Naujų, gerų, automatinių kavos aparatų nuoma

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

Kavos aparatų nuoma biurams

Kavos aparatų nuoma tai puikus būdas organizuoti kokybišką kavos pertraukėlę Jūsų darbuotojams, svečiams ir klientams. Skanu, paprasta ir ekonomiška! Espresso, Cappuchino, Latte – ragaukite vis naują kavą kasdien. Patikėkite rūpesčius mums ir mėgaukitės tobulo skonio kava, paruošta vienu mygtuko paspaudimu! Atvyksime, sumontuosime ir prižiūrėsime kavos aparatą – nemokamai. Esame pasiruošę padėti, užtikrinsime, kad darbo diena biure prasidėtų su skanios kavos puodeliu! Dirbame nuo 2007 metų, turime 5 žvaigždučių įrangos aptarnavimo centrą bei profesionalią meistrų komandą. Mumis pasitiki didžiausi kavinių bei restoranų tinklai, atstovaujame Belgijos kavos gamintoją MIKO Coffee Service, kuris kavos maišymo bei skrudinimo verslą vysto nuo 1801 metų. Per metus Miko Coffee savo klientams sumontuoja daugiau nei 5000 kavos aparatų. Šiais aparatais kasdien pagaminama daugiau nei milijonas puodelių kavos. Savo klientams galime pasiūlyti plačiausią priedų prie kavos asortimentą, o pageidaujantiems – sumontuoti vandens sistemas.
Gaukite viską iš vienų rankų ir mėgaukitės skania, ilgaamžių tradicijų įkvėpta kava!

Suprogramuosime kavos aparatą pagal individualius poreikius

Sugedusį aparatą pakeisime nemokamai tą pačią darbo dieną

Pasirūpinsime kokybiška kavos aparatų priežiūra ir aptarnavimu

Gedimo atveju serviso specialistas atvyks per 3 valandas darbo metu

Greitas kavos tiekimas iš 200+ metų patirties turinčio gamintojo

Viskas iš vienų rankų

Viskas iš vienų rankų – kavos aparatas, kava, priedai, vandens sistema

Kokio dydžio Jūsų biuras?

Nuomai siūlome naujus, gerus automatinius kavos aparatus, individualiai aptarsime visas sutarties sąlygas. Rinkitės kavos aparatą priklausomai nuo Jūsų įmonės poreikių bei darbuotojų ofise skaičiaus. Sutartu laiku kavos aparatą pristatysime į biurą, išmokysime juo naudotis, pademonstruosime galimybes. Negalite išsirinkti ar turite individualius poreikius? Tiesiog susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Ofisams siūlomi kavos aparatai

Melitta F57/0-101 VARIANZA CSP
iki 5 darbuotojų
Kavos aparatas Melitta

Kavos aparatas nudžiugins mėgstančius įvairovę ir nepakartojamą skonį. „F57“ turi ne vieną išskirtinumą, tačiau labiausiai kavos gurmanus džiuginantys yra galimybė pasiruošti gėrimą iš skirtingų kavos pupelių su integruotu Melitta šaukšteliu, galimybė mėgautis 10 skirtingų kavos receptų, patogus TFT ekranėlis ir žinoma tai, kas sukuria nepakartojamą skonį – My Bean Select® technologija! Tai kompaktiškas ir galingas kavos aparatas iš pasaulyje pripažinto buitinės technikos gamintojo – Melitta!
Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Melitta F57/0-101 VARIANZA CSP sidabrinis

My Bean Select technologija (125g pupelių konteineris + šaukštelis antrai pupelių rušiai )
One Touch Venturi-System pieno plakimo technologija
Po kiekvieno malimo išsivalanti kavamalė
Išankstinio sudrėkinimo funkcija (Pre-brewing)
TFT spalvotas ekranėlis
10 kavos gėrimo receptų
3 kavos stiprumo lygiai
Kavos kranelis 1 arba 2 puodeliams
Reguliuojamas kavos kranelio aukštis iki 140mm
Reguliuojama temperatūra – 3 lygiai (87°/90°/93°)
Elektroninis valdymas
Gėrimo kiekis – 25 – 220 ml
Spaudimas – 15 Bar
Vandens bako talpa – 1,2l
Garantija – 24mėn.
(A x P x G): 35.2 x 25.5 x 47.3 cm

Kavos aparatas naudoja kavos pupeles, gamina 10 kavos rūšių.

Prietaiso mygtukais galite pasirinkti 4 klasikines – „Espreso“, „Café Crème“, „Cappuccino“ ir „Latte Macchiato“ vos vienu mugtuko palietimu. Naudodami receptų funkciją galite ruošti dar 6 specialius kavos receptus: „Ristretto“, „Lungo“, „Americano“, „Espresso Macchiato“, „Café Latte“, „Café au Lait“.

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

JURA “E8 Touch”
5-15 darbuotojų
Kavos aparato Jura E8 nuoma

Vienu mygtuko paspaudimu galėsite paruošti stulbinamą įvairovę kavos gėrimų – nesvarbu, ar naudojate funkciją „One Touch Cappuccino“ (kapučino paruošimas vienu palietimu) ar vandens tiekimo impulsiniu būdu technologiją (P.E.P.®). Sėkmingiausias automatinis kavos gėrimų aparatas JURA istorijoje nuo šiol pasižymi dar paprastesniu naudojimu, dar didesne galimų paruošti kavos gėrimų įvairove ir dar stilingesniu dizainu.
Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Priekyje įtaisyti mygtukai ir pažangus TFT ekranas užtikrina neįtikėtinai paprastą kavos aparato valdymą, o dėl integruotų priežiūros programų bei nuimamo pieno ruošimo antgalio be vargo palaikysite idealią švarą. „CLARIS Smart“ užtikrina tobulą vandens kokybę ir skonio grynumą. Dar niekada nebuvo taip lengva naudoti filtrą – dėl išmaniosios vandens sistemos (I.W.S.®) vandens filtras aptinkamas automatiškai.

Kapučinatorius G2

Tai profesionalus itin smulkios putos gaminimo prietaisas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kuris stulbinamai atrodo ir yra malonus liesti. Jis specialiai sukurtas įvairiems kavos gėrimams su pieno puta ruošti. Kaskart juo paruoštas cappuccino ir kiti kavos gėrimai turės tobulai tirštos konsistencijos putą.

Dar stilingesnis

Išskirtinis, griežtų linijų vandens talpos dizainas. Vandens talpos metalinė rankena pabrėžia aukštą gaminio kokybę, o chromuotas padėklas – ideali vieta tobulos kavos puodeliui. Visas šias savybes vainikuoja tiesiog puiki išvaizda.gėrimus, taip pat espresso doppio ir espresso macchiato.

P.E.P.® technologija leidžia profesionaliai paruošti neprilygstamo skonio espresso gėrimus

Keletas integruotų pažangiausių technologijų leidžia išgauti neprilygstamą skonį tiek ruošiant klasikinius, tiek madingus kavos gėrimus: AromaG3 malūnas kavos pupeles dabar sumala dvigubai greičiau išlaikydamas visą jų aromatą. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja mažo kiekio kavos gėrimų paruošimo laiką ir užtikrina tobulai sodrų ristretto ir espresso skonį bei aromatą.

Techniniai duomenys

One-Touch function: Taip
Intelligent Water System (I.W.S.®): Taip
Suderinama su J.O.E.®: Taip
Bevielio ryšio jungtis: Taip
Kavos ruošimo technologija impulsiniu būdu P.E.P.®: Taip
Sumani kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©): Taip
Kavos malūnėlio tipas: Multi-level AromaG3 grinder
Aukšto slėgio vandens pompa, 15 bar: 1
Greita vandens kaitinimo sistema: 1
JURA aksominės putos technologija: Taip
Priežiūros programos būsenos rodymas: Taip
Integruotos prasiplovimo, valymo ir nukalkinimo programos: Taip
Integruota kapučinatoriaus praplovimo ir valymo programa: Taip
Sertifikuota TÜV:  Taip
Vandens filtras: CLARIS Smart
Energijos taupymo sistema (E.S.M.©): Taip
Zero-Energy Switch or power switch: Taip
Ekranėlis: Spalvotas ekranas
Vandens talpos tūris: 1,9 l
Kavos pupelių talpa: 280 g
Kavos tirščių talpa puodeliais: 16
Įtampa:  230 V ~ / 1450W
Budėjimo režimu vartojama energija: 0 W
Svoris: 9,8 kg
Plotis: 28 cm
Aukštis: 34,6 cm
Gylis: 44,4 cm
Gaminio numeris: 15247

Kavos aparatas naudoja kavos pupeles, maltą kavą.
Individualiai programuojamos kavos gėrimų rūšys: 15

Paruošimas vieno mygtuko paspaudimu:
Ristretto
2 x Ristretto
Espresso
2 x Espresso
Espresso doppio
Juoda kava
2 x Juoda kava
Ypatinga kava
Cappuccino
Latte macchiato
Flat white
Espresso macchiato / Macchiato
Porcija pieno
Karštas vanduo
Karštas vanduo žaliajai arbatai

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

JURA „WE8“
20-30 darbuotojų
JURA WE8 nuoma

Vertinantiems kokybę, platų kavos gėrimų pasirinkimą ir estetiką. Kai klientai, darbuotojai ir lankytojai gali mėgautis išskirtinės kokybės kava, biuro atmosfera dvelkia ramybe, įkvepia bendrauti ir gerina darbingumą. 3 litrų tūrio vandens talpa, 500 g tūrio kavos pupelių talpa ir 25 porcijoms pritaikyta kavos tirščių talpa – šis elegantiškas, profesionalus kavos aparatas idealiai tinka ten, kur per dieną išgeriama apie 30 kavos gėrimų.
Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Naujoviškos technologijos sukelia tikrą mėgavimosi kava revoliuciją. Funkcija „One-Touch“ leidžia vieno mygtuko paspaudimu ruošti madingas kavas – pvz., latte macchiato, flat white ar cappuccino. Priekyje išdėstyti mygtukai ir šiuolaikiškas TFT ekranėlis užtikrina, kad aparatą valdyti būtų neįtikėtinai paprasta net ir nepatyrusiems naudotojams.

Pažangiausios technologijos – tobulo malonumo akimirkai

WE8 suteikia galimybę ruošti 12 skirtingų rūšių kavos gėrimus. JURA ištobulino nedideliais kiekiais ruošiamų kavos gėrimų procesą, todėl WE linijos kavos aparatais paruošti gėrimai visada atitinka profesionalių baristų darbui taikomus standartus. Šešių lygių „AromaG3“ malūnėlis užtikrina, kad kavos pupelės sumalamos optimaliai. Jos visuomet malamos šviežiai – greitas, bet švelnus procesas leidžia išsaugoti kavos aromatą. JURA sukurta vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja kavos ruošimo laiką. Ruošiant ristretto arba espresso, vanduo kavai ruošti tiekiamas trumpais intervalais. WE8 funkcija „One-Touch“ leidžia vienu paspaudimu ruošti madingus kavos gėrimus su pienu ir pieno putomis – Jums neprireiks perkelti puodelio.

TÜV sertifikatu įvertintos higienos garantija

Darbo vietoje būtina rūpintis švara ir higiena, todėl integruotos skalavimo ir valymo programos bei specialiai JURA kavos aparatams sukurtos valymo priemonės užtikrina tobulą higieną vos vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat lengvai ir greitai išvaloma ir pieno sistema. „TÜV Rheinlan“ sertifikatu įvertinta visapusė higienos sistema užtikrina – WE linijos aparatai puikiai tinka vietoms, kuriose vadovaujamasi RVASVT* principais.
* Rizikos veiksnių analizė ir svarbieji valdymo taškai

Prisitaikymas prie kiekvieno Jūsų poreikio

Žmonių poreikiai skiriasi, todėl WE8 siūlo daugybę programavimo parinkčių ir galimybę aparatą pritaikyti prie savo norų. Sumalamos kavos ir vandens kiekį galima reguliuoti pagal asmeninius pageidavimus ir naudojamų puodelių ar stiklinių dydį. Taip pat suteikiama galimybė parinkti konkrečius kavos gėrimus, išjungiant kitų gėrimų ruošimo funkciją. Pageidaujant galima pasirinkti, kad kavos gėrimų nustatymus ar gėrimo nustatymą pagal puodelio tūrį būtų leidžiama keisti tik nuspaudus tam tikrą mygtukų kombinaciją.

JURA standartai

Kintamo dydžio kavos ruošimo kamera – 16 g
Sumani kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©)
Sumani kavos ruošimo pašildymo sistema
Aukšto slėgio vandens pompa
Greita vandens kaitinimo sistema
Nepriklausomos vandens tiekimo sistemos
Nulašėjimo padėklo elektroninė kontrolė
Priežiūros programos būsenos rodymas
Integruotos prasiplovimo, valymo ir nukalkinimo programos
Nustatomas vandens kietumas
1 arba 2 espresso puodeliai vieno proceso metu
TUV sertifikuota JURA higiena
Vandens fitras LARIS Pro Smart / CLARIS Smart
Zero-Energy Switch ir/arba klasikinis įtampos jungiklis

Privalumai

Suderinama su J.O.E.®
Kavos malūno tipas
Aroma G3 malūnėlis
Kavos malūnų kiekis
Kavos ruošimo technologija impulsiniu būdu P.E.P.®
Piltuvėlis maltai kavai
Sumaltų kavos pupelių atpažinimo sistema papildo kavos gėrimų įvairovę

Parametrų ir programavimo nustatymai

Programuojamas vandens kiekis
Vandens kiekis gali būti keičiamas kiekvienam ruošimui
Programuojamas kavos stiprumas (lygiais)
Kavos stiprumas gali būti keičiamas kiekvienam kavos ruošimui
Programuojama kavos ruošimo temperatūra (lygiais)
Karšto vandens temperatūra gali būti programuojama (lygiais)
Iš naujo nustatomas dienos skaitiklis
Programuojamas prietaiso išsijungimo laikas
Parodo kiekvieno gėrimo paruošimų skaičių
Integruota kapučinatoriaus praplovimo ir valymo programa
Automatinis pieno sistemos praplovimas
Likusio laiko rodymas

Dizainas ir medžiagos

TFT spalvotas ekranėlis
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis 5 – 111 mm
Reguliuojamo aukščio kapučino piltuvėlis 07 – 153 mm
Karšto vandens piltuvėlis
Reguliuojamo aukščio karšto vandens piltuvėlis 07 – 153 mm
Kapučinatorius
Tobulos pieno putos kapučinatorius onnector System©
Puodelių apšvietimas
Garsiniai pranešimai

Panaudojimo sritys ir rekomenduojamas didžiausias kavos puodelių ruošimo kiekis

Rekomenduojamas didžiausias kavos puodelių ruošimo kiekis 30
Panaudojimo sritys
Asmeniniam naudojimui
Dideliems biurams ir ofisams
Kavos gėrimų pardavimui

Techniniai duomenys

Vandens talpos talpa 3 l
Kavos tirščių talpa (porcijomis)
Kavos pupelių talpų kiekis 1
Kavos pupelių talpos su aromato apsaugos dangteliu talpumas 500 g
Kabelio ilgis 1,1 m
Įtampa 220 – 240 V ~
Srovės stiprumas 10 A
Dažnis 50 Hz
Galingumas 1450 W
Apskaitos sistema Suderinama
Budėjimo režimu vartojama energija 0 W
Svoris 10 kg
Plotis 29,5 cm
Aukštis 41,9 cm
Gylis 44,4 cm
Gaminio numeris 15091

Kavos aparatas naudoja kavos pupeles, maltą kavą.

Individualiai programuojamų kavos gėrimų rūšių kiekis 12

Paruošimas vieno mygtuko paspaudimu
1 ristretto
2 ristretto
1 espresso
2 espresso
1 juoda kava
2 juodos kavos
1 cappuccino
1 latte machiato
1 Flat White
1 porcija pieno
malta kava
Karšto vandens funkcija
3 lygiai
Iš anksto papildoma sumalta kava
1 latte macchiato
1 min. 26 sek.
1 cappuccino 6 sek.
2 juodos kavos 1 min.
2 espresso 45 sek.
2 ristretto 30 sek.
Karštas vanduo (200 ml) 45 sek.

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

JURA „X8“
30-60 darbuotojų
Jura X8 nuoma

Galėsite paruošti visą asortimentą kavos gėrimų su pienu ir pieno puta, taip pat juodą kavą ir klasikinės kavos ąsočius. Su tvirtu reguliuojamo aukščio dvigubu snapeliu jis gali pagaminti vieną ar net du kavos gėrimus vienu metu ir paruošti juos puodeliuose arba stiklinėse vos vienu mygtuko palietimu. Patogi puodelio padėties nustatymo priemonė puikiai tinka savitarnai. Jura X8 taip pat tiekia įvairios temperatūros vandenį arbatos mėgėjams.
Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Pažangiausios technologijos tobulam malonumui

Novatoriška „AromaG3“ kavamalė visada sumala šviežias pupeles kiekvienam gėrimui iki tinkamo smulkumo. Ji sukurta greičiui ir tikslumui, taip išsaugant visą pupelių aromatą. Impulsinis plikymo procesas („P.E.P.®“) užtikrina optimalų plikymo laiką mažiems gėrimams ir atskleidžia ristreto ir espreso skonį. „X8“ turi reguliuojamo aukščio dvigubą snapelį, dėl smulkios putos technologijos leidžiantį sukurti tobulus populiariausius gėrimus su pienu ir pieno puta.
Visi „X8“ valdymo elementai yra priekyje, aiškiai matomi ir lengvai pasiekiami. Vandens baką ir pupelių talpyklą taip pat galima papildyti iš priekio. Norint apsaugoti juos nuo manipuliavimo, vandens bako ir pupelių talpyklos standartinės įrangos dalis yra užrakto mechanizmas. Varvėjimo padėklas ir maltos kavos talpykla yra ergonomiški, juos galima lengvai išimti viena ranka ir greitai bei švariai ištuštinti.
Valdymo elementai atspindi aiškią valdymo koncepciją. Dėl vertikalaus formato plonasluoksnių tranzistorių ekrano ir didelių, lengvai atpažįstamų paruošimo mygtukų, naudoti paprasta net naudojantiems pirmą kartą. Paruošimo ir priežiūros mygtukus galima išjungti, norint išvengti nepageidaujamo perprogramavimo arba atsitiktinio veikimo, kai aparatas valomas.

TÜV sertifikuotos higienos garantija

„X8“ priežiūra yra tokia pat intuityvi, kaip ir valdymas. Integruotos skalavimo ir valymo programos, naudojamos kartu su originaliais „JURA“ priežiūros produktais, užtikrina TÜV sertifikuotą higieną ir švarą. Net „X8“ pieno sistemos valymas yra automatizuotas ir valdomas vienu mygtuko palietimu. Tvirtą dvigubą snapelį galima lengvai išrinkti. Priešais dvigubus snapelius esančius pieno snapelius lengva pasiekti ir esant reikalui labai lengva pakeisti.

Toks pat individualus, kaip ir jūsų poreikiai

„X8“ galima suderinti su papildomais kavos aparatais ir elegantiškais priedais, pvz., puodelio šildytuvu, „Cool Control“, geriamojo šviežio vandens rinkiniu arba apskaitos sistema, todėl tai yra idealus pagrindas išsamiai pritaikytiems kavos sprendimams daugybėje sričių.

JURA standartai

Kintamo dydžio kavos ruošimo kamera 5 – 16 g
Sumani kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©)
Sumani kavos ruošimo pašildymo sistema

Kavos pupelių elektroninė kontrolė
Energijos taupymo sistema (E.S.M.©)
Aukšto slėgio vandens pompa

Greita vandens kaitinimo sistema

Nepriklausomos vandens tiekimo sistemos
Nulašėjimo padėklo elektroninė kontrolė
Priežiūros programos būsenos rodymas
Integruotos prasiplovimo, valymo ir nukalkinimo programos
Nustatomas vandens kietumas
1 arba 2 espresso puodeliai vieno proceso metu
TUV sertifikuota JURA higiena
Vandens fitras CLARIS Pro Smart
Zero-Energy Switch ir/arba klasikinis įtampos jungiklis
Klasikinis jungiklis
Pagaminta Šveicarijoje

Kavos aparatas naudoja kavos pupeles.
Rekomenduojamas didžiausias kavos puodelių ruošimo kiekis: 80
Paruošimas vieno mygtuko paspaudimu:
Ristretto
2 x Ristretto
Espresso
2 x Espresso
Juoda kava
2 x Juoda kava
Cappuccino
2 x Cappuccino
Caffè latte
2 x Caffè latte
Latte macchiato
2 x Latte macchiato
Flat white
2 x Flat white
Porcija pieno
2 x Porcija pieno
Kavinukas kavos
Karštas vanduo
Karštas vanduo žaliajai arbatai
Ypatinga kava
2 x Ypatinga kava

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

Egro Zero Quick Milk
60+ darbuotojų
Egro zero quick milk nuoma

Aukščiausios kokybės puodelis kavos, tokia yra EGRO kavos aparatų gamintojų pagrindinė vertybė.

EGRO ZERO – leidžia pasirinkti iš 17 skirtingų kavos gėrimų ir užtikrina, kad kiekvienas puodelis kavos bus aukščiausios kokybės.

Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Techninės savybės

• Matmenys 330×600×778 mm, svoris 45 kg, boilerio galingumas 1.8 kW
• Pagamina 120 espreso kavos puodelius arba 180 dvigubus espreso kavos puodelius per valandą
• Pagamina 100 juodos kavos puodelius arba 134 dvigubų juodos kavos puodelių per valandą
• Pagamina 120 capučino kavos puodelių arba 160 dvigubų capučino kavos puodelių per valandą
• Rekomenduojama dienos norma 100 kavos puodelių

Standartinė komplektacija

Atskiras karšto vandens išvedimas, miltelių modulis (kakava, pieno milteliai ).

Papildomi priedai

Papildomas kavos malūnėlis,puodelių šildytuvas,pajungimas šaldytuvui, užrakinimo sistema, garų mechanizmas, kavos tirščių išmetimo prietaisas, vandens pajungimo komplektas, papildomos apmokėjimo sistemos.

EGRO ZERO – leidžia pasirinkti iš 17 skirtingų kavos gėrimų, 2 puodeliai Cappucino ar Latte kavos gaminami tuo pat metu. Kavos aparatas gali pagaminti 180+ puodelių kavos per val.

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

Egro Next Top Milk
100+ darbuotojų
Kavos aparatas Egro Next

Egro Next Top Milk – tai tarsi asmeninis profesionalus Barista Jūsų biure! Pageidaujate šaltos ar Latte kavos? Jūsų norai bus išpildyti akimirksniu – vienu prisilietimu. Rinkitės bet kurį gėrimą ir liksite sužavėti nepriekaištingu skoniu! Kavos aparatas su liečiamu ekranu ir aukštos kokybės HD ekrano raiška užtikrina patogų sistemos valdymą, todėl paruošti įvairius kavos gėrimus labai paprasta ir greita. Elegantiškas kavos aparato dizainas dera prie įvairaus interjero. EGRO- aukščiausia kokybė ir patikimumas sukurtas Jūsų verslui. Kavos malūnėlis automatiškai susireguliuoja kiekvienam gėrimui. Egro kavos aparatas tai pat gamina šaltą grietinėlę.
Minimaliai suvartojama: 3kg/mėn.

Techninės savybės

8 colių liečiamas ekranas, 1920×1200 dydžio rezoliucija
Matmenys 600×575×770 mm, svoris 57 kg, boilerio galingumas 3.6 kW / 6 kW
Pagamina 125 juodos kavos puodelius per valandą
Pagamina 109 espreso kavos puodelius per valandą
Pagamina 129 capucino kavos puodelius per valandą
Rekomenduojama dienos norma 250 kavos puodelių

Standartinė komplektacija

Vienas kavos malūnėlis, automatinis pieno šaldytuvas, karšto vandens išvedimas dešinėje pusėje.

Papildomi priedai

Antras malūnėlis kavai, automatiškai reguliuojantis kavos išdavimo mechanizmas, C-lever garo lazdelė (kapučinatorius), miltelių modulis ( pvz. šokoladui), puodelių šildytuvas, šaltos grietinėlės funkcija, užraktai, 22 gramų kavos grupė, dviejų skirtingų pienų naudojimas.

Kavos aparatas gali pagaminti 250 puodelių kavos per val. Du puodeliai Cappucino ar Latte kavos gaminami tuo pat metu.

GAUTI NUOMOS PASIŪLYMĄ

Mumis pasitiki
Caffeine - klientas
klientas Luminor
klientas caif cafe
Can Can klientas
klientas vero cafe
klientas charlie
mc-donalds-250x250
klientas narvessen
Pasijauskite Barista

Išbandykite kavos aparato nuomą ir jums nereikės rūpintis kava ar aptarnauti kavos aparatą savo sąskaita. Nesvarbu, dirbate mažoje įmonėje ar turinčioje šimtus darbuotojų, pasiūlysime Jūsų verslui pritaikytą sprendimą. Pasikraukite energijos dienos pradžioje ir pozityvu pertraukėlės metu, o savo mėgstamą kavą pagardinkite mūsų siūlomais plataus asortimento sirupais bei padažais. Esame vienas didžiausiu tiekėju kavinių tinklams ir galime pasiūlyti itin platų priedų prie kavos asortimentą. Kurkite, ragaukite, nustebinkite kolegas, pasijauskite Barista!