Kategorija: Žyma:
 

Aprašymas

Optimalus prietaiso dydis

Siauras puodelių šildytuvas neužima daug vietos, o abu aparato stalčiukai užsidaro švelniai ir tyliai. Jame telpa visi puodeliai neviršijantys 90 mm diametro ir 110 mm aukščio. Į kiekvieną stalčiuką galima sudėti 5 espresso (57 mm), 4 kavos (66 mm) ir 6 cappuccino (90 mm) puodelius. Uždarius stalčiukus neprarandama šiluma ir puodeliai apsaugomi nuo dulkių.

Pašildyti puodeliai – visuomet po ranka

Galimybė programuoti šildytuvo įsijungimo ir išsijungimo laiką liudija modernaus aparato atidumą aplinkai. Lengvai galite pasirinkti, kada aparatas pašildys puodelius Jūsų rytinei kavai.

55°C – tobula temperatūra puodeliams
Du kaitinimo elementai šildytuve palaiko pastovią 55° C temperatūrą – tai yra ideali puodelio temperatūra tiek ugningam espresso, tiek karūnuotai pieno puta cappuccino kavai paruošti. Puodelio šildytuvo viršuje yra papildomas puodeliams pasyviai šildomas aliumininio padėklas.

Optimali talpa
Siauras puodelių šildytuvas neužima daug vietos, o abu aparato stalčiukai užsidaro švelniai ir tyliai. Jame telpa visi puodeliai neviršijantys 90 mm diametro ir 110 mm aukščio. Į kiekvieną stalčiuką galima sudėti 5 espresso (57 mm), 4 kavos (66 mm) ir 6 cappuccino (90 mm) puodelius. Papildomas padėkliukas viršuje sukuria daugiau vietos puodeliams.

Šilti puodeliai kuomet jų reikia
Programuojamas įsijungimo ir išsijungimo laikas leidžia taupyti elektros energiją – tai rodo prietaiso ekologiškumą. Šildytuvo darbas lengvai priderinamas prie Jūsų poreikių, todėl šilti puodeliai – visuomet po ranka. Jeigu prietaiso išsijungimo laikas nėra nustatytas, jis vis tiek automatiškai išsijungia po 12 valandų nepertraukiamo darbo.

Techniniai duomenys
Maitinimo laido ilgis 1,1 m
Pajėgumas 60 W
Įtampa 120 – 240 V ~
Dažnis 50 – 60 Hz
Svoris 3,8 kg
Plotis 12,2 cm
Aukštis 30,6 cm
Gylis 34,9 cm