Kavos Aparatas JURA „GIGA X8 Gen II Aluminium Black“

7,249.00 

Kavos aparatas JURA GIGA X8 – naujos kartos automatinis  kavos aparatas profesionaliam naudojimui.  Efektyvus ir pažangus, jį lengva prižiūrėti. Dvigubas snapelis suprojektuotas atsižvelgiant į profesionalių naudotojų poreikius ir reikalavimus. Lašėjimo padėklą galima plauti indaplovėje ir lengvai išimti tik viena ranka. Aparatą paprasta valdyti – jutiklinis ekranas yra intuityvus.

Vienu mygtuko paspaudimu galėsite paruošti:  Ristretto, 2 x Ristretto, Espresso, 2 x Espresso, Juodą kavą, 2 x Juodos kavos, Cappuccino, 2 x Cappuccino, Caffè Latte, 2 x Caffè Latte, Caffè Barista, 2 x Caffè Barista, Lungo Barista, 2 x Lungo Barista, Espresso Doppio, Espresso Macchiato / Macchiato, 2 x Espresso macchiato / Macchiato, Latte Macchiato, 2 x Latte Macchiato, Flat white, 2 x Flat white, porcija pieno, 2 x porcijos pieno, kavinukas kavos, karštas vanduo, Karštas vanduo arbatai, malta kava, ypatinga kava, 2 x ypatinga kava.

• Nemokamas kavos aparato pajungimas;
• Nemokamas kavos meniu sudarymas ir programavimas;
• Nemokamas pristatymas

Garantija: 24 mėn.

Produkto kodas: 15387 Kategorijos: ,
 

Aprašymas

Pažangiausios technologijos tobulam malonumui

Viskas, ko reikia, yra naujojo „GIGA X8“ viduje: Du ypač efektyvūs keraminiai diskiniai malūnėliai užtikrina patikimo malimo rezultatus daugelį metų, yra tikslūs, nuoseklūs ir vienodi. Aukščiausio lygio naujovė suteikia kai ką labai ypatingo. A.G.A.© (automatinis malūnėlio reguliavimas) – elektroniniu būdu kontroliuojama automatinio reguliavimo sistema. Impulsinis plikymo procesas (P.E.P.®) optimizuoja plikymo laiką mažiems gėrimams, o „CLARIS Pro Smart“ tiekia aukščiausios kokybės vandenį, kad galėtumėte išgauti gryną skonį, kartu su išmaniąja vandens sistema (I.W.S.®).

„GIGA X8“ turi modernų reguliuojamo aukščio dvigubą snapelį, kuris dėl smulkios putos technologijos tobulai užbaigia populiarius gėrimus su pienu arba pieno puta. Greičio funkcija užtikrina specialią kavą rekordiniu greičiu.

Didesnis galingumas kartu su aukščiausia kokybe – tai naujasis „GIGA X8“. Trumpą 4,3 colio raiškų spalvotą jutiklinį ekraną nesudėtinga perprasti ir jis yra visiškai intuityvus. Lašėjimo padėklą galima plauti indaplovėje, lengvai išimti, ištuštinti ir iš naujo įstatyti tik viena ranka. Gravitacijos centras idealiai nustatytas, kad kava neišsilietų. Paprasta, švaru, greita, patogu – ši 5 žvaigždučių koncepcija yra įtraukta iki pat paskutinės detalės.

TÜV sertifikuotos higienos garantija

Naujojo „GIGA X8“ priežiūra yra tokia pat paprasta, logiška ir intuityvi, kaip ir jos valdymas. Originalūs „JURA“ priežiūros produktai ir integruota skalavimo ir valymo programa užtikrina TÜV sertifikuotą higieną vienu mygtuko paspaudimu. Pieno sistemą taip pat labai paprasta išvalyti. Visiškai automatinis procesas prasideda vos palietus ekraną ir užtikrinama tobula švara. Tvirtą dvigubą snapelį galima išardyti vos keliais paprastais veiksmais. Pieno snapeliai priekyje lengvai pasiekiami ir, reikalui esant, lengvai keičiami.

Toks pat individualus, kaip ir jūsų poreikiai

Nesvarbu, ar veikia kaip atskiras automatinis kavos aparatas ar yra patobulintas tinkamais priedais, tokiais kaip puodelio šildytuvas arba apskaitos sistema, pavyzdžiui, „GIGA X8“ gali būti naudojamas norint sukonfigūruoti tobulą išbaigtą kavos sprendimą bet kokiai programai. Jis taip pat gali patogiai prisitaikyti prie didėjančių reikalavimų.

Techniniai duomenys

Tipas: Automatiniai
Spalva: Juoda
Garantijos laikotarpis: 24 mėnesiai
Kavos aparatas naudoja: Kavos pupelės, Malta kava
Kavos aparato ekranėlis: Spalvotas
Kavos aparato meniu kalba: anglų, estų, latvių, lenkų, lietuvių, rusų, vokiečių
Vandens talpos tūris: 5 l
Kavos pupelių talpa: 650 g
Pieno sistemos tipas: Automatinė pieno sistema su žarnele
Kavos malūnėlio tipas: Keraminis
Juodų kavų kiekis paruošiamas vienu metu: 2
Kavos gėrimų su pienu kiekis paruošiamas vienu metu: 2
Programuojamas kavos kiekis: Taip
Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?: Taip
Ar kavos aparatas ruošia karštą pieną?: Taip
Reguliuojamas kavos stiprumas: Taip
Maksimalus išsaugomų receptų skaičius: 12
Maksimalus puodelių aukštis: 159 mm
Programuojama vandens temperatūra: Taip
Nukalkinimo programa: Taip
Pieno sistemos valymo programa: Taip
Valymo programa:Taip
Automatinis skalavimas: Taip
Kavos tirščių talpa puodeliais: 40
Reguliuojamas kavos kiekis: Taip
Galia: 2300 W
Vandens pompos slėgis: 15 BAR
Gylis: 49.7 cm
Aukštis: 56.5 cm
Plotis:37 cm
Kilmės šalis: Šveicarija
Svoris: 22 kg

Papildoma informacija

Rekomenduojama dienos norma

200 puodelių

Pupelių indas

2*650 g

Vandens rezervuaras

5 litrų