Naudotas kavos aparatas Melitta Variansa – sidabrinis

289.00 

Naudotas kavos aparatas Melitta Varianza F57/0-101 CSP sidabrinės spalvos nudžiugins mėgstančius įvairovę ir nepakartojamą skonį. „F57“ turi ne vieną išskirtinumą, tačiau labiausiai kavos gurmanus džiuginantys yra galimybė pasiruošti gėrimą iš skirtingų kavos pupelių su integruotu Melitta šaukšteliu, galimybė mėgautis 10 skirtingų kavos receptų, patogus TFT ekranėlis ir žinoma tai, kas sukuria nepakartojamą skonį – My Bean Select® technologija! Tai kompaktiškas ir galingas kavos aparatas iš pasaulyje pripažinto buitinės technikos gamintojo – Melitta!

Kavos aparato tipas: automatinis

Ruošiami gėrimai:

  • Americano, Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Juoda kava, Latte, Latte Macchiato, Lungo, Ristretto
  • Karštas pienas, Karštas vanduo, Pieno puta

Priežiūros programos:

  • Nukalkinimo programa
  • Pieno sistemos valymo programa
  • Valymo programa
  • Automatinis skalavimas

Vandens talpa: 1.2 l
Kavos pupelių talpa: 125 g
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (-iki): 135 mm
Reguliuojama temperatūra: 3 lygiai (87°/90°/93°)
Išankstinio sudrėkinimo funkcija (Pre-brewing): yra
Kavos receptų skaičius: 10
Kavos stiprumo lygiai: 3
Kavos piltuvėlis: 1 arba 2 puodeliams

Neturime

Produkto kodas: FJB-N-010 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

My Bean Select®

Melitta „F57“ kavos aparatai turi My Bean Select® technologiją – kiekvienam gėrimui sumalamas tik tai poricjai reikalingas kiekis. Šios technologijos dėka kiekvienas puodelis gėrimo bus paruoštas tik iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Šis aparatas taip pat turi ir į 125 gramų kavos talpą integruotą matavimo šaukštą. Šio paprasto technologinio sprendimo pagalba galėsite išbandyti naujas kavos pupeles – nesivarginant bandant išimti kavos pupelių talpoje jau esančias. Tiesiog Melitta šaukšteliu pasemkite norimų išbandyti pupelių, įdėkite šauktą į aparatą ir pasiruoškite norimą gėrimą. Ši technologija nudžiugins mėgstančius dažnai išbandyti naujų kavos pupelių skonį – paprasta, patogu ir greita!

MULTIFUNKCINIS PIENO PLAKTUVAS

Šis kavos aparatas turi multifunkcinį pieno plaktuvą, kuris leis paruošti du puodelius epsresso ar juodos kavos, lattee ar cappuccino ir paruoš karštą vandenį. Visa tai kavos aparatas atliks vieno mygtuko paspaudimu ir Jums nereikės perstumti pudellio nuo kavos ruošimo snapelio prie pieno putų plaktuvo. Po šiuo snapeliu puikiai tilps tiek puodelis espresso, tiek auškta latte stiklinė!

10 GARDŽIAUSIŲ RECEPTŲ

Intuityvus aparato valdymas leis vieno mygtuko papsaudimu pasiruošti pageidaujamo dydžio gėrimus – espresso, café crème, cappuccino ir latte macchiato. Dar šešis gėrimus galima pasiruošti pasirinkuos juos dideliame ekranėlyje – ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, latte, café au lait. Šis aparatas tikrai patiks mėgstančius mėgautis skirtingais kavos gėrmais kiekvieną dieną!